0:3
konec (0:1, 0:1, 0:1)
19.10.2019, 16:00 • Skupina Východ • Radek Štohl
Berani Zlín – HC Oceláři Třinec
0:3
konec (0:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Hykl (Hrůzek, Hlávka), 38. Wawrzkiewicz (Andrle), 43. Petrovský (Kozlík, Hrůzek)
Karty:
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Synek (Malota) – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek, Kráčalík (C) – Chludil, Broža, Tomeček, Ševčík, Matúšů, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Jecho, Lavička
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Halouzka (Klimek) – Mošnička, Hykl, Andrle, Pospíšil, Ročák, Bujak , Hrůzek – Šutý, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hláva, Pánek, Kozlík, Procházka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Blaha – Poláček, Kociňák
Diváci: 53
1. třetina | ||||
10:56 | TRI | 2 | Tomiczek, nedovolené bránění | |
13:51 | ZLN | 2 | Chludil, podrážení | |
14:39 | TRI | 0:1 | Hykl (Hrůzek, Hlávka) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:35 | TRI | 2 | Bujak, podrážení | |
21:50 | ZLN | 2 | Mojžíš, pozdní dohrání | |
22:46 | TRI | 2 | Hruzek, hákování | |
27:28 | TRI | 2 | Jánoš, zásah do nohou | |
32:15 | TRI | 2 | Petrovský, sekání | |
33:21 | TRI | 2 | Šutý, podrážení | |
35:05 | ZLN | 2 | Burian, podrážení | |
37:02 | TRI | 0:2 | Wawrzkiewicz (Andrle) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:53 | TRI | 0:3 | Petrovský (Kozlík, Hrůzek) | |
43:40 | TRI | 2 | Jánoš, nedovolené bránění | |
48:02 | ZLN | 2 | Chludil, příliš mnoho hráčů | |
50:57 | ZLN | 2 | Matúšú, podrážení | |
59:50 | ZLN | 2 | Hoferek, faul kolenem | |
Konec |
Salzburg – Olomouc 11:00 3:5
Třinec – Kometa Brno 12:00 8:5
Mountfield HK – Plzeň • po prodl. 12:15 1:2
Chomutov – Kladno 12:30 2:8
Sparta – Mladá Boleslav 12:45 5:3
Vítkovice – Jihlava 13:00 4:2
Slavia – Liberec 15:00 2:7
HC Litvínov – Č. Budějovice • po prodl. 16:00 2:1
Pardubice – K. Vary • po prodl. 16:00 3:2
Kometa Brno – Přerov 11:30 3:0
Slavia – Jihlava • po prodl. 11:30 3:2
Vsetín – Olomouc 12:00 4:1
Technika Brno – Havlíčkův Brod 12:00 4:6
Mountfield HK – Pardubice 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Liberec 12:00 1:2
Hvězda Praha – HC Litvínov 12:00 1:3
Kladno – Třemošná 12:25 4:1
Tábor – Č. Budějovice • po prodl. 14:30 2:1
HK MD Šumperk – Vítkovice 15:30 5:6
Zlín – Třinec 16:00 0:3
Chomutov – Sparta 16:00 4:2
Poruba – Havířov 16:15 0:3
Kobra – Plzeň 17:00 2:10
59:50
50:57
48:02
43:40
35:05
33:21
32:15
27:28
22:46
21:50
21:35
13:51
10:56