0:3
konec (0:1, 0:1, 0:1)
19.10.2019, 16:15 • RT TORAX ARENA • Skupina Východ • Patrik Rošič (@patrik_rosic)
HC RT TORAX Poruba – AZ Havířov
0:3
konec (0:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Makovec (Kusak, Moškoř), 24. Pavlačka (Moškoř, Becher), 50. Horváth (Kubíček, Kolat)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba:
Slíž (Drabčík) – Pásek, Černý, Kríž, Macias Kac., Kosina, Bechný Gelnar – Ślusarczyk, Hlaváč, Stibor – Macias Krz., Lambert, Koudelný – Stodůlka, Hradil. Chovanec
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Nowak (Zlatnický) – Bílek, Kremnický, Kubíček, Puzoň, Zmarzlák – Belan, Pavlačka, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Horváth, Kusak
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Novotná – Klimek, Hladík
Diváci:
1. třetina | ||||
05:14 | HAV | 0:1 | Makovec (Kusak, Moškoř) | |
14:10 | POM | 2 | Stibor, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:49 | HAV | 0:2 | Pavlačka (Moškoř, Becher) | |
29:19 | HAV | 2 | Makovec, pozdní dohrání | |
34:34 | POM | 2 | Bechný, držení hole | |
HAV | 2 | Becher, hrubost | ||
37:18 | HAV | 2 | Kubíček, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:37 | POM | 2 | Černý, sevření puku rukou | |
49:53 | HAV | 0:3 | Horváth (Kubíček, Kolat) | |
50:55 | POM | 2+2 | Lambert, vysoká hůl+vysoká hůl | |
HAV | 2 | Kusak, hrubost | ||
54:42 | HAV | 2 | Kusak, napadení | |
56:10 | HAV | 2 | Becher, hákování | |
Konec |
Salzburg – Olomouc 11:00 3:5
Třinec – Kometa Brno 12:00 8:5
Mountfield HK – Plzeň • po prodl. 12:15 1:2
Chomutov – Kladno 12:30 2:8
Sparta – Mladá Boleslav 12:45 5:3
Vítkovice – Jihlava 13:00 4:2
Slavia – Liberec 15:00 2:7
HC Litvínov – Č. Budějovice • po prodl. 16:00 2:1
Pardubice – K. Vary • po prodl. 16:00 3:2
Kometa Brno – Přerov 11:30 3:0
Slavia – Jihlava • po prodl. 11:30 3:2
Vsetín – Olomouc 12:00 4:1
Technika Brno – Havlíčkův Brod 12:00 4:6
Mountfield HK – Pardubice 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Liberec 12:00 1:2
Hvězda Praha – HC Litvínov 12:00 1:3
Kladno – Třemošná 12:25 4:1
Tábor – Č. Budějovice • po prodl. 14:30 2:1
HK MD Šumperk – Vítkovice 15:30 5:6
Zlín – Třinec 16:00 0:3
Chomutov – Sparta 16:00 4:2
Poruba – Havířov 16:15 0:3
Kobra – Plzeň 17:00 2:10
56:10
54:42
50:55
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Lambert – 2+2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kusak – 2 min., hrubost). Rozhodčí nejprve signalizovala vyloučení na straně Poruby, ale na trestné sedí i Havířovský hráč za hrubost. Bude se hrát přesilovka 5 na 4 pro Havířov.
43:37
37:18
34:34
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Bechný – 2 min., držení hole).
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Becher – 2 min., hrubost). Hraje se 4 na 4.
29:19
14:10