1:3
konec (0:3, 0:0, 1:0)
19.10.2019, 12:00 • Skupina Západ • Info o změnách stavu (Štěpán Slovák)
HC Hvězda Praha – HC Litvínov
1:3
konec (0:3, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 60. Borodenko (Helikar, Černý) – 10. Iljuk (Dej, Šprynar), 11. Krocker (Dej, Skuhrovec), 18. Šprynar (Dej, Iljuk)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Hvězda Praha:
Sluka (Grmela) – Procházka, Adam (A), Sýkora, Vojta, L. Kubas, Hron, M. Kubas – Helikar, Potůček, Jurak (A), Borodenko, Švadlák, Srb, Černý, Jelínek, Náhončík, Štefko (C)
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov:
Ešler (Čermák) – Minařík, Kuchař, Filip, Hocelík (A), Kadár (C), Hora, Hynek – Špaček, Skuhrovec, Šprynar, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker, Vopat (A), Dej, Brouček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vidim – Zmeškal, Kotek
Diváci: 73
1. třetina | ||||
00:54 | HVP | 2 | Potůček, držení | |
04:33 | LIM | 2 | Kočárek, faul kolenem | |
09:02 | LIM | 0:1 | Iljuk (Dej, Šprynar) | |
10:44 | LIM | 0:2 | Krocker (Dej, Skuhrovec) | |
14:23 | HVP | 2 | Sluka, podrážení | |
17:51 | LIM | 0:3 | Šprynar (Dej, Iljuk) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:06 | HVP | 2 | Procházka, podrážení | |
22:38 | HVP | 2 | Jelínek, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:45 | HVP | 2 | Borodenko, napadení | |
55:43 | HVP | 2 | Hron, hrubost | |
LIM | 2 | Adámek, hrubost | ||
59:18 | HVP | 1:3 | Borodenko (Helikar, Černý) | |
60:00 | HVP | 10 | Hron, nesportovní chování | |
Konec |
Salzburg – Olomouc 11:00 3:5
Třinec – Kometa Brno 12:00 8:5
Mountfield HK – Plzeň • po prodl. 12:15 1:2
Chomutov – Kladno 12:30 2:8
Sparta – Mladá Boleslav 12:45 5:3
Vítkovice – Jihlava 13:00 4:2
Slavia – Liberec 15:00 2:7
HC Litvínov – Č. Budějovice • po prodl. 16:00 2:1
Pardubice – K. Vary • po prodl. 16:00 3:2
Kometa Brno – Přerov 11:30 3:0
Slavia – Jihlava • po prodl. 11:30 3:2
Vsetín – Olomouc 12:00 4:1
Technika Brno – Havlíčkův Brod 12:00 4:6
Mountfield HK – Pardubice 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Liberec 12:00 1:2
Hvězda Praha – HC Litvínov 12:00 1:3
Kladno – Třemošná 12:25 4:1
Tábor – Č. Budějovice • po prodl. 14:30 2:1
HK MD Šumperk – Vítkovice 15:30 5:6
Zlín – Třinec 16:00 0:3
Chomutov – Sparta 16:00 4:2
Poruba – Havířov 16:15 0:3
Kobra – Plzeň 17:00 2:10
60:00
55:43
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Martin Adámek – 2 min., hrubost).
46:45
22:38
21:06
14:23
04:33
00:54