3:2
po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
19.10.2019, 16:00 • enteria arena • 12. kolo • Info o důležitých událostech (Milan Šplíchal)
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
3:2
po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 40. Kostka (Rouha), 46. Rohlík (Costa), 63. Šír (Oliva, Chára) – 60. Rozhon (Záruba), 60. Křehlík (Jiskra, Rozhon)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Nečas (Kraus) – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Kubíček, Blažej, Kaštánek – Pavlík, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Šťastný.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Horák (Vít) – Stejskal, Kořán, Mikulec, Pohanka, Benda, Cestr – Seidler, Záruba, Šťastný, Bačo, Rozhon, Jiskra, Konášek, Novotný, Křehlík, Černý, Adámek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
01:34 | KVA | 2 | Šťastný, faul kolenem | |
06:34 | KVA | 2 | Benda, podrážení | |
13:48 | KVA | 2 | Záruba, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
16:37 | PCE | 2 | Tobiáš, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:59 | PCE | 2 | Hrádek, podrážení | |
22:43 | PCE | 2 | Dubovčí, držení | |
25:46 | KVA | 2+10 | Šťastný, vražení na hrazení | |
31:57 | PCE | 2 | Oliva, krosček | |
32:06 | KVA | 2 | Kořán, nedovolené bránění | |
37:00 | PCE | 2 | Kubíček, sekání | |
38:32 | KVA | 2 | Bačo, nedovolené bránění | |
39:32 | PCE | 1:0 | Kostka (Rouha) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:16 | KVA | 2 | Bačo, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
45:14 | PCE | 2:0 | Rohlík (Costa) | |
54:10 | PCE | 2 | Blažej, podrážení | |
59:08 | KVA | 2:1 | Rozhon (Záruba) | |
59:19 | KVA | 2:2 | Křehlík (Jiskra, Rozhon) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:16 | PCE | 3:2 | Šír (Oliva, Chára) | |
po prodl. |
Salzburg – Olomouc 11:00 3:5
Třinec – Kometa Brno 12:00 8:5
Mountfield HK – Plzeň • po prodl. 12:15 1:2
Chomutov – Kladno 12:30 2:8
Sparta – Mladá Boleslav 12:45 5:3
Vítkovice – Jihlava 13:00 4:2
Slavia – Liberec 15:00 2:7
HC Litvínov – Č. Budějovice • po prodl. 16:00 2:1
Pardubice – K. Vary • po prodl. 16:00 3:2
Kometa Brno – Přerov 11:30 3:0
Slavia – Jihlava • po prodl. 11:30 3:2
Vsetín – Olomouc 12:00 4:1
Technika Brno – Havlíčkův Brod 12:00 4:6
Mountfield HK – Pardubice 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Liberec 12:00 1:2
Hvězda Praha – HC Litvínov 12:00 1:3
Kladno – Třemošná 12:25 4:1
Tábor – Č. Budějovice • po prodl. 14:30 2:1
HK MD Šumperk – Vítkovice 15:30 5:6
Zlín – Třinec 16:00 0:3
Chomutov – Sparta 16:00 4:2
Poruba – Havířov 16:15 0:3
Kobra – Plzeň 17:00 2:10
62:16
Domácí vítězí, v prodloužení o tom rozhodl RADEK ŠÍR – 3:2! Asistence: Jan Oliva, Dominik Chára.
60:01
60:00
59:19
Tak to bylo rychlé, máme srovnáno! Autorem gólu je TOMÁŠ KŘEHLÍK – 2:2! Asistence: Vít Jiskra, Petr Rozhon.
59:08
PETR ROZHON na konci utkání snižuje, dočkáme se srovnání? – 2:1! Asistence: Richard Záruba.
56:10
54:10
45:14
Domácí využívají další přesilovku a zvyšují náskok. Dvě sekundy před uplynutím trestu skóroval ONDŘEJ ROHLÍK – 2:0! Asistence: Kale Costa.
43:16
40:01
40:00
39:32
Domácí v početní výhodě otevírají skóre. Po přihrávce Rouhy skóroval MARTIN KOSTKA – 1:0! Asistence: Michal Rouha.
39:00
38:32
37:00
34:06