turnaj O Pohár DHL

HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav

5:3

konec (1:0, 3:2, 1:1)

19.10.2019, 12:45 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • 12. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

36:49

Hosté nutí svou aktivitou soupeře k faulu, Václav Rubeš (SPA) je vyloučen za nedovolené bránění.

33:20

Domácí přesilovka po sedmnácti sekundách končí, za podrážení je tentokrát vykázán Ondřej Havlín (SPA).

33:03

Hry pět na pět jsme si moc neužili. Tentokrát jde ven Štěpán Dudycha (MBL), vyloučen byl za podrážení.

30:44

Přesilovka pro hosty. Za držení je dvěma trestnými minutami potrestán bek Tomáš Tomek (SPA).

17:47

Michal Simon (MBL) putuje na lavici hanby za podrážení, svěřence Richarda Žemličky čeká další přesilovka.

13:49

Dominik Arnošt (SPA) se bez protestů odebírá na trestnou lavici, kam byl sudím poslán za sekání.

01:28

Domácí si zahrají přesilovku! Minutu a půl po startu je za pozdní dohrání z ledu vykázán Ján Petriska (MBL).

5:3

Branky a nahrávky: 6. Slavíček, 22. Bláha (Arnošt, Gluzman), 27. Vágner (Gajdoš, Bláha), 40. Vaňous (Slavíček), 60. Gluzman (Kulhánek) – 38. Houška (Klikorka), 39. Šíma (Vacík), 59. Simon (Houška, Klikorka)

HC Sparta Praha: Cichoň (Krbeček) – Krutil, Bláha, Havlín (A), Prchal (C), Tomek, Gajdoš – Kulhánek, Krchňák, Vaňous, Slavíček, Obadal, Rubeš, Vágner, Bespalchenko, Arnošt (A), Gluzman, Kuracina.

BK Mladá Boleslav: Kmec (41. Zeithaml) – Klikorka, Sýkora, Houška (A), Vacík, Dudycha, Moravec – Schulz, Závora, Dlask, Petržílka, Mežnar, Moucha, Szturc, Petriska, Vasilev (C), Moravčík (A), Šíma, Simon.

Rozhodčí: Horák – Svoboda, Klouček.