8:5
konec (2:2, 3:2, 3:1)
19.10.2019, 12:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • 12. kolo • Dominik Stošek
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
8:5
konec (2:2, 3:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 7. Havránek (Matiaško), 20. Jenáček (Matěj), 22. Čmiel (Mastič, Ramik), 31. Havránek (Indrst, Matěj), 39. Čmiel, 44. Jenáček, 47. Matěj (Havránek), 59. Indrst (Matiaško, Matěj) – 11. Kunc (Kowalczyk, Vašíček), 15. Malý (Kunc, Vašíček), 28. Malý (Vašíček, Kowalczyk), 36. Žák (Studený, Furch), 51. Žák (Stránský)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Suchánek (Švančara) – Jenáček, Vacula, Cienciala, Šulák(C), Mituchovič– Havránek, Indrst, Pastor, Mikler, Mastič, Lipianský, Čmiel, Matiaško, Plandor, Matěj(A), Stebel, Ramik, Králík.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno:
Kubík (Rachůnek) – Holemý, Furch, P. Vašíček, Sedláček, Studený (A), Kowalczyk (C) – Žák, Indrák, Bartes, Svoboda, Dufek, Stránský, Malý, Martiška, D. Vašíček, Kunc (A)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubičík – Bartek, Hranoš
Diváci:
1. třetina | ||||
04:24 | KOM | 2 | Vašíček, hákování | |
06:28 | TRI | 1:0 | Havránek (Matiaško) | |
10:33 | KOM | 1:1 | Kunc (Kowalczyk, Vašíček) | |
14:41 | KOM | 1:2 | Malý (Kunc, Vašíček) | |
19:55 | TRI | 2:2 | Jenáček (Matěj) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:10 | TRI | 3:2 | Čmiel (Mastič, Ramik) | |
27:44 | TRI | 2 | Čmiel, sekání | |
27:53 | KOM | 3:3 | Malý (Vašíček, Kowalczyk) | |
30:01 | TRI | 4:3 | Havránek (Indrst, Matěj) | |
35:33 | KOM | 4:4 | Žák (Studený, Furch) | |
38:42 | TRI | 5:4 | Čmiel | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:40 | TRI | 6:4 | Jenáček | |
46:23 | TRI | 7:4 | Matěj (Havránek) | |
50:54 | KOM | 7:5 | Žák (Stránský) | |
58:13 | TRI | 8:5 | Indrst (Matiaško, Matěj) | |
Konec |
Salzburg – Olomouc 11:00 3:5
Třinec – Kometa Brno 12:00 8:5
Mountfield HK – Plzeň • po prodl. 12:15 1:2
Chomutov – Kladno 12:30 2:8
Sparta – Mladá Boleslav 12:45 5:3
Vítkovice – Jihlava 13:00 4:2
Slavia – Liberec 15:00 2:7
HC Litvínov – Č. Budějovice • po prodl. 16:00 2:1
Pardubice – K. Vary • po prodl. 16:00 3:2
Kometa Brno – Přerov 11:30 3:0
Slavia – Jihlava • po prodl. 11:30 3:2
Vsetín – Olomouc 12:00 4:1
Technika Brno – Havlíčkův Brod 12:00 4:6
Mountfield HK – Pardubice 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Liberec 12:00 1:2
Hvězda Praha – HC Litvínov 12:00 1:3
Kladno – Třemošná 12:25 4:1
Tábor – Č. Budějovice • po prodl. 14:30 2:1
HK MD Šumperk – Vítkovice 15:30 5:6
Zlín – Třinec 16:00 0:3
Chomutov – Sparta 16:00 4:2
Poruba – Havířov 16:15 0:3
Kobra – Plzeň 17:00 2:10
27:44
04:24