3:5
konec (0:3, 2:1, 1:1)
17.10.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina Střed • Milan Horák
HC Dukla Jihlava – Mountfield HK
3:5
konec (0:3, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 28. Janda (Bulík), 35. Melenovský (Sopotnik), 48. Polodna (Zdarsa) – 10. Souček (Sláma), 13. Novotný (Táborský), 16. Táborský (Sláma), 26. Pajer (Táborský), 52. Budina (Beneš, Giesl)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dukla Jihlava:
Pulda (Černý) – Macek, Adam, Sapík, Šabatka, Hrbek, Vranka, Janda – Nevšímal, Zdarsa, Valach – Sopotnik, Melenovský, Pavelec – Juřička, Polodna, Bulík. Trenér: Viktor Ujčík
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK:
Žalčík (Lequin) – Pinkas, Pelda, Táborský, Jerman, Boukal, Beran – Budina, Ma. Beneš, Giesl – Novotný, Mi. Beneš, Pajer – Brožek, Souček, Sláma – Klíma. Trenér: Jiří Janoušek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čuňočka – Bernard, Havel
Diváci:
1. třetina | ||||
02:39 | JIH | 2 | Zdarsa, hákování | |
03:46 | HKM | 2+10 | Pinkas, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Brožek | |
09:10 | HKM | 0:1 | Souček (Sláma) | |
10:40 | JIH | 2 | Nevšímal, podrážení | |
10:53 | HKM | 2 | Pajer, sekání | |
12:01 | HKM | 0:2 | Novotný (Táborský) | |
15:25 | HKM | 0:3 | Táborský (Sláma) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:24 | HKM | 2 | Pinkas, držení | |
25:11 | HKM | 0:4 | Pajer (Táborský) | |
27:29 | JIH | 1:4 | Janda (Bulík) | |
29:54 | HKM | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Klíma | |
34:01 | JIH | 2:4 | Melenovský (Sopotnik) | |
35:00 | JIH | 2 | Juřička, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:02 | JIH | 3:4 | Polodna (Zdarsa) | |
51:45 | HKM | 3:5 | Budina (Beneš, Giesl) | |
56:08 | JIH | 2 | Hrbek, hrubost | |
HKM | 2 | Beneš, hrubost | ||
57:44 | JIH | 2 | Sopotnik, podrážení | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Liberec 16:00 1:8
Č. Budějovice – Technika Brno 16:15 2:1
Mladá Boleslav – Slavia 16:30 5:3
Vítkovice – Kometa Brno 17:00 6:4
Plzeň – Chomutov • po s.n. (1:2) 17:00 5:6
Přerov – Poruba 17:30 5:2
Třinec – Vsetín 17:30 5:0
Jihlava – Mountfield HK 17:30 3:5
Sparta – Hvězda Praha 17:30 3:0
HC Litvínov – K. Vary 17:30 1:5
Havířov – Zlín 17:45 0:2
Olomouc – HK MD Šumperk 18:00 2:5
Pardubice – Tábor 18:00 4:2
57:44
56:08
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Hrbek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Ma. Beneš – 2 min., hrubost).
35:00
29:54
24:24
10:53
10:40
03:46
02:39