Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – Mountfield HK

3:5

konec (0:3, 2:1, 1:1)

17.10.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina Střed • Milan Horák

Domů si nakonec po velice vyrovnaném boji tři body odváží tým z Hradce Králové. Domácí jim byli sice na dostřel, ale nedokázali vyrovnat na 4:4 naopak Hosté odskočili gólem Budiny v 52. minutě na 3:5, což bylo také konečné skóre.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:18:36)

59:40

Pulda má kotouč pod lapačkou. Vhazovat se bude na levém kruhu.

59:00

Budina nyní pálil z pravého kruhu, ale jeho pokus minul těsně levou tyčku!

58:00

Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

57:44

Oddechový čas pro hosty.

57:44

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Sopotnik – 2 min., podrážení).

57:00

Michal Beneš se nyní ocitl úplně sám před Puldou, ale jeho střela proletěla těsně vedle pravé tyče!

56:08

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Hrbek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Ma. Beneš – 2 min., hrubost).

55:24

Nyní se do potyčky dostal Matěj Beneš s Martinem Hrbkem a vypadá to, že oba zamíří na trestnou lavici.

52:45

Domácí se nyní snažili projít do útočného pásma, ale proti byli hradečtí beci.

51:45

Hradec právě vstřelil branku!
MATYÁŠ BUDINA si vybruslil na levý kruh a střelou pod víko vrací Hradci dvoubrankový náskok! Asistence: Beneš, Giesl

51:18

Hosté se osvobozují vyhozením až k brance Puldy, ale zakázané uvolnění se nepíská, a tak lajna Hradce míří ke střídačce.

50:16

Hosté nyní kombinují v útočném pásmu.

49:58

Juřička vypálil z mezikruží, ale přesně doprostřed branky. Žalčík má kotouč pod lapačkou!

48:35

Hrbek vypálil z modré čáry, ale Žalčík v klidu zasahuje a likviduje akci svým betonem!

47:02

Dukla právě vstřelila branku!
K odraženému kotouči od Žalčíka se ke kotouči jako první dostal DAVID POLODNA a snižuje na 3:4! Asistence: Zdarsa

45:23

Hosté nahazují do útočného pásma a celá lajna míří ke střídačce.

44:01

42:40

Matěj Beneš se dostal ke střele z pravého kruhu, ale kotouč se pouze otřel o boční síť Puldovy branky!

41:38

Vranka se už napřahoval, ale v poslední chvíli mu kotouč od hole vypíchl bek Hradce.

40:29

Pulda si připisuje první zákrok ve třetí třetině a raději skryl kotouč pod lapačku! Vhazovat se bude na pravém kruhu.

40:05

Hosté se ujímají kotouče po první buly ve třetí třetině.

40:01

Po druhé třetině máme na světelné tabuli na Horáckém zimním stadionu stav 2:4. Domácí sice inkasovali jako první, ale podařilo se jim snížit na rozdíl dvou branek zásluhou Jandy a Melenovského. Můžeme se těšit, co přinese třetí třetina, zda se domácí dotáhnou nebo naopak jim hosté odskočí.

Druhá třetina začíná za 13 minut.

40:00

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:04

Juřička se dostal ke střele, ale narazil na připraveného Žalčíka, který drží svůj tým.

37:32

Janda pálí tvrdě z modré čáry přímo do lapačky Žalčíka.

37:03

Domácí jsou již v plném počtu.

36:07

Pajer napřáhl na modré čáře, ale jeho tvrdá rána jen těsně míjí pravou tyčku!

35:00

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Juřička – 2 min., hákování).

34:01

Úplně sám před bránou stál nikým nehlídaný MAREK MELENOVSKÝ, který obdržel přesnou nahrávku od Sopotnika a snižuje na 2:4. Asistence: Sopotnik

33:11

Pulda zasahuje svým betonem a vyráží kotouč do pravého rohu.

32:35

Zakázané uvolnění přesouvá hru před branku Žalčíka.

31:54

Vranka vypálil v přesilové hře poprvé na gólmana, ten ale jeho pokus v klidu likviduje.

31:00

Domácím se nedaří v početní výhodě cokoliv vymyslet, hosté mají očividně oslabení velmi dobře nacvičené.

30:00

Hosté vyhazují kotouč až k brance Puldy a domácí musí útok zakládat od začátku.

29:54

Vyloučení v týmu Mountfield HK (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Klíma.

28:53

Rozhodčí přerušuje hru, Pulda má kotouč pod kontrolou.

28:13

Pelda pálil z pravého kruhu, ale trefil pouze výstroj gólmana Puldy. Vhazování na pravém kruhu.

27:29

Střelou z modré čáry se trefuje mezi betony chytajícího Žalčíka MAREK JANDA a snižuje na 1:4. Asistence: Bulík

26:50

25:11

LUKÁŠ PAJER se prosazuje ve vlastním oslabení. Domácí propadli ve vlastním obranném pásmu, kotouč vybojoval Táborský a našel osamoceného již jmenovaného Pajera. Stav 0:4. Asistence: Táborský

24:24

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pinkas – 2 min., držení).

23:18

Zakázané uvolnění přesune hru před branku Puldy.

22:14

Beran vypálil z modré čáry, ale Pulda svým připraveným pravým betonem likviduje jeho pokus!

21:43

Domácí zakládají útok až od své vlastní branky.

20:39

Zdarsa vypálil jako první ve druhé třetině na Žalčíka, ale ten svojí lapačkou v klidu likviduje jeho pokus.

20:05

Jako první se kotouče po zahajovacím buly druhé třetiny ujímají domácí.

20:01

Po první třetině jdou do kabin spokojenější hráči z Hradce. Těm se povedlo za 20 minut Dukle nadělit tři góly. V 10. minutě otevřel skóre zápasu Lukáš Souček střelou na přední tyč. Na 2:0 navýšil o necelé tři minuty později Matěj Novotný svojí individuální akcí a na prozatím konečných 3:0 navýšil v 16. minutě Šimon Táborský, který se trefil z levého kruhu do tyčky a od ní se kotouč odrazil do branky.

Druhá třetina začíná za 12 minut.

20:00

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:02

Tým Hradce nyní kombinuje v útočném pásmu a hledá skulinku mezi bránícími Ježky.

16:59

Melenovský zkusil vypálit z kruhu, ale trefil pouze brusle prvního bránícího hráče.

16:26

Sopotnik si nepohlídal postavení na modré čáře a je pískán ofsajd.

15:25

ŠIMON TÁBORSKÝ navyšuje už na 0:3, kdy střelou z levého kruhu rozvlnil síť za zády Puldy. Asistence: Sláma

14:00

Pavelec prověřil Žalčíkovu pozornost z pravého kruhu, ten ale zůstává klidný a vyráží kotouč do rohu svým betonem!

13:14

Pulda teď fantasticky zlikvidoval téměř jasnou gólovou příležitost!

12:01

Střelou po ledě k pravé tyči se z mezikruží po individuální akci trefuje MATĚJ NOVOTNÝ a navyšuje na 0:2! Asistence: Táborský

11:22

Se střelou z pravého kruhu neměl Žalčík žádný problém a vyráží kotouč do rohu.

10:53

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pajer – 2 min., sekání).

10:40

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Nevšímal – 2 min., podrážení).

09:10

Po krásné kombinaci Sláma přenechal kotouč na pravém kruhu LUKÁŠOVI SOUČKOVI a ten střelou na přední tyč otvírá skóre zápasu! Asistence: Sláma

08:44

Hradec kombinuje v útočném pásmu.

07:36

Zdarsa dostal kotouč na mezikruží, ale v poslední chvíli mu kotouč po holi sjel a střela mu nevyšla, jak by sám chtěl.

06:39

Budina prověřil vyrážečku Puldy z pravého kruhu a ten v klidu zasahuje.

06:17

Pavelec si vybruslil z levého kruhu, ale jeho pokus jen těsně míjí brankový prostor!

05:52

Tým Hradec Králové je nyní v plném počtu.

05:21

Táborský vyhazuje kotouč až k brance Puldy.

04:09

Boukal pálil z pravého kruhu, ale Pulda zasahuje svým betonem!

03:46

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pinkas – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Brožek.

03:15

Hradec se po kombinaci v útočném pásmu sám vyhnal ven nepřesnou přihrávkou.

02:46

Melenovský v oslabení vyhazuje kotouč až k brance Žalčíka.

02:39

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2 min., hákování).

02:20

Valach vyvezl kotouč a zamířil s ním až do útočného pásma, kde ho vzápětí ztratil.

01:53

01:43

Hráči Dukly si nepohlídali postavení na modré čáře. Je pískán ofsajd.

01:18

Oba celky bojují o puk za brankou Žalčíka.

00:33

Pinkas střílí z levého kruhu, Pulda si připisuje první zákrok.

00:05

Jako první se kotouče ujímají domácí.

00:01

Rozhodčí: Čuňočka – Bernard, Havel.
Příjemný hokejový podvečer.

Dnes je na programu 11. kolo Extraligy dorostu. Na Horáckém zimním stadionu se utká Dukla Jihlava s Hradcem Králové.

V posledním 10. kole se utkala Dukla s Táborem, kde utrpěla porážku 2:6 a určitě si bude chtít spravit chuť, tak stejně jako Hradec, který ztratil body doma s Mladou Boleslaví porážkou 1:3.

Utkání začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:5

Branky a nahrávky: 28. Janda (Bulík), 35. Melenovský (Sopotnik), 48. Polodna (Zdarsa) – 10. Souček (Sláma), 13. Novotný (Táborský), 16. Táborský (Sláma), 26. Pajer (Táborský), 52. Budina (Beneš, Giesl)

HC Dukla Jihlava: Pulda (Černý) – Macek, Adam, Sapík, Šabatka, Hrbek, Vranka, Janda – Nevšímal, Zdarsa, Valach – Sopotnik, Melenovský, Pavelec – Juřička, Polodna, Bulík. Trenér: Viktor Ujčík

Mountfield HK: Žalčík (Lequin) – Pinkas, Pelda, Táborský, Jerman, Boukal, Beran – Budina, Ma. Beneš, Giesl – Novotný, Mi. Beneš, Pajer – Brožek, Souček, Sláma – Klíma. Trenér: Jiří Janoušek

Rozhodčí: Čuňočka – Bernard, Havel

02:39 JIH 2 Zdarsa, hákování
03:46 HKM 2+10 Pinkas, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Brožek
09:10 HKM 0:1 Souček (Sláma)
10:40 JIH 2 Nevšímal, podrážení
10:53 HKM 2 Pajer, sekání