17.10.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Veronika Loudová

Tipsport: 2.27 3.63 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:30
Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:56
1. Adam Henrique (Anaheim) 2+0
2. Jakob Silfverberg (Anaheim) 1+2
3. Rickard Rakell (Anaheim) 1+1
A je konec. V poslední třetině se prosadili pouze domácí a to šťastnou střelou do prázdné branky. Buffalo mělo lepší vstup do zápasu, když vedlo už 0:2. Pak se ale ke slovu dostal domácí tým a 5ti góly dokonale otočil vývoj utkání. Anaheim si tak připisuje další 2 body a potvrzuje dobrý vstup do sezóny.
Střely po 3. třetině: Domácí – 31, Hosté – 33.

59:48

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jeff Skinner – 2 min., vysoká hůl).

59:30

Gibson si připsal další zákrok, když maskou vyrazil střelu od mantinelu.

59:10

Skinner se prokličkoval s kotoučem před branku,ale jeho pokus minul branku.

58:40

Anaheim se po delší době podíval s kotoučem do třetiny soupeře,ale k nebezpečnější šanci to nevedlo.

57:50

Buffalo se usadilo ve třetině Ducks a kombinuje podél hrazení.

56:47

56:47 Jakob SILFVERBERG - 5:2

56:47

Anaheim právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. JAKOB SILFVERBERG vybojoval kotouč ve vlastní třetině a o mantinel ho vyhazoval, Dahlin se touš pokus zastavit,ale naopak touš usměrnil do prázdné branky.
Asistence: Josh Manson

56:32

Buffalo to zkouší se 6ti hráči v poli!

56:20

Casey Mittelstadt prokličkoval obranou soupeře a vypálil, bohužel pro hosty orazítkoval tyč! Následuje komerční přestávka.

55:20

Hra je teď plná nepřesností, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.

54:40

Grant si nerozuměl se spoluhráčem a touš sbírají hráči Sabres.

53:59

Eichel dostal pořádně naloženo v rohu a zároveň ztratil kotouč.

53:30

Rakell poslal soupeře k ledu,ale rozhodčí tentokrát nevylučují!

52:50

Kaše se dral do šance, ale prohrál sprinterský souboj a kotouč odklidila obrana Sabres.

5:2

Branky a nahrávky: 19. Henrique (Manson, Rakell), 21. Rakell (Silfverberg), 30. Getzlaf (Steel, Fowler), 40. Henrique (Comtois, Silfverberg), 57. Silfverberg (Manson) – 8. Eichel, 17. Olofsson (S. Reinhart, Skinner)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Fowler, Del Zotto, Holzer, Ja. Larsson – Silfverberg, Henrique, Rakell – O. Kaše, Getzlaf, Comtois – Terry, Steel, N. Ritchie – Rowney, D. Grant, Jones.

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe, Ristolainen, Dahlin, C. Miller, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel, S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson, Sobotka – Vesey, Mittelstadt, Rodrigues – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo.

Rozhodčí: Skilliter, Walsh – Daisy, Gibbons

Diváci: 15 193

05:07 BUF 2 Okposo, podrážení
07:35 BUF 0:1 Eichel
12:53 BUF 2 Jokiharju, podrážení
15:22 ANA 2 Henrique, držení
16:36 BUF 0:2 Olofsson (S. Reinhart, Skinner)