16.10.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.67 4.33 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:58

58:58 Gerald MAYHEW - 4:2

58:58

Minnesota právě vstřelila branku!
Frederik Andersen nedokázal udržet střelu Ryana Donata z levého kruhu a GERALD MAYHEW se prosadil z dorážky! Jeho vůbec první gól v NHL! Asistence: Jordan Greenway a Ryan Donato.

56:15

Ryan Donato nyní vypálil bez přípravy na vrcholu pravého kruhu a jeho rána mířila do předního horní rohu brány, Frederik Andersen ale vytáhl úžasný semafor, na kterém zasvítila červená!

55:26

Alexander Kerfoot podruhé v dnešním zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za nedovolené bránění.

52:05

Trevor Moore vypálil na vrcholu pravého kruhu a Maple Leafs mohli skórovat na vzdálenější levé tyči z dorážky, kotouč ale těsně minul bránu!

48:55

Další střela Wild mířila nad lapačku Frederika Andersena, brankáře Leafs ale zachránila tyč!

47:55

Alexander Kerfoot dostal dvě minuty za hákování a Minnesota může snížit v přesilové hře. Podaří se jí to?

47:05

Andreas Johnsson se nyní dostal mezi kruhy k dorážce a ranou bez přípravy orazítkoval horní tyč, div, že ji dělovou ranou nezlomil vejpůl!

44:59

44:59 Spektakulární zákrok domácího Frederika Andersena!

44:59

Zach Parise si najel na vzdálenější pravé tyči na krásnou přihrávku přes šířku útočného pásma a z ostrého úhlu mohl skórovat do prázdné brány, jenže Frederik Andersen vleže předvedl senzační semafor! Spektakulární zákrok brankáře Leafs!

41:08

Morgan Rielly bleskově objel bránu a v blízkosti pravé tyče zamířil střelou zápěstím do hrudi Devana Dubnyka, který kotouč vyrazil mimo!

39:09

39:09 Markus Foligno se nyní řítil sám na Frederika Andersena!

39:09

Střela Justina Holla od modré čáry byla zablokována a Markus Foligno se řítil do samostatného úniku, jenže ztroskotal na vyrážečce skvělého Frederika Andersena!

33:05

33:05 Auston MATTHEWS - 4:1

33:05

Toronto právě vstřelilo branku!
AUSTON MATTHEWS si najel na vzdálenější levé tyči na střílenou přihrávku Mitchella Marnera z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a poté nadvakrát překonal ležícího Devana Dubnyka! Asistence: Mitchell Marner a Morgan Rielly.

28:29

28:29 Andreas JOHNSSON - 3:1

28:29

ANDREAS JOHNSSON vstřelil hodně kuriózní gól, když se v blízkosti pravé tyče prosadil z dorážky poté, co se nepřesná střela Maple Leafs odrazila od ochranného skla za bránou do zad stojícího Devana Dubnyka a vzápětí do tyče! Toronto využilo druhou přesilovou hru v řadě a vede nyní 3:1! Asistence: Mitchell Marner a Morgan Rielly.

28:19

Ryan Hartman dostal dvě minuty za držení a Minnesota bude hrát znovu o oslabení. To jsou těžké chvíle.

27:17

27:17 Mitchell MARNER - 2:1

27:17

MITCHELL MARNER zamíchal s pukem v levém kruhu pro vhazování a rychlou střelou zápěstím poté překonal Devana Dubnyka mezi betony! Asistence: Andreas Johnsson a Morgan Rielly.

26:29

Jared Spurgeon dostal dvě minuty za podrážení a Maple Leafs si zahrají po reklamní přestávce přesilovku.

21:58

21:58 John TAVARES - 1:1

21:58

JOHN TAVARES si najel v levém kruhu pro buly na nahození podél hrazení a bez přípravy napřáhl k dělové střele s příklepem, která vymetla přesně vzdálenější pravý horní roh brány! Maple Leafs vyrovnali! Asistence: Cody Ceci a Morgan Rielly.

18:27

Morgan Rielly fauloval před trestnými lavicemi a dostal dvě minuty za držení. První přesilová hra pro Wild.

16:26

Morgan Rielly se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci a mohl skórovat do zdánlivě prázdné brány, Devan Dubnyk ho ale vsedě vychytal levým betonem! To byl fantastický zákrok!

05:29

05:29 Luke KUNIN - 0:1

05:29

LUKE KUNIN napřáhl na vrcholu levého kruhu k táhlé střele zápěstím, která se od spodní části lapačky Frederika Andersena odrazila do sítě – 0:1! Asistence: Ryan Suter a Jared Spurgeon.

00:35

Ryan Suter dostal dvě minuty za sekání poté, co fauloval před bránou dotírajícího Johna Tavarese.

4:2

Branky a nahrávky: 22. Tavares (Ceci, Rielly), 28. Marner (A. Johnsson, Rielly), 29. A. Johnsson (Marner, Rielly), 34. Matthews (Marner, Rielly) – 6. Kunin (Suter, Spurgeon), 59. Mayhew (Greenway, Donato)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Barrie, Marinčin, Holl – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – Kapanen, Tavares (C), Marner (A) – I. Michejev, Kerfoot, Moore – Timashov, N. Shore, F. Gauthier. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Parise (A), M. Koivu (C), Zucker – Mayhew, E. Staal, Hartman – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Kunin – Donato, V. Rask, Greenway. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Kendrick Nicholson. Čároví: Steve Barton, David Brisebois

Diváci: 19149

00:35 MNS 2 Suter, sekání
05:29 MNS 0:1 Kunin (Suter, Spurgeon)
18:27 TOR 2 Rielly, držení
21:58 TOR 1:1 Tavares (Ceci, Rielly)
26:29 MNS 2 Spurgeon, podrážení
27:17 TOR 2:1 Marner (A. Johnsson, Rielly)
28:19 MNS 2 Hartman, držení
28:29 TOR 3:1 A. Johnsson (Marner, Rielly)