2. liga skupina Střed (ČR)

HC Kobra Praha – IHC Králové Písek

4:3

po prodl. (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)

16.10.2019, 18:00 • Zimní stadion Kobra Praha, Praha 4 (Braník) • 9. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Dobojováno! Písek dnes v Braníku potrápil favorita a odváží si domů cenný bod, zatímco domácí si po rychlém gólu v prodloužení připisují na konto dva. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou někdy příště! (20:16:14)

61:26

Kobra právě vstřelila branku!
Na Braníku je vymalováno, bod navíc bere Kobra! Kotouč si na svou hůl vzal DOMINIK ŠTEINER, který následně vybrusilil před Hamalčíka a uklidil kotouč do sítě – 4:3! Bez asistence.

60:50

Písecký gólman opět podržel kotouč, Braničtí mají zatím na ledě převahu.

60:35

Hamalčík si na své konto připsal první zákrok v prodloužení, po pauze uvidíme buly před jeho brankou.

60:09

Kotouč pro sebe ukořistil Kamil Bříška, Kobra se snaží protáhnout do útočného pásma.

60:01

Siréna zazněla, uvidíme prodloužení! Písek ve třetí třetině držel se svým soupeřem krok a gólem ve vlastním oslabení poslal duel do nastavení.

60:00

59:46

Domácí gólman čtrnáct sekund před koncem základní hrací doby podržel kotouč, dáme si krátkou pauzu.

59:16

Na druhém konci ledové plochy zase zakončoval Šaršok, který Sochůrka trefil do loktu.

58:47

Heldák zkusil štěstí ze zadní hranice kruhu, minul. Prodloužení se pomalu ale jistě stává realitou.

58:22

Po krátkém přerušení se teď bude vhazovat po levé straně píseckého brankoviště.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:17

Adama Nováka v mezikruží odzbrojil Mrkvička, který puk obratem poslal do za modrou čáru.

56:34

Kamil Bříška zakončoval z bezprostřední blízkosti branky, ani on ovšem Hamalčíka nepřekonal.

56:03

Divoká třetí třetina se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Zatím to vypadá, že uvidíme prodloužení.

55:34

Tak tohle mohla být hodně kuriozní trefa! Hamalčík z kruhu rozehrál na hůl Šteinera, který puk poslal na prázdnou klec. Gólman se na poslední chvíli vrátil do brankoviště!

55:12

Hraje se převážně v domácím pásmu, Hamalčík je už pár minut bez práce.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Kohút (Tondr, Bříška), 10. Hlinka (Šťastný), 36. Novák D. (Šťastný), 62. Šteiner – 7. Volf (Paule, Šaršok), 24. Bednařík (Suda, Čížek), 49. Čížek (Bednařík, Tintěra)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Valík, Knesl, Antoš, Šmíd, Šteiner (A), Mrkvička, Šefl – Kohút, Hlinka, Petrov, Netolický, Tondr, Novák D., Heldák, Plíhal, Bříška (A), Hrubý, Šťastný, Antončík (C), Smejkal.

IHC Králové Písek: Hamalčík (Kříž) – Houdek, Suda (A), Hanus, Růžek, Šafář, Šaršok, Turek – Bednařík (A), Strnad, Čížek, Tintěra, Přibyl, Rod, Volf, Karbulka, Paule, Novák A., Egert.

Rozhodčí: Zavřel – Tasch, Kettner.

03:53 KOB 2 Hlinka, nedovolené bránění
05:12 KOB 2+2 Kohút, vysoká hůl
06:43 PIS 0:1 Volf (Paule, Šaršok)
07:37 PIS 2 Čížek, podrážení
08:49 KOB 1:1 Kohút (Tondr, Bříška)