3:0

konec (1:0, 2:0, 0:0)

16.10.2019, 20:00 • 4. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 1.4 5.5 4.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou utkání univerzitní ligy, v němž univerzita Ostravy potvrdila roli favorita a pražskou Karlovu univerzitu porazila v poměru 3:0. Domácí se dostali do vedení už ve druhé minutě, to se střelou do pravého horního rohu uvedl Emil Adamczyk. Zbylé dva zásahy viděli diváci ve druhé dvacetiminutovce. U obou tref byl Jakub Gelnar, jenž se prosadil dvakrát v rozmezí tří minut, nejprve zakončil bekhendem nechytatelně pod horní tyč, aby následně završil pěknou kombinaci celé útočné formace. Svěřenci kouče Rambouska se díky vítězství vyšvihli na páté místo v tabulce, Karlova univerzita zůstává s nulou na příčce poslední.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:13:23)

59:43

No i hráči Karlovy univerzity měli ještě jednu velkou šanci, neboť se rovněž jeden z hráčů ocitl sám před brankářem. Šance jakoby se zalekl, vysoko přestřelil.

59:29

Při vlastním oslabení mohli Ostravští vstřelit čtvrtou branku, únik z pravého mantinelu ale byl zakončen nepřesnou křižnou střelou.

58:48

O obránce se otřela rána někoho z hostů a touš skončila v ochranné sítě. Vhazovat se bude po levici gólmana Lamly.

58:35

Za vlastní brankou nyní domácí hokejisté pošetřili poměrně dost cenných vteřinek. Ze změti hokejek nakonec vydoloval kotouč Filip Čmejla.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38

Zbytečné dohrání za svatyní protivníka předvedl Ondřej Kosina. Dvě minuty jsou naprosto neoddiskutovatelné.

57:03

Z levého křídla nabízel Dominik Plášek pěknou střílenou nahrávku do brankoviště, nikdo ovšem nedokázal puk usměrnit do mezi tři tyče.

56:48

Na druhý pokus už domácí strážce svatyně chybu neudělal, lehké nahození od pravého mantinelu lapil a nepustil.

56:26

Domácí brankář teď dobře zasáhnul lapačkou proti střelci, avšak touš mu z ní vypadla. K jeho štěstí byl jako první u kotouče obránce.

55:49

Je sympatické, že se pražský celek alespoň snaží o čestný úspěch. Kryštof Lamla ale určitě bude bojovat o udržení čistého konta.

55:26

Dostali jsme se do závěreční pětiminutovky zápasu. O vítězi již není pochyb, to by domácí hokejisty musel postihnout totální zkrat, aby si tři body enchali proklouznout mezi prsty.

54:48

Podpora fanoušků je v dnešním střetnutí opravdu příkladná. Vytrvalé povzbuzování po celý zápas domácím jistě prospělo.

54:12

Postavení mimo hru zastavuje kontr Ostravských. Nachytal se nechal Jakub Gelnar, jenž ještě může zaútočit na hattrick.

53:52

Do útočné třetiny zavítali i hokejisté hostí, nic zajímavého si ovšem vytvořit nedokázali.

53:39

53:39 Moravčík v klíčovou chvíli podklouzl, a tudíž nedokázal zakončit dostatečně kvalitně

53:39

Velká příležitost gólem nekončí. Po ztrátě ve středovém kruhu se domácí dostali do přečíslení dvou na jednoho. Dominik Moravčík obdržel pěknou nahrávku, v pádu však napálil pouze Nováka!

52:26

Domácí se sice drží v útočném pásmu, k zakončení se ale už moc nemají. Raději šetří čas u pravého mantinelu.

3:0

Branky a nahrávky: 2. Adamczyk (Sysala), 27. Gelnar (Kovalski), 30. Gelnar (Sysala, Kovalski)

BO Ostrava Vítkovice Steel: Lamla (Vedra) – Hudek, Gřesík, Baca (A), Hranoš, Dvořák, Fejko, Sysala (A), Adamczyk, Pobuta, Janík, Dýrr, Moravčík, Rychtár, Prepsl, Plášek (C), Kosina, Gelnar, Kovalski, Štěpán, Bernát

UK Kings Prague: Novák (Med) – Karoch, Duben, Frič, Černý, Klinger (C), Dlabola, Erbrt – Hyršl (A), Dilkov, Čmejla, Bořík, Sommer, Glitta, Kaleta (A), Hrivnak, Steklík, Velas

Rozhodčí: Šutara – Bartek, Dohnal