Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC MIKRON Nové Zámky

1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

13.10.2019, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 12. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.57 4.8 4.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:41

Sledujeme obojstranné vylúčenie. V strednom pásme ostal Matej Paločko trochu otrasený po zákroku a dostal sa do menšej strkanice s Tomášom Pospíšilom. Obaja dostávajú po dve minúty za hrubosť.

48:52

Nové Zámky majú dobrú príležitosť na vyrovnanie. Hráčska lavica Popradu dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

38:13

Výlučeným hráčom je Ondřej Šmach, ktorý dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

36:13

Poprad bude znovu hrať presilovku. Tomáš Pospíšil si odsedí dve minúty pre hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľade.

35:13

Presilovka Popradu sa predčasne končí. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Guillaume Leclerc.

34:23

Poprad získava presilovú hru. Maxim Vešutkin dostáva dve minúty za faul kolenom.

26:01

Presilovku si zahrá popradský tím. Filip Bajtek dostáva dve minúty za podrazenie.

15:16

Svoju druhú presilovku budú hrať domáci. Branislav Fábry dostáva dve minúty za podrazenie.

12:48

Svoju prvú presilovku budú hrať aj Novozámčania. Dominik Kramár dostáva dve minúty za hrubosť.

11:29

Po predchádzajúcej spornej situácii pred bránkoviskom brankár Matej Kristín slovne nabádal hlavného rozhodcu. Veľmi mu to však nepomohlo, sám dostal osobný trest za nešportové správanie.

02:28

Prvú presilovku v zápase bude hrať Poprad. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Branislav Fábry.

1:0

Branky a nahrávky: 28. Vandas (Erving, Štrauch)

HK Poprad: Vošvrda (Halo) – Brejčák (A), Ulrych, Ťavoda, Magovac, Erving, Kramár, Česánek, Fabian (C) – Štrauch, Mlynarovič, P. Svitana (A) – Matis, Paukovček, Vandas – Takáč, Zagrapan, Leclerc – Kundrik, Matej Paločko

HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Mikuš (A), Šmach, Ordzovenský, Hatala, Drtina, Hain, Dlugoš – Stupka, Urban, Pospíšil – Vešutkin, Bajtek, Jurík (C) – Múčka, Šmída, Rogoň – Bečka, Ondrušek, Fábry (A)

Rozhodčí: Adamec, Juhász – Krajčík, Kis-Király

Diváci: 1 341

02:28 NZM 2 Fábry, nedovolené bránění
11:29 NZM 10 Kristín, nesportovní chování
12:48 POP 2 Kramár, hrubost
15:16 NZM 2 Fábry, podrážení
26:01 NZM 2 Bajtek, podrážení
27:13 POP 1:0 Vandas (Erving, Štrauch)