13.10.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.77 4.16 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:31
David Pastrňák (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:07
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:19
Jaroslav Halák (BOS) 0 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:17 (03:38:56)

1. Tuukka Rask (BOS) 31 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Brad Marchand (BOS) 1+1
3. Joakim Nordström (BOS) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 32-31; Zablokované střely: 13-11; Vhazování: 54%-46%; Hity: 23-11; Přesilové hry: 1/3-0/4; Trestné minuty: 8-6.
Boston se poprvé v letošní sezóně NHL představil v domácím TD Garden a fanouškům udělal velkou radost hladkou výhrou nad New Jersey Devils. O výhře Bruins rozhodli Brad Marchand, Joakim Nordström a také Patrice Bergeron. Opomenout nelze ani finského brankáře Tuukku Raska, který vychytal shutout. David Pastrňák asistoval u úvodního gólu. Konečný výsledek utkání. Boston Bruins 3 New Jersey Devils 0.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:11

Útočnou snahu Devils zastavilo zakázané uvolnění, tak nakonec nikoliv. Vhazování ve středovém kruhu.

57:02

Bruins na pravém křídle vystřelili od hrazení a kotouč skončil v lapačce připraveného Coryho Schneidera.

56:29

Hra je v závěru tohoto zápasu hodně plynulá. Poslední útočnou snahu Devils ale zastavilo postavení mimo hru.

54:51

Hra se nyní přestěhovala před bránu Tuukky Raska, protože domácí vyhodili puk na zakázané uvolnění.

54:19

Brett Ritchie vypálil od modré čáry a jeho rána zamířila vedle vzdálenějšího pravého rohu brány New Jersey.

54:07

Cory Schneider sevřel puk v lapačce a po přerušení hry dostává prostor krátká reklamní přestávka. Skóre: 3-0.

53:55

David Krejčí se nyní řítil sám na bránu, střelou zápěstím ale těsně minul pravou tyč brány!

53:15

Vyloučený Zdeno Chára je zpět na ledě a hokejisté Bostonu nadále drží v domácí TD Garden čisté konto.

52:39

Nikita Gusev na bodu levého kruhu pro vhazování rychle vystřelil, jeho střela ale byla zablokována.

52:13

Dnešní utkání sleduje 17193 diváků.

51:15

Tuukka Rask vychytal Kyla Palmieriho a Zdeno Chára byl vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilová hra.

50:24

David Pastrňák v levém kruhu vystřelil z otočky a Will Butcher jeho střelu zápěstím přizvedl do ochranné sítě. Hra je přerušena a následuje reklamní přestávka.

3:0

Branky a nahrávky: 4. Marchand (Pastrňák), 12. Nordström (Wagner, Kuraly), 40. Bergeron (DeBrusk, Marchand)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, Clifton – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Kuhlman – Heinen, Coyle, B. Ritchie – Nordström, Kuraly, Wagner. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, C. Carrick – Hall (A), Hischier, Palmieri – Wood, Zajac (A), Coleman – Zacha, J. Hughes, Simmonds – N. Gusev, Rooney, Bratt. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Francis Charron, Dan O’Halloran. Čároví: Michel Cormier, Andrew Smith

Diváci: 17193

03:33 BOS 1:0 Marchand (Pastrňák)
11:22 BOS 2:0 Nordström (Wagner, Kuraly)
15:24 BOS 2 Kuraly, hákování
19:43 NJD 2 Müller, nedovolené bránění