2:5

konec (1:1, 0:1, 1:3)

13.10.2019, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 3.8 4.06 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Detroitem a Torontem. Hosté zabrali v pravou chvíli a dnes dokázali Red Wings přehrát v poměru 5:2. Do vedení však šel Detroit už ve čtvrté minutě zásluhou de La Roseho. Úvodní branku Toronta vsítil v 10. minutě Nick Shore. Třicet sekund před koncem druhé periody šli poprvé v zápase do vedení hosté. Chybu Howarda totiž dokázal využít Ilja Michejev, jenž vsítil svůj druhý gól v kariéře v NHL. Nejvíce branek nabídlo závěrečné dějství. Nejprve se prosadil Alexander Kerfoot, jenže o pár sekund později odpověděl Darren Helm. Poslední dvě branky už vsítilo jen Toronto. Nejprve se trefil po krásné kombinaci Jake Muzzin a pojistku v podobě gólu do prázdné brány přidal Trevor Moore.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a na počtenou! (04:00:01)
Československá stopa v utkání

Filip Hronek (Detroit), 0+0, 2 střely, +-/: -1, 4 hity, čas na ledě: 21:00.

59:27

Howad se ještě musel přesouvat proti chytré přihrávce zpoza brány.

59:02

Utkání se už jen dohrává do svého konce.

58:43

Howard vyrazil ránu od modré čáry do rohu.

57:47

57:47 Trevor MOORE - 2:5

57:47

Toronto právě vstřelilo branku!
O vítězi zápasu je dnes jasno! TREVOR MOORE si na vlastní polovině vybojoval puk, Tavares mu jej ještě přistrčil a prvně jmenovaný hráč se přes polovinu kluziště nemýlil. Opuštěnou svatyni trefil. 2:5. Asistence: John Tavares.

57:24

Howard je na střídačce. Domácí tým to zkouší v šesti hráčích v poli.

57:01

Hra je přerušena. Bude se vhazovat v pásmu Detroitu.

56:58

56:07

Detroit se sice osvobodil, ale čas hraje v těchto momentech jednoznačně ve prospěch Maple Leafs.

55:32

Matthews čekal na přihrávku na zadní tyči, ovšem puk se k němu nakonec nedostal.

55:17

Marnerova rána z otočky byla sražena do ochranné sítě nad bránou.

54:58

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Danny DeKeyser – 2 min., nedovolené bránění).

54:52

Detroit se vydával vpřed, jenže obrana hostů zafungovala dobře.

53:34

53:34 Jake MUZZIN - 2:4

2:5

Branky a nahrávky: 4. J. de La Rose (Nemeth, Abdelkader), 50. Helm (Abdelkader, J. de La Rose) – 10. N. Shore (Timashov), 40. I. Michejev (Kapanen), 50. Kerfoot (I. Michejev), 54. Muzzin (Timashov, N. Shore), 58. Moore (Tavares)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Hronek, DeKeyser, Green, Nemeth, Bowey, Cholowski – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Glendening (A), Athanasiou, Hirose – Filppula, Ehn, Erne – Abdelkader (A), J. de La Rose, Helm.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Ceci, Rielly (A), Barrie, Muzzin, Holl, Sandin – W. Nylander, Matthews (A), A. Johnsson – Marner, Tavares (C), Kapanen – Moore, Kerfoot, I. Michejev – F. Gauthier, N. Shore, Timashov.

Rozhodčí: Rooney, MacDougall – Miller, Cherrey

Diváci: 19 515

03:44 DET 1:0 J. de La Rose (Nemeth, Abdelkader)
09:57 TOR 1:1 N. Shore (Timashov)
12:36 DET 2 Athanasiou, nedovolené bránění brankáři
15:48 DET 2 Filppula, sekání