3:2

po s.n. (1:0) (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)

13.10.2019, 01:10 • NYCB Live/Nassau Coliseum, New York • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.38 3.85 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších utkání se budu těšit na shledanou. (03:58:59)

Trestné minuty: 11:7
Utkání je u konce a domácí tým se může radovat z druhé výhry v sezóně. Rozhodl o tom v samostatných nájezdech Brock Nelson. New York tak potvrdil svou roli nejlepšího týmu v samostatných nájezdech, naopak Florida prohrála druhý rozstřel ve dvou dnech a ve statistice celkové úspěšnosti v této činnosti je na posledním místě.

Brock NELSON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
Jediným úspěšným střelcem v samostatných nájezdech byl BROCK NELSON a zajistil tak domácím prémiový bod.

3. série 1:0

Huberdeau musel dát, pomalým nájezdem se snažil rozhýbat Varlamova, ten se ale na brankové čáře roztáhl a puk zastavil. New York vítězí!

Bailey zkusil bleskovou kličku, gólman puk zastavil betonem.

2. série 1:0

Trocheck neuspěl, Varlamov jeho švih vytěsnil vyrážečkou.

Pomalý nájezd skončil nepřesnou střelou, puk šel nad branku.

1. série 1:0

Barkov zkusil bekhendový blafák, Varlamovovu branku ale netrefil.

Brock NELSON

Nelson se trefil střelou na gólmanovu vyrážečku a otevřel skóre nájezdů.

Samostatné nájezdy začínají.
Statistiky

Střely na branku: 25:36
Zásahy brankářů: 34:23
Vyhraná vhazování: 25:31
Hity: 24:28
Velice aktivní prodloužení gól nepřineslo, takže tu budeme mít poslední kapitolu utkání – samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:27

Za kruhy napřáhl ke střele Hoffman, Varlamov ale mohl zůstat v klidu, sražený puk se k němu nedostal.

63:28

Trocheck nenašel prostor pro střelu, nebo přihrávku, raději i s pukem vyjel z útočného pásma.

62:41

Barzal našel Leeho, jeho střelu z první Montembeault vyrazil!

62:20

Dadonovovu střelu zablokoval Nelson.

61:49

Montembeault si připsal další úspěšný zákrok, New York je zatím v prodloužení jasně aktivnější.

61:26

Zleva pálil Brassard, jeho švih Montembeault vyrazil mimo ledovou plochu.

61:04

Přihrávku skrz pásmo dostal Lee, tmu ale golfák z první vůbec nevyšel. Hosté po několika dalších vteřinách vyhodili na zakázané uvolnění.

60:30

Rychlá výměna hráčů na ledové ploše, domácí se trpělivě chystají k výpadu.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Florida se ve třetí třetině upnula k jedinému cíli, smazat ztrátu a podařilo se ji to. O gól na 2:2. se v 54. minutě postaral po kombinaci s Huberdeauem Jevgenij Dadonov a poslal tak zápas do prodloužení. Florida si tak zahraje druhé ve dvou dnech.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25

Hosté se vymanili z vlastního pásma, po mantinelu poslali puk do pro ně bezpečnějších míst.

58:55

Varlamov ležel v brankovišti a měl co dělat, aby puk při velkém závaru po Mathesonově střele udržel před brankovou čárou. Těžký moment pro domácí tým.

58:17

Clutterbuck svým dobrým postavením zastavil rodící se akci Floridy, puk poslal za branku.

57:26

Na druhé straně se už postavení mimo hru pískalo, Barzal byl až příliš rychlý.

56:22

Vatrano musel počkat, až mu spoluhráč vyjede z útočného pásma, celou akci zvládli jen tak tak. Z následného výpadu ale Varlamova neohrozil.

55:16

Barzalova dorážka z pravé strany narazila do Mathesona, ten tak výrazně pomohl svému přemisťujícímu se brankáři.

54:44

Florida je po vyrovnávací brance na koni, stále pokračuje nápor hostů a Varlamov má plno práce.

53:58

53:58 Jevgenij DADONOV - 2:2

53:58

Florida právě vstřelila branku!
Zase máme vyrovnaný stav a to po rychlé akci hostů. U modré čáry si puk vyměnili Jonathan Huberdeau s JEVGENIJEM DADONOVEM a ten poté pověsil prudký švih pod Varlamovovo břevno. Asistence: Jonathan Huberdeau, Anton Strålman.

53:27

Johnston vybojoval na obranné modré puk a rozjel po delší době protiakci New Yorku. Dlouhého trvání to ale nemělo.

52:22

52:22 Ekblad Varlamova neprostřelil

52:22

Po Weegarově přihrávce si z modré čáry sjel Ekblad, předvedl i povedenou kličku, střelu mu ale Varlamov pokryl bleskovou lapačkou.

51:55

Nápor Floridy byl teď přerušen Dadonovovou nepřesnou rozehrávkou, tu vystihl Pelech.

50:48

Už je ale po přesilovce, domácí mohou alespoň trochu vydechnout.

50:39

Trocheckova střela byla zablokována, hosté ale i nadále vytváří na oslabeného soupeře velký tlak.

50:03

Po přihrávce na levou stranou vystřelil Barkov, tlačil puk pod horní tyčku, ten ale Varlamov vyrazil svou maskou.

49:52

Hoffmanovu střelu ze střední vzdálenosti zblokoval Pelech, hosté zůstávají v pásmu.

49:08

New York se celkem bez problémů osvobozuje, puk letí přes všechny čáry až k Montembeaultovi.

48:48

Vylučuje se na straně domácích, dvě minuty za hákování dostal Leo Komarov.

48:43

Tvrdou ránu od modré čáry vyslal domácí Boychuk, dělovka skončila těsně vedle.

48:14

Florida přitlačila, Varlamov se tak má na svém brankovišti co ohánět.

47:46

Neuspěl ani Yandle se svou ranou od modré čáry, gólman New Yorku měl celkem dobrý výhled.

47:21

Po průniku hostů pravou stranou přišla přihrávka na Dadonova a ten předvedl rychlý švih. Puk ale zamířil přesně do míst, kde hlídkoval Varlamov a ten jej skryl ve své výstroji.

46:39

Nahození od modré čáry skončilo vedle Varlamovovy branky.

45:48

Na druhé straně pálil od modré čáry Strålman, jeho rána šla nad Varlamovovu branku.

45:08

Zprava se před branku Floridy natlačil Nelson, byl ale příliš blízko na to, aby byl schopen překonat připraveného gólmana.

44:30

Varlamov pro jistotu přikryl nahozený puk, nechtěl riskovat problémy od dojíždějících hráčů.

43:43

Dlouhý pas za obranu Floridy skončil v rohu, odkud se jej snažil vyšťourat Lee.

42:44

No a jak Ross Johnston, tak i Josh Brown dostali pětiminutové tresty za bitku.

42:44

42:44 Bitka mezi Johnstonem a Brownem

42:44

A máme tu regulérní bitku, do které se pustili domácí Ross Johnston a hostující Josh Brown. Krátká šarvátka skončila výhrou domácího útočníka.

41:59

Toewsova střela od modré čáry byla zblokována, Montembeault zasahovat nemusel.

41:33

Netrefil se ani Barzal, který dostal od host na levé straně až mnoho prostoru na střelu.

40:34

Hned v úvodu našel Beauvillier Nelsona a ten tvrdě vystřelil těsně vedle branky Floridy.

Trestné minuty: 4:2
Čtyřicet minut hry je za námi a jestli po první třetině vedli hosté, tak nyní je vše naopak. New York ve druhé třetině přidal na tempu, tlačil se do útoku a byl odměněn dvěma góly. O vyrovnání se ve 26. minutě postaral Anders Lee po Barzalově přihrávce a skóre ve 38. minutě otočil Josh Bailey. Do kabin si tak hráči New Yorku odnáší jednobrankový náskok v podobě výsledku 2:1 a jsou o krůček blíže bodovému zisku.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:38

39:38 Nelson náskok domácích nenavýšil

39:38

Zleva se do sóla dostal Brock Nelson, zkusil střelu mezi betony, gólman Floridy ale gól do šatny nepřipustil.

39:04

Eberle pálil z velice ostrého úhlu, Montembeault si svou levou tyčku pohlídal.

38:37

Akce u druhé branky, Huberdeau při své snaze o vyrovnání narazil na Pulocka, ten jej o puk obral.

37:31

37:31 Josh BAILEY - 2:1

37:31

Islanders právě vstřelili branku!
Domácí otáčí skóre a vedou! Hráči v modrém vystihli ve středním pásmu rozehrávku soupeře, byl z toho rychlý přechod do útoku, Eberle našel na levé straně JOSHE BAILEYHO a ten se přesnou ranou trefil pod horní tyčku. Asistence: Jordan Eberle, Adam Pelech.

36:55

Dal Colle schytal od Browna tvrdý hit a vrazil do mantinelu. Bylo to ale čistá a domácí hráč se ihned zvedl.

35:42

Ve velké šanci byl Eberle, najel si zprava do zakončení, střelu po zemi mu ale Montembeault vyrazil!

35:18

Hostující gólman pro jistotu přikryl puk, zabránil tak případnému zmatku v jeho brankovišti.

34:40

Domácí tým začíná stupňovat svůj tlak, na Montembeaulta létají puky ze všech stran.

33:33

33:33 Leddy na Montembeaulta nevyzrál

33:33

Velkou rychlost předvedl domácí Leddy, natlačil se do zakončení, to ale, stejně jako dorážku od Komarova zastavil pravý beton gólmana Floridy,

32:07

Z ostrého úhlu zkusil štěstí Ekblad, trefil však pouze boční konstrukci Varlamovovy branky.

31:21

Zmatky i na druhé straně, ke střele toho ale domácí Pelech a Barzal nevyužili.

30:40

30:40 Varlamov svou branku uhájil

30:40

Na druhé straně vyřešil Varlamov závar u své levé tyčky, nyní si může vychutnat ovace publika.

29:53

Eberle našlápl k individuální akci, podařilo se mu i přebruslit obránce, následné zakončení měl ale na dlouhou hůl a ještě z bekhendové strany a Montembeault to tak měl jednoduché.

29:33

Je po přesilovce, Del Colle se mohl vrátit na ledovou plochu.

28:55

Puk letí ven z pásma, tohle oslabení jde domácímu týmu na výbornou.

28:40

Až teď se hosté dokázali usadit v útočném pásmu, zatím si ale pouze přihrávají a na Varlamova nic nejde.

27:33

Přesilovku si zahraje hostující tým, dvě minuty za hákování dostal Michael Dal Colle.

27:27

Bleskový přechod domácích do útoku zakončovalo duo Bailey – Brassard, puk prolétl těsně vedle Montembeaultovy brány.

26:36

Rázem domácí hráči ožili a opět se tlačí do útoku.

25:40

Je srovnáno! Velký kus práce u gólu New Yorku odvedl Barzal, který nezazmatkoval, místo zakončení si počkal, přihrál ke kruhu, kde se do puku opřel ANDERS LEE a jeho střela z první skončila v horním růžku Montembeaultovy branky. Asistence: Mathew Barzal, Devon Toews.

25:02

Od modré nahozený puk se snažil tečovat Huberdeau, jeho pokus skončil vedle Varlamovovy branky.

24:27

Trochu kostrbatý přechod hostů do útočného pásma, skončilo to postavením mimo hru.

23:28

Malgin se po dojetí vyhozeného puku ke střele nedostal, nevyšla mu ani přihrávka do druhé vlny na Yandlea.

22:58

Domácím nevyšlo střídání a je z toho konec přesilovky. New York bude pykat za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Ross Johnston.

22:33

Od modré čáry pálil Toews, jeho prudký švih ale skončil vedle Montembeaultovy branky.

21:46

Už je přerušená hra, dvě minuty za podrážení dostal MacKenzie Weegar.

21:21

Domácí mají ponechanou výhodu, momentálně jsou na ledě v šesti.

20:37

Domácí zahájili druhou třetinu aktivně, krouží kolem Montembeaulta, zatím ale bez střel. Neuspěl ani Beauvillier, ten skončil v rohu.

Trestné minuty: 0:0
První třetina je za námi a my měli možnost sledovat hokej, který sice nezvedal ze sedadel, ale také nenudil. Ze začátku byli aktivnější domácí, to se ale s postupem času změnilo a pomohl tomu i úvodní gól, který dali po rychlém přechodu do útočného pásma hráči Floridy. Jmenovitě to byl Denis Malgin, který dokončil akci Jevgenije Dadonova. No a byl nakonec i jediným přesným střelcem třetiny, snaha domácích o srovnání se totiž rozbíjela o pevnou obranu a gólmana Montembeaulta.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:31

Poskakující puk v pásmu New Yorku, nikdo jej ale není schopen zpracovat tak, aby z toho byla případná střela na Varlamova.

18:54

Dal Colle už měl našlápnuto k možnému brejku, na poslední chvíli mu puk vysekl Ekblad.

18:35

Ve velice slušné pozici byl domácí Eberle, jenže ji vůbec nezužitkoval a jeho rána z pravého kruhu byla sražena mimo led.

17:16

Zpoza branky se bleskově vyloupl Acciari a snažil se zasunout za Varlamovovu tyčku. Ten tam byl včas a zabránil druhému gólu za svými zády.

16:16

Přes obránce to zkusil hostující Barkov, byla to ale spíše jen propagační střela, Varlamov neměl problémy zakročit.

15:21

Po ztrátě puku tu byl kontr Floridy, Dadonov hledal zprava najíždějícího Malgina, ten se ale nedokázal odpoutat od obránce a celá akce skončila nezdarem.

14:46

Yandle nedokázal zpracovat přihrávku na modré čáře, je z toho protiútok New Yorku, ten zahájil Lee.

14:26

Ekbladovo nahození z pravé strany málem překvapilo Varlamova, ten musel kromě puku sledovat i dotírající hráče.

13:41

Mathesonův pokus přes obránce prolétl nad brankou Semjona Varlamova a skončil na zadním mantinelu.

12:43

Dal Colle a Bailey zakombinovali v útočném pásmu, druhý jmenovaný poté přihrával zpět branku, pas byl ale krapet nepřesný a pouze prolétl těsně před brankovištěm.

12:16

Florida v dalším útočném pokusu, nyní ale rozlet hostů zastavil hvizd čárového – ofsajd.

11:51

Se svou střelou neuspěl ani na druhé straně Strålman, Varlamov si poradil.

10:42

Od modré čáry vypálil Mayfield, trefil však ale pouze jednoho z hráčů, clonících před Montembeaultem.

09:34

Před Montembeaultem vznikl obrovský závar, domácí hokejisté už zvedali ruce na oslavu gólu, gólman Floridy ale nějakým způsobem zvládl udržet puk před brankovou čárou.

09:01

Už to vypadalo, že se domácí Beauvillier dostane do rychlého kontru, při pokusu o naznačení kličky ale přišel o puk.

08:10

Florida u puku, z hloubi vlastního pásma se snaží o rychlý přechod do útoku. Je to ale do plných.

07:05

Na Varlamova teď pálil z dobré pozice Barkov, domácí gólman byl na svém místě a připsal si úspěšný zákrok.

06:39

Domácí se samozřejmě snaží o co nejrychlejší srovnání, soupeř se teď ubránil za pomoci zakázaného uvolnění.

05:34

05:34 Denis MALGIN - 0:1

05:34

Je tu první gól a po aktivním startu domácích jej nakonec dala hostující Florida. Po průniku do pásma nejprve neuspěl Dadonov, poté ale poslal přihrávku do druhé vlny a pohotovou ranou prostřelil Varlamova DENIS MALGIN. Asistence: Jevgenij Dadonov, MacKenzie Weegar.

04:22

Začal se hrát velice akční hokej, oba celky se probudily a snaží se o útočný styl.

03:51

Barzal se málem prodral mezi dvěma obránci do šance, na poslední chvíli byl ale zastaven Mathesonem.

03:10

Ekblad předvedl u mantinelu poměrně ostrý hit, bylo to ale podle sudích v rámci pravidel.

02:49

Clutterbuckova střela z dálky byla tečována, skončila pak těsně vedle branky Floridy.

02:41

A před něj se hra vrací po nepřesné rozehrávce jeho spoluhráčů – je tu zakázané uvolnění.

01:58

Domácí zahájili zápas velice aktivně, snaží se cpát před Montembeaulta.

00:57

Barzal se prodíral do útočného pásma po pravé straně, přihrál poté na Eberleho, ten už byl ale pod dobrou obranou.

00:01

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, Boychuk, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Kühnhackl, B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Dal Colle, Brassard, Beauvillier – Clutterbuck (A), Komarov, Johnston.

Florida Panthers: Montembeault (Bobrovskij) – Ekblad, Weegar, Strålman, Matheson, Brown, Yandle (A) – Hoffman, Barkov (C), Huberdeau (A) – Connolly, Trocheck, Vatrano – Dadonov, Malgin, Hawryluk – Sceviour, Acciari, Hunt.

Rozhodčí: Dwyer, Brenk – Baker, Alphonso.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas může začít.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Florida Panthers

Hosté jsou v Atlantické divizi až na sedmém místě se třemi body a jeden z nich vybojovali včera v noci na ledě Buffala, kde sice zvládli v poslední třetině dohnat dvoubrankovou ztrátu, když se trefili Dadonov a jedenáct vteřin před koncem Hoffman, samostatné nájezdy už ale Floridě nevyšly a tým odjel s porážkou 2:3 po samostatných nájezdech.

Odehrané zápasy

Tampa Bay – Florida 5:2
Florida – Tampa Bay 4:3
Florida – Carolina 3:6
Buffalo – Florida 3:2 sn
New York Islanders

Domácí tým má odehrány čtyři zápasy a po nich je na šestém místě Metropolitní divize se ziskem pouhých dvou bodů. Naposledy si mužstvo odskočilo do Caroliny, kde to nedopadlo podle představ a pouhé dva vstřelené góly stačily pouze na porážku 2:5. Gólově se prosadili Nelson a Boychuk. Dnes, před svými fanoušky se nepodařený start pokusí alespoň trochu napravit a potěšit je výhrou.

NY Islanders – Washington 1:2
NY Islanders – Winnipeg 4:1
NY Islanders – Edmonton 2:5
Carolina – NY Islanders 5:2
Dobré ráno u NHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy New York Islanders a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

3:2

Branky a nahrávky: 26. Lee (Barzal, D. Toews), 38. Jo. Bailey (Eberle, Pelech), rozh. náj. B. Nelson – 6. Malgin (Dadonov, Weegar), 54. Dadonov (Huberdeau, Strålman)