konec (2:0, 1:0, 0:0)

13.10.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.77 4.16 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:55

David Krejčí se nyní řítil sám na bránu, střelou zápěstím ale těsně minul pravou tyč brány!

52:13

Dnešní utkání sleduje 17193 diváků.

51:15

Tuukka Rask vychytal Kyla Palmieriho a Zdeno Chára byl vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilová hra.

Český útočník David Pastrňák asistoval u prvního gólu Bruins

45:17

Bruins se ocitli v mezikruží v obrovské šanci a bez přípravy pálili přesně k pravé tyči, jenže Cory Schneider puk senzačně vykopl levým betonem!

42:05

Jake DeBrusk si najel u pravé tyče na krásnou přihrávku a bekhendem orazítkoval bližší tyč!

39:14

39:14 Patrice BERGERON - 3:0

39:14

Bruins právě vstřelili branku!
PATRICE BERGERON využil obrovských zmatků v brankovišti New Jersey a u levé tyče bekhendem zametl puk do sítě! Bruins využili v závěru druhé třetiny přesilovou hru a odskakují na rozdíl tří gólů. Asistence: Jake DeBrusk a Brad Marchand.

38:59

Kyle Palmieri zbytečně fauloval v útočném pásmu, když levou bruslí podkopl jednoho z hráčů Bruins.

34:20

Devils vystřelili z levého kruhu a tečovaný puk se ze vzduchu zázrakem nesnesl do brány Bruins!

33:52

33:52 Počínání útočníka Davida Pastrňáka během vhazování

33:52

David Pastrňák porušil pravidla při vhazování a Devils si po komerční přestávce zahrají třetí přesilovou hru.

30:38

Wayne Simmonds se ocitl u pravé tyče brány v obrovské šanci, ležícího Tuukku Raska ovšem nepřekonal! Brankář Bruins vyrazil puk na břiše.

29:19

Brandon Carlo dostal dvě minuty za hákování a druhou přesilovou hru si vzápětí zahrají hráči New Jersey.

26:12

Karson Kuhlman si sjížděl z pravé strany před bránu a Connor Carrick ho vpádu fauloval. Obránce Devils dostal dvě minuty za podrážení a Bruins si zahrají druhou přesilovou hru, která nyní přijde na řadu po reklamní přestávce. Úvodní početní výhodu nevyužili.

19:43

Bruins si také vyzkouší první přesilovou hru, protože Mirco Müller dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

17:30

Sean Kuraly naskočil z trestné lavice zpět na led a Brad Marchand se řítil sám na bránu, mezi betony Coryho Schneidera ale puk nezasunul!

15:24

Sean Kuraly dostal dvě minuty za hákování a New Jersey si zahraje první přesilovou hru v zápase.

11:22

11:22 Joakim NORDSTRÖM - 2:0

11:22

JOAKIM NORDSTRÖM se dostal u pravé tyče k odraženému kotouči a nad lapačkou Coryho Schneidera z blízkosti vymetl přední pravý horní roh! Asistence: Chris Wagner a Sean Kuraly.

08:03

08:03 Představení brankářů: Cory Schneider a Tuukka Rask

08:03

Wayne Simmonds se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, Tuukka Rask ale skvělým zákrokem puk vyrazil poté, co se stačil včas přesunout!

03:33

03:33 Brad MARCHAND - 1:0

03:33

BRAD MARCHAND si sjel z pravého křídla na osu ledové plochy a od modré čáry napřáhl k táhlé střele zápěstím, která se od jednoho z hráčů Devils odrazila do pravého horního rohu brány! Bruins rychle udeřili a vedou nad hosty z New Jersey rázem 1:0! Asistence: David Pastrňák.

3:0

Branky a nahrávky: 4. Marchand (Pastrňák), 12. Nordström (Wagner, Kuraly), 40. Bergeron (DeBrusk, Marchand)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, Clifton – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Kuhlman – Heinen, Coyle, B. Ritchie – Nordström, Kuraly, Wagner. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, C. Carrick – Hall (A), Hischier, Palmieri – Wood, Zajac (A), Coleman – Zacha, J. Hughes, Simmonds – N. Gusev, Rooney, Bratt. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Francis Charron, Dan O’Halloran. Čároví: Michel Cormier, Andrew Smith

Diváci: 17193

03:33 BOS 1:0 Marchand (Pastrňák)
11:22 BOS 2:0 Nordström (Wagner, Kuraly)
15:24 BOS 2 Kuraly, hákování
19:43 NJD 2 Müller, nedovolené bránění