07.10.2019, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.35 3.88 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Filip Hronek (DET) 0+2, 2 střely, čas na ledě 22:39
Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:27
Andrej Sekera (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 20:45 (03:57:21)

1. Anthony Mantha (DET) 4+0
2. Roope Hintz (DAL) 2+0
3. Filip Hronek (DET) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 33-22; Zablokované střely: 9-12; Vhazování: 49%-51%; Hity: 21-14; Přesilové hry: 1/8-0/2; Trestné minuty: 4-16.
Anthony Mantha prožil neskutečný zápas NHL, když zkompletoval čistý hattrick a otočil skóre na stranu Detroitu, který po první části prohrával 0:2. Dallas sice v úvodu neskutečné třetí třetiny bleskově vyrovnal, jenže hrdina dnešního zápasu skóroval 54 sekund před koncem počtvrté a stal se prvním hráčem Red Wings, který vstřelil v jednom zápase čtyři branky od dob Johana Franzena, jemuž se stejný kousek povedl 3. února 2011 proti Ottawě. Konečné skóre úchvatného zápasu v Detroitu. Detroit Red Wings 4 Dallas Stars 3.

59:58

59:58 Pohled na brankovou čáru z pohledu brankové kamery

59:58

Rozhodčí přezkoumali video a o gól se skutečně nejednalo! Detroit už závěr zápasu zvládne!

Alexandr Radulov málem dvě sekundy před koncem vyrovnal!

59:58

Alexandr Radulov mohl u pravé tyče skórovat po obrovském závaru do prázdné brány, Jonathan Bernier ale dokázal jeho pokus levým betonem zastavit na brankové čáře! To bylo hodně těsné!

59:06

Dallas si vzal okamžitě oddechový čas a brankář Anton Chudobin zůstal na střídačce hostí!

59:06

59:06 Anthony MANTHA - 4:3

59:06

Detroit právě vstřelil branku!
ANTHONY MANTHA na vrcholu pravého kruhu po několikáté v dnešním zápase vypálil bez přípravy a jeho rána s příklepem se odrazila od hokejky Johna Klingberga pod pravé podpaždí Antona Chudobina a poté už do levého horního rohu brány! Asistence: Filip Hronek a Dylan Larkin.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:16

Darren Helm se ihned po vhazování ocitl úplně sám před bránou, jenže Antona Chudobina ležícího na pravém boku nepřekonal! Málem 4:3!

57:55

Danny DeKeyser na levém křídle odpověděl střelou od modré čáry, která byla na přední tyči zablokována.

57:34

Andrew Cogliano vystřelil v levém kruhu s příklepem a Jonathan Bernier puk vyrazil pravým betonem.

56:38

Justin Abdelkader vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a Anton Chudobin trochu vyjel z brány, aby na přední tyči jeho pokus zápěstím úspěšně vyrazil.

55:41

Dennis Cholowski na levém křídle vypálil od modré čáry a Anton Chudobin puk podržel v náručí. Po přerušení hry si odbudeme další krátkou komerční přestávku.

54:46

Před bránou Detroitu vznikla hodně nepřehledná situace, Jonathan Bernier ale kotouč našel a poté zmrazil.

54:18

Nahození Dallasu skončilo v ochranné síti a prostor dostává komerční přestávka. Skóre je nerozhodné 3:3. Kdo dokáže dnešní drama zvládnout a vyhrát?

53:34

Luke Glendening se ocitl v mezikruží ve velké šanci, jenže sedící Anton Chudobin zůstal nepřekonán.

51:34

Andrew Cogliano je zpět na ledě a Dallas v rychlém sledu dvakrát přečkal dvojnásobné oslabení 5 na 3.

50:10

Roope Hintz nabral na levém křídle neskutečnou rychlost, do zakončení se ale v blízkosti levé tyče nedostal. To by bylo, aby skóroval ve dvojnásobném oslabení. V Detroitu je to nyní o pořádné nervy.

49:34

Andrew Cogliano dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři a Detroit si zahraje v rychlém sledu druhou přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 40 sekund! Předtím ale komerční přestávka. Skóre je nyní 3:3.

48:36

48:36 Anton Chudobin předvedl proti ráně úžasný semafor!

48:36

Anthony Mantha napřáhl na bodu levého kruhu pro vhazování k nádherné střele bez přípravy, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, brankář Anton Chudobin ale nyní předvedl úžasný semafor! Neskutečný moment!

48:14

Dallas dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě a Detroit si zahraje přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 22 sekund! Trest odpyká Justin Dowling.

47:54

Andrej Sekera odvedl v obraně opět skvělou práci a podruhé v rychlém sledu vyhodil puk podél střídaček.

47:13

Red Wings vystřelili na bodu levého kruhu pro vhazování a jejich střela byla zřejmě zablokována.

46:36

Joe Pavelski dostal dvě minuty za podrážení a Detroit si zahraje po reklamní přestávce přesilovou hru.

45:52

Hodně dlouho se hrálo bez přerušení a v obrovském tempu, nyní ale skončil puk v ochranné síti.

42:33

Nick Caamano vypálil na vrcholu mezikruží a Jonathan Bernier opět úspěšně zasáhl, když puk vyrazil.

42:24

Rhett Gardner nebezpečně vypálil z prostoru mezikruží, Jonathan Bernier byl ale pozorný a kotouč vyrazil.

41:28

Patrik Nemeth na levém křídle nebezpečně vystřelil z úhlu a Anton Chudobin puk vyrazil.

40:48

40:48 Roope HINTZ - 3:3

40:48

Dallas právě vstřelil branku!
ROOPE HINTZ stál na konci nádherné kombinační akce Dallasu, který dokázal vyrovnat skóre po pouhých 33 sekundách! Neskutečný souboj. Asistence: Mattias Janmark a Andrej Sekera.

40:15

40:15 Anthony MANTHA - 3:2

40:15

Anton Chudobin nedokázal udržet bekhendovou střelu Dylana Larkina z vrcholu mezikruží a z dorážky se prosadil ANTHONY MANTHA, který zkompletoval čistý hattrick pouhých 15 sekund po začátku třetí třetiny! Detroit dokonal velký obrat. Asistence: Dylan Larkin a Tyler Bertuzzi.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 19-14; Zablokované střely: 5-10; Vhazování: 48%-52%; Hity: 17-11; Přesilové hry: 1/5-0/2; Tr. minuty: 4-10.
Třetí třetina začne přibližně ve 2:58.
Red Wings po přestávce narostla křídla a jejich aktivní hra nutila Dallas faulovat, obzvlášť, když krátce po přestávce využil přesilovou hru Anthony Mantha. Aby toho ovšem nebylo málo, domácí útočník se prosadil v polovině zápasu ještě jednou a prakticky sám obstaral vyrovnání. Skóre po druhé třetině utkání v městě hokeje. Detroit Red Wings 2 Dallas Stars 2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:53

Darren Helm se ocitl před bránou v obrovské šanci, jeho dorážku ale zneškodnil Anton Chudobin! Detroit nyní málem otočil skóre.

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

37:53

Mike Green je zpět na ledové ploše a hokejisté Red Wings přečkali v závěru druhé třetiny oslabení.

37:16

Alexandr Radulov vypálil v blízkosti pravé tyče, jeho střelu z úhlu ale zablokoval Danny DeKeyser.

36:53

Mike Green dostal dvě minuty za hákování a Dallas bude hrát v závěru druhé třetiny přesilovou hru.

35:23

Jamie Benn se ocitl před bránou v obrovské šanci, ani nadvakrát ale Jonathana Berniera překonat nedokázal! Dallas mohl znovu vést.

35:07

Alexandr Radulov odpykal týmový trest Dallasu za příliš mnoho hráčů na ledě. Hosté hrají v plném počtu.

33:51

Red Wings po přestávce hýří pohybem a smazání dvoubrankového manka je pořádně nakoplo. Stars marně stíhají tempu zápasu a velice často faulují.

33:07

Dallas hrál v šesti hráčích a jeho lavička dostala týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Odpyká ho Alexandr Radulov, který už dnes jeden trest dostal.

33:04

Vyloučený Jamie Benn je zpět na ledové ploše a Red Wings se v početní výhodně nedostali ke střele.

32:33

Filip Hronek se dostal do zakončení v blízkosti pravé tyče, Roope Hintz ale jeho pokus zablokoval.

31:04

Jamie Benn fauloval Darrena Helma a Red Wings mohou otočit skóre zápasu ve svůj prospěch. Domácí si zahrají v početní výhodě, jednu už dnes využili.

31:01

Jacob de La Rose vypálil na vrcholu pravého kruhu a Anton Chudobin jeho střelu vytěsnil mimo bránu.

29:43

29:43 Anthony MANTHA - 2:2

29:43

ANTHONY MANTHA na pravém křídle krásně objel jednoho z protihráčů, sjel si před bránu a vedle pravého betonu Antona Chudobina zasunul puk po ledě krásně do sítě! Fantastický gól, jeho druhý v zápase, který znamená vyrovnání na 2:2! Asistence: Danny DeKeyser a Filip Hronek.

26:54

Vyloučený Andrew Cogliano je zpět na ledové ploše a hokejisté Dallasu hrají opět v plném počtu.

26:46

Filip Hronek je během přesilové hry hodně aktivní! Český obránce nyní vypálil na levém křídle od modré čáry a jeho pokus zamířil mimo hostující bránu.

26:21

Filip Hronek vypálil na vrcholu pravého kruhu s příklepem a Anton Chudobin jeho ránu dobře kryl.

25:46

Dylan Larkin vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Anton Chudobin jeho střelu vyrazil.

24:54

Tyler Bertuzzi hýřil pohybem a vykoledoval si faul. Andrew Cogliano dostal dvě minuty za podražení.

24:15

Vyloučený Patrik Nemeth je zpět na ledě a hokejisté Detroitu mohou usilovat o vstřelení vyrovnávací branky.

23:57

Esa Lindell vystřelil v levém kruhu pro vhazování z ostrého úhlu a Jonathan Bernier kotouč vyrazil.

23:27

Stars pálili z levého a poté pravého kruhu pro vhazování, obě dvě střely hostů ale byly zablokovány.

22:15

Patrik Nemeth dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Dallas si zahraje první přesilovou hru v zápase.

22:14

Mattias Janmark na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Jonathan Bernier jeho pokus vyrazil mimo.

20:48

20:48 Anthony MANTHA - 1:2

20:48

ANTHONY MANTHA krásně vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela bez přípravy zamířila nad lapačkou Antona Chudobina k přední pravé tyči! Asistence: Taro Hirose a Dennis Cholowski.

20:19

Red Wings dohrávají v úvodu druhé třetiny přesilovou hru, kterou mohli využít po táhlé střele od modré čáry, Anton Chudobin ale puk hrudí snadno vyrazil.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 8-8; Zablokované střely: 1-3; Vhazování: 53%-47%; Hity: 15-6; Přesilové hry: 0/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:04.
Red Wings toho doma během úvodní části zápasu příliš mnoho nepředvedli, Stars na druhou stranu také ne, jenže hosté byli nesmírně produktivní, když se nejprve prosadil Roope Hintz a poté Tyler Seguin. Brankář Anton Chudobin nastoupil k prvnímu zápasu v letošní sezóně NHL a má na kontě asistenci. Skóre po první třetině zápasu. Detroit Red Wings 0 Dallas Stars 2.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:44

John Klingberg v závěru úvodní části zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

19:34

Svěřenci Jeffa Blashilla nepřesně rozehráli podél střídaček a pískalo se zakázané uvolnění. Přerušení.

19:10

Mike Green na pravém křídle vypálil od modré čáry a Anton Chudobin jeho táhlý pokus opět vyrazil.

19:00

Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:37

Anton Chudobin si snadno poradil s nahozením z pravého kruhu pro vhazování. Komerční přestávka.

17:49

Patrik Nemeth na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho táhlý pokus byl na přední tyči zablokován.

16:49

16:49 Tyler SEGUIN - 0:2

16:49

TYLER SEGUIN na levém křídle objel dvojici protihráčů a z levého kruhu poté krásnou střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány – 0:2! Asistence: Jamie Oleksiak.

16:35

Tyler Bertuzzi si najel v mezikruží na krásnou zpětnou přihrávku z levého rohu a bez přípravy vypálil nad.

15:41

Red Wings mířili od modré čáry do levého horního rohu brány, Anton Chudobin ale puk vyrážečkou vyrazil.

14:23

Slovenský obránce Andrej Sekera nyní zpomalil hru za vlastní bránou a po vystřídání svého týmu rozehrál.

13:34

John Klingberg našel v mezikruží krásnou přihrávkou Andrewa Cogliana, který puk tečoval do náruče Jonathana Berniera. Nakonec to byl snadný zákrok.

13:03

Hra byla přerušena, protože přihrávka Red Wings z obranného pásma opustila ledovou plochu.

12:43

Mike Green na pravém křídle vypálil od modré čáry a Anton Chudobin puk vykopl pravým betonem mimo.

11:40

Anton Chudobin si snadno poradil s nahozením Red Wings z levého křídla a ukryl kotouč v lapačce.

10:57

10:57 Roope HINTZ - 0:1

10:57

ROOPE HINTZ na vrcholu levého kruhu chytře zpomalil a rychlou střelou zápěstím zamířil mezi lapačkou a levým betonem Jonathana Berniera ke vzdálenější pravé tyči! Dallas otevřel skóre. Asistence: Miro Heiskanen a Anton Chudobin.

10:40

Nahození hostů opustilo ledovou plochu a po přerušení hry dostává prostor komerční přestávka.

09:27

Vyloučený útočník Alexandr Radulov je zpět na ledě a Detroit neměl během přesilovky ani jednu střelu.

09:25

Filip Hronek vypálil od modré čáry nad bránu a Stars podél střídaček úspěšně vyhodili kotouč.

09:06

Dallas hraje v oslabení velice agresivně, což má za následek, že vyhrává osobní souboje u hrazení.

08:31

Nyní se to dokonale potvrdilo, protože Red Wings se ocitli na levém křídle v postavení mimo hru.

08:08

Red Wings s problémy udrželi útočné pásmo a jejich rozehrávka je zatím velice, ale velice kostrbatá.

07:27

Alexandr Radulov dostal dvě minuty za hákování a Red Wings si zahrají po reklamní přestávce přesilovou hru.

07:09

Jonathan Bernier se vydal za svou bránu, aby podél hrazení rozehrál, což mu nevyšlo zrovna ideálně.

06:28

Jamie Benn zapomněl puk po dlouhé kolmé přihrávce za sebou a Red Wings vyrazili do protiútoku. Ani útočná akce domácích hráčů ale vzrušení nepřinesla.

05:36

Jamie Benn vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho pokus těsně minul bližší pravou tyč.

04:41

Valtteri Filppula na levém křídle zastavil rozehrávku Stars, poté se ale vystavil do postavení mimo hru.

04:03

Alexandr Radulov od střídaček napálil puk do útočného pásma a za vlastní bránou ho dojeli Red Wings.

03:53

Anthony Mantha vystřelil na vrcholu levého kruhu a Anton Chudobin jeho střelu zápěstím podržel v náručí.

03:16

Anton Chudobin před pár okamžiky zřejmě nezasahoval, protože puk zablokoval Luke Glendening.

02:16

Red Wings vystřelili na vrcholu levého kruhu zápěstím a Anton Chudobin dokázal kotouč vyrazit mimo.

01:56

Red Wings se nepodařilo rozehrát a jejich dlouhá přihrávka podél hrazení skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovalo se před Jonathanem Bernierem.

00:33

Dallas se postaral o úvodní střelu zápasu v levém kruhu pro vhazování, Jonathan Bernier ale puk vyrazil.

00:01

Puk dopadl na led a úvodní domácí zápas Detroitu v letošní sezóně NHL byl právě zahájen. Jdeme na to!

00:01

Slavností buly zápasu obstará legendární obránce Niklas Kronwall, který se doma dočkal obrovského potlesku.
V Little Caesars Areně právě probíhá představování jednotlivých hráčů domácího Detroitu. Poté bude následovat americká hymna a úvodní vhazování.

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – DeKeyser, Hronek, Nemeth, Green, Cholowski, Daley – Bertuzzi, D. Larkin, Mantha – Hirose, Filppula, Glendening – Erne, Nielsen, Ehn – Helm, J. de La Rose, Abdelkader.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, Sekera, Oleksiak, Fedun – Gurjanov, Seguin, Radulov – Janmark, Hintz, Pavelski – Ja. Benn, Faksa, Dowling – Cogliano, Gardner, Caamano.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Trevor Hanson. Čároví: Kory Nagy, David Brisebois.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Filip Hronek (DET) 1 zápas, 0+0, +/- 0
Radek Faksa (DAL) 2 zápasy, 0+0, +/- -3
Andrej Sekera (DAL) 2 zápasy, 0+0, +/- +2
Vzájemné zápasy

Detroit se potkal v loňské sezóně NHL s Dallasem dvakrát a oba týmy si body spravedlivě rozdělily. Z vítězství se vždy radoval domácí tým. Na konci října nejprve Red Wings a na konci prosince poté Stars, kteří vyhráli hladce 5:1. Přijde nyní revanš Detroitu?
Dallas Stars

Dallas nemohl mít na úvod nového ročníku NHL těžší soupeře. Stars se střetli s finalisty Stanley Cupu, když v prvním zápase sezóny podlehli Bostonu a venku poté St. Louis. Neudělali si ovšem žádnou ostudu a oba dva zápasy prohráli rozdílem branky. V bráně Dallasu se představí poprvé v letošní sezóně Anton Chudobin.
Detroit Red Wings

Detroit porazil na úvod nové sezóny Nashville, proti kterému odehrál fantastické utkání Tyler Bertuzzi, když vstřelil dva góly a na dva přihrál. Celkem tedy zaznamenal čtyři kanadské body, což je nejvyšší počet v jeho kariéře NHL, a navíc byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Skvělý úvod sezóny prožili také jeho parťáci z útoku Anthony Mantha (1+2) a Dylan Larkin (1+1).
Dallas nevstoupil do nové sezóny NHL 2019/20 dobře a v pondělí v noci se pokusí ukončit sérii dvou porážek na ledě Detroitu. Red Wings naopak začali dobře a po výhře v Nashvillu se poprvé představí v doma. Dokáží před svými fanoušky na první výhru a body navázat?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

4:3

Branky a nahrávky: 21. Mantha (Hirose, Cholowski), 30. Mantha (DeKeyser, Hronek), 41. Mantha (D. Larkin, Bertuzzi), 60. Mantha (Hronek, D. Larkin) – 11. Hintz (Heiskanen, Chudobin), 17. Seguin (Oleksiak), 41. Hintz (Janmark, Sekera)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – DeKeyser, Hronek, Nemeth, Green, Cholowski, Daley – Bertuzzi, D. Larkin (A), Mantha – Hirose, Filppula, Glendening (A) – Erne, Nielsen, Ehn – Helm, J. de La Rose, Abdelkader (A). Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, Sekera, Oleksiak, Fedun – Gurjanov, Seguin (A), Radulov – Janmark, Hintz, Pavelski – Ja. Benn (C), Faksa, Dowling – Cogliano, Gardner, Caamano. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Trevor Hanson. Čároví: Kory Nagy, David Brisebois

Diváci: 19515

07:27 DAL 2 Radulov, hákování
10:57 DAL 0:1 Hintz (Heiskanen, Chudobin)
16:49 DAL 0:2 Seguin (Oleksiak)
19:44 DAL 2 J. Klingberg, nedovolené bránění
20:48 DET 1:2 Mantha (Hirose, Cholowski)