07.10.2019, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.35 3.88 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Filip Hronek (DET) 0+2, 2 střely, čas na ledě 22:39
Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:27
Andrej Sekera (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 20:45 (03:57:21)

1. Anthony Mantha (DET) 4+0
2. Roope Hintz (DAL) 2+0
3. Filip Hronek (DET) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 33-22; Zablokované střely: 9-12; Vhazování: 49%-51%; Hity: 21-14; Přesilové hry: 1/8-0/2; Trestné minuty: 4-16.
Anthony Mantha prožil neskutečný zápas NHL, když zkompletoval čistý hattrick a otočil skóre na stranu Detroitu, který po první části prohrával 0:2. Dallas sice v úvodu neskutečné třetí třetiny bleskově vyrovnal, jenže hrdina dnešního zápasu skóroval 54 sekund před koncem počtvrté a stal se prvním hráčem Red Wings, který vstřelil v jednom zápase čtyři branky od dob Johana Franzena, jemuž se stejný kousek povedl 3. února 2011 proti Ottawě. Konečné skóre úchvatného zápasu v Detroitu. Detroit Red Wings 4 Dallas Stars 3.

59:58

59:58 Pohled na brankovou čáru z pohledu brankové kamery

59:58

Rozhodčí přezkoumali video a o gól se skutečně nejednalo! Detroit už závěr zápasu zvládne!

Alexandr Radulov málem dvě sekundy před koncem vyrovnal!

59:58

Alexandr Radulov mohl u pravé tyče skórovat po obrovském závaru do prázdné brány, Jonathan Bernier ale dokázal jeho pokus levým betonem zastavit na brankové čáře! To bylo hodně těsné!

59:06

Dallas si vzal okamžitě oddechový čas a brankář Anton Chudobin zůstal na střídačce hostí!

59:06

59:06 Anthony MANTHA - 4:3

59:06

Detroit právě vstřelil branku!
ANTHONY MANTHA na vrcholu pravého kruhu po několikáté v dnešním zápase vypálil bez přípravy a jeho rána s příklepem se odrazila od hokejky Johna Klingberga pod pravé podpaždí Antona Chudobina a poté už do levého horního rohu brány! Asistence: Filip Hronek a Dylan Larkin.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:16

Darren Helm se ihned po vhazování ocitl úplně sám před bránou, jenže Antona Chudobina ležícího na pravém boku nepřekonal! Málem 4:3!

57:55

Danny DeKeyser na levém křídle odpověděl střelou od modré čáry, která byla na přední tyči zablokována.

57:34

Andrew Cogliano vystřelil v levém kruhu s příklepem a Jonathan Bernier puk vyrazil pravým betonem.

56:38

Justin Abdelkader vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a Anton Chudobin trochu vyjel z brány, aby na přední tyči jeho pokus zápěstím úspěšně vyrazil.

55:41

Dennis Cholowski na levém křídle vypálil od modré čáry a Anton Chudobin puk podržel v náručí. Po přerušení hry si odbudeme další krátkou komerční přestávku.

4:3

Branky a nahrávky: 21. Mantha (Hirose, Cholowski), 30. Mantha (DeKeyser, Hronek), 41. Mantha (D. Larkin, Bertuzzi), 60. Mantha (Hronek, D. Larkin) – 11. Hintz (Heiskanen, Chudobin), 17. Seguin (Oleksiak), 41. Hintz (Janmark, Sekera)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – DeKeyser, Hronek, Nemeth, Green, Cholowski, Daley – Bertuzzi, D. Larkin (A), Mantha – Hirose, Filppula, Glendening (A) – Erne, Nielsen, Ehn – Helm, J. de La Rose, Abdelkader (A). Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, Sekera, Oleksiak, Fedun – Gurjanov, Seguin (A), Radulov – Janmark, Hintz, Pavelski – Ja. Benn (C), Faksa, Dowling – Cogliano, Gardner, Caamano. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Trevor Hanson. Čároví: Kory Nagy, David Brisebois

Diváci: 19515

07:27 DAL 2 Radulov, hákování
10:57 DAL 0:1 Hintz (Heiskanen, Chudobin)
16:49 DAL 0:2 Seguin (Oleksiak)
19:44 DAL 2 J. Klingberg, nedovolené bránění
20:48 DET 1:2 Mantha (Hirose, Cholowski)