1:0

konec (0:0, 0:0, 1:0)

07.10.2019, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 11. kolo • Daniel Wróbel

Tipsport: 1.8 4.3 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tady konec utkání. Jedinou branku jsme viděli až v poslední třetině, kde se prosadil z velké blízky Filip Seman a v 56. minutě utkání nastolil stav 1:0, který je také konečný. Já se s Vámi z Gascontrol Arény loučím a přeji krásný zbytek pondělního večera. Brzy napočtenou. (20:27:34)

59:51

Puk je za bránou a tohle havířovští přežijí.

59:33

Oddechový čas pro domácí.

59:33

Slavie se sama svou chybou vykázala ven z pásma kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

59:21

Hosté jsou znovu v pásmu.

58:49

Novákovi utekl puk a domácí vyhání puk pryč od své svatyně.

58:35

Střela od Nováka od modré končí za bránou.

58:28

Slavie zkouší hru bez brankáře a zvyšuje svůj tlak. Stezka znovu vyhmátl lapačku na střelu Petra Vampoly a hra je přerušena.

58:12

Na Stezku lítají střely ze všech stran, ten je zatím bezchybný.

57:54

Slavie začíná tlakem v přesilové hře.

57:45

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Filip Seman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:40

Kotouč se po tlaku hostů dostal ven z ledové plochy a hra je přerušena.

57:20

Slavisté se snaží založit útok a alespoň srovnat skóre.

55:57

55:57 Filip SEMAN - 1:0

55:57

Havířov právě vstřelil branku!
Ludvík rutar natáhl kotouč od prvého kruhu. Nahrál ho před bránu FILIPU SEMANOVI a ten bezkompromisně zakončil a překonal gólmana Málka. Asistence: Jan Bambula a Ludvík Rutar.

55:07

Vampola vystřelil, poté se k dorážce dostal Kuťák a ten zakončoval mezi betony Stezky, kde puk proletěl pouze do druhého rohu kluziště.