6:1
konec (1:1, 4:0, 1:0)
05.10.2019, 16:00 • CSKA Arena, Moskva • Vendula Zdražilová
Tipsport: 1.12 9.71 19.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.12 - 9.71 - 19.7
CSKA Moskva – Dinamo Riga
6:1
konec (1:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Vey (Sekáč), 25. Vey (Kiselevič, Mamin), 32. Nestěrov (Grigorenko), 35. Kaprizov, 38. Tělegin (A. Romanov, Kaprizov), 48. Marčenko (L. Johansson) – 18. Meija (Mamčics, Marenis)
Karty:
Neproměněná penalta:
CSKA Moskva:
L. Johansson (I. Sorokin) – Nestěrov (A), Blažijevskij, Marčenko, Kiselevič, M. Robinson (A), A. Romanov, Naumenkov – Grigorenko, Al. Popov, Kaprizov – Tolčinskij, Andronov (C), Kalinin – Mamin, Vey, Sekáč – Slepyšev, P. Karnauchov, Tělegin.
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga:
An. Makarov (Salák) – Sotnieks, Berglund, Zile, Ališauskas, Mamčics, Marshall, E. H. Jansons – Ashton, McMillan, Gillies – M. Redlihs (A), Džerinš, Darzinš (C) – Marenis, Batna, Meija (A) – Zabusovs, Pavlovs, Lipsbergs – Grinbergs.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Ščeňjov – Ponamarenko, Šadrin
Diváci: 9 954
1. třetina | ||||
04:19 | MOS | 1:0 | Vey (Sekáč) | |
17:09 | RIG | 1:1 | Meija (Mamčics, Marenis) | |
18:47 | RIG | 2 | Mamčics, podrážení | |
19:21 | RIG | 2 | Berglund, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:37 | MOS | 2:1 | Vey (Kiselevič, Mamin) | |
25:01 | MOS | 2 | Naumenkov, krosček | |
29:22 | RIG | 2 | McMillan, držení | |
29:53 | RIG | 2 | An. Makarov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
31:20 | MOS | 3:1 | Nestěrov (Grigorenko) | |
34:32 | MOS | 4:1 | Kaprizov | |
35:37 | RIG | TS | Ališauskas, sekání | |
37:41 | MOS | 5:1 | Tělegin (A. Romanov, Kaprizov) | |
39:21 | RIG | 2 | McMillan, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:58 | MOS | 2 | Sekáč, hrubost | |
RIG | 2 | Batna, hrubost | ||
47:06 | MOS | 2 | Kalinin, podrážení | |
47:41 | MOS | 6:1 | Marčenko (L. Johansson) | |
48:08 | MOS | 2 | Sekáč, vysoká hůl | |
59:39 | MOS | 2 | P. Karnauchov, hákování | |
Konec |
Třemošná – Plzeň 10:45 2:6
Zlín – HK MD Šumperk • po prodl. 12:00 5:4
Technika Brno – Slavia 12:00 0:4
Havlíčkův Brod – Tábor 12:00 3:1
Jihlava – Pardubice 12:00 2:9
Hvězda Praha – Kladno 12:00 3:6
HC Litvínov – Chomutov 12:15 3:0
Třinec – Přerov 13:00 3:2
K. Vary – Kobra 13:00 7:1
Poruba – Vsetín 13:15 3:2
Liberec – Mountfield HK 16:00 1:3
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 16:00 2:1
Olomouc – Vítkovice 16:45 0:4
Havířov – Kometa Brno • po prodl. 17:00 3:2
PZ Kladno – Sparta 17:10 0:10
Jiří Sekáč (CSKA Moskva) 0+1, 3 střely, čas na ledě 16:05
59:39
59:39
58:30
58:00
57:15
56:40
54:03
53:19
51:35
50:41
50:08
49:27
49:06