4:0
konec (1:0, 1:0, 2:0)
05.10.2019, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • 10. kolo • Vít Trubička (@VtTrubika)
Tipsport: 1.9 4.3 3.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.3 - 3.1
HC Stadion Litoměřice – SK Horácká Slavia Třebíč
4:0
konec (1:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 17. M. Beran (Jánský, Marcel), 29. Vitouch (Jánský, M. Beran), 43. Korkiakoski (Voženílek), 45. Vitouch (M. Beran)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Litoměřice:
Škorpík (A. Beran) – Mlčák, Klejna, Dajčar, Strejček, Marcel (A), Kukla – Voženílek (C), Korkiakoski, M. Kadlec – Jícha, Střondala, Jánský – M. Beran, Přikryl, Šik – Štohanzl, Vitouch, Kangas – D. Sklenář.
Náhradníci:
Trenér:
SK Horácká Slavia Třebíč:
Jekel (45. Do. Svoboda) – D. Mikyska, Nedbal (A), Forman, Hort, Jenáček, Furch – Michálek, Šťovíček (A), T. Havránek – Vodný (C), Nedvídek, Bittner – Malec, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Havlát, Václavek, Podlaha – Paták.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zubzanda, Šindel – Flegl, Janíček
Diváci: 912
1. třetina | ||||
12:51 | LTM | 2 | Střondala, podrážení | |
14:55 | TRE | 2 | Vodný, držení | |
16:22 | LTM | 2+2 | Strejček, nedovolené bránění+hrubost | |
TRE | 2+2 | Malec, hrubost | ||
16:59 | LTM | 1:0 | M. Beran (Jánský, Marcel) | |
19:08 | TRE | 2 | D. Mikyska, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:10 | TRE | 2 | D. Mikyska, podrážení | |
28:42 | LTM | 2:0 | Vitouch (Jánský, M. Beran) | |
36:19 | LTM | 2 | Marcel, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:45 | TRE | 2 HL | zdržování hry / porušení postupu vhazování, odpyká Václavek | |
42:12 | LTM | 3:0 | Korkiakoski (Voženílek) | |
44:29 | LTM | 4:0 | Vitouch (M. Beran) | |
44:29 | TRE | -Do. Svoboda +Jekel (Střídání) | ||
48:50 | TRE | 2 | Václavek, podrážení | |
53:35 | LTM | 2 | Strejček, podrážení | |
54:44 | LTM | 2 | Voženílek, krosček | |
Konec |
Třemošná – Plzeň 10:45 2:6
Zlín – HK MD Šumperk • po prodl. 12:00 5:4
Technika Brno – Slavia 12:00 0:4
Havlíčkův Brod – Tábor 12:00 3:1
Jihlava – Pardubice 12:00 2:9
Hvězda Praha – Kladno 12:00 3:6
HC Litvínov – Chomutov 12:15 3:0
Třinec – Přerov 13:00 3:2
K. Vary – Kobra 13:00 7:1
Poruba – Vsetín 13:15 3:2
Liberec – Mountfield HK 16:00 1:3
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 16:00 2:1
Olomouc – Vítkovice 16:45 0:4
Havířov – Kometa Brno • po prodl. 17:00 3:2
PZ Kladno – Sparta 17:10 0:10
59:49
59:17
58:16
57:32
56:44
56:29
55:35
55:06
54:44
53:57
53:35
52:39
51:28
50:59
50:26