Extraliga dorostu

Berani Zlín – HK Mladí Draci Šumperk

5:4

po prodl. (2:1, 1:1, 1:2 - 1:0)

05.10.2019, 12:00 • PSG aréna, Zlín • Skupina Východ • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (14:20:28)
Domácí nakonec potvrdili své první místo ve Skupině Východ, které jim zůstane i po dnešku. Šumperk však odehrál s favoritem velmi vyrovnané klání, utkání dokonce došlo až do prodloužení, kde to všechno rozhodl parádním sólem Lukáš Chludil.

64:11

Zlín právě vstřelil branku!
Berani získají o bod více než Šumperk! LUKÁŠ CHLUDIL si řekl o přihrávku, takže mu Čapka poslal kotouč zpoza své brány až do středního pásma. Nejproduktivnější hráč ligy se následně dostal přes dva bránícího hráče a přesně zakončil do pravé šibenice. Asistence: Adam Čapka.

63:28

Chludil nerozehrál moc dobře, jeho chybu však dobrý obranným zákrokem napravil Čapka.

62:50

Hraje se celkem v klidu, ani jeden tým nikam nespěchá.

62:02

Draci vyrobili při rozehře malou chybu, kterou však Broža nedokázal potrestat.

61:23

Za brankou Šumperku se nyní opravdu dlouho bojovalo o puk. Z tohoto souboje nakonec vítězně vyšli hosté.

60:39

K zakončení se nakonec prodral Chludil, ale ten mířil jen do rukavice Ryšavého.

60:20

Hoferek sám vyvezl kotouč až do útočného pásma, kde však nemá komu nahrát.

60:01

Šedesát minut hrací doby o vítězi nerozhodlo. Na řadu tak bude muset přijít prodloužení, které se hraje pět minut tři na tři. Pokud nepadne branka, pojedou se nájezdy.

60:00

59:54

Oddechový čas pro hosty.

59:19

Lavička sice vyvezl kotouč až do útočného pásma, ale tam jen nepřesně přihrál, takže z toho nic nebylo.

58:32

V závěru základní hrací doby je aktivnější Šumperk, který drží hru ve svém útočném pásmu, ale ke střele se zatím nemůže dostat.

57:38

Berani ještě musí být pozorní, bude se totiž vhazovat před jejich gólmanem.

56:23

Mladí Draci právě vstřelili branku!
A opět to vypadá na prodloužení, tři a půl minuty před koncem Draci srovnávají! Kučera se blýskl dalším skvělým pasem, v předbrankovém prostoru našel JIŘÍHO FIBIGRA, který se štěstím procpal kotouč do sítě. Asistence: Jan Kučera.

55:45

Domácí spěchali do dalšího přečíslení, které ale tentokrát kvůli nepřesné kombinaci nedokázali využít.

5:4

Branky a nahrávky: 9. Chludil (Tomeček, Mojžíš), 16. Laciga (Čapka, Jecho), 39. Tomeček (Lavička), 54. Ševčík (Chludil), 65. Chludil (Čapka) – 4. Fibigr, 22. Janech, 48. Netolický (Kučera), 57. Fibigr (Kučera)

Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek (C) – Chludil (A), Broža, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel (A), Jecho, Lavička.

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Šedivý) – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Zavoral, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Slováček, Kučera (A), Fibigr (C), Trögner, Janech, Haas, Šucha.

Rozhodčí: Šudoma – Kleprlík, Kučera

03:02 MDS 0:1 Fibigr
06:13 MDS 2 Kareš, podrážení
08:08 ZLN 1:1 Chludil (Tomeček, Mojžíš)
10:01 MDS 2 Kareš, podrážení
15:41 ZLN 2:1 Laciga (Čapka, Jecho)