2:3
po s.n. (3:4) (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
05.10.2019, 14:00 • UKRK Arena Metallurg, Magnitogorsk • Martin Dvořák
Tipsport: 1.76 4.44 3.73 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.76 - 4.44 - 3.73
Metallurg Magnitogorsk – Torpedo Nižnij Novgorod
2:3
po s.n. (3:4) (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Mozjakin (Paršin), 54. J. Jakovlev (Ljubimov, Vereščagin) – 18. Žafjarov (Ch. Genoway, Schroeder), 30. Q. Howden (Bočarov), rozh. náj. Varnakov
Karty:
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
S. Galimov (30. Košečkin) – Antipin (A), J. Birjukov, J. Jakovlev (A), Vereščagin, Běreglazov, Matuškin, Dronov – Ljubimov, Několenko, Timkin – Galuzin, Mozjakin (C), Paršin – Rasmussen, Dorofejev, Potěchin – Loktionov, Kozun, Rožkov – Korobkin.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Tichomirov (Molkov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov (A), Aljajev, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Šenfeld – Belevič, Varnakov (A), Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Q. Howden, Szczechura, Gončaruk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kulev, Spirin – Antonov, Parikov
Diváci: 5 776
1. třetina | ||||
03:29 | MET | 1:0 | Mozjakin (Paršin) | |
08:03 | MET | 2 | Mozjakin, hákování | |
14:07 | NNO | 2 | Aljajev, podrážení | |
16:27 | MET | 2 | Timkin, podrážení | |
17:42 | NNO | 1:1 | Žafjarov (Ch. Genoway, Schroeder) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:25 | NNO | 1:2 | Q. Howden (Bočarov) | |
29:25 | MET | -Košečkin +S. Galimov (Střídání) | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
50:47 | MET | 2 | Timkin, hrubost | |
NNO | 2 | Ch. Genoway, hrubost | ||
53:35 | MET | 2:2 | J. Jakovlev (Ljubimov, Vereščagin) | |
56:26 | NNO | 2 | D. Iljin, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
NNO | 2:3 | Varnakov (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Třemošná – Plzeň 10:45 2:6
Zlín – HK MD Šumperk • po prodl. 12:00 5:4
Technika Brno – Slavia 12:00 0:4
Havlíčkův Brod – Tábor 12:00 3:1
Jihlava – Pardubice 12:00 2:9
Hvězda Praha – Kladno 12:00 3:6
HC Litvínov – Chomutov 12:15 3:0
Třinec – Přerov 13:00 3:2
K. Vary – Kobra 13:00 7:1
Poruba – Vsetín 13:15 3:2
Liberec – Mountfield HK 16:00 1:3
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 16:00 2:1
Olomouc – Vítkovice 16:45 0:4
Havířov – Kometa Brno • po prodl. 17:00 3:2
PZ Kladno – Sparta 17:10 0:10
56:26
50:47
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Charles Genoway – 2 min., hrubost).
16:27
14:07
08:03