Extraliga dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Motor České Budějovice

2:1

konec (1:0, 0:1, 1:0)

05.10.2019, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • Skupina Střed • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

59:00

Hosté hrají v šesti bez brankáře.

57:42

Boris Žabka byl s pukem před odkrytou bránou, jenže minul.

51:05

Oddechový čas pro hosty.

51:05

České Budějovice budou hrát 29 sekund pět na tři. Za krosček byl na dvě minuty vyloučen David Moravec (MBL).

49:34

Neuběhlo dlouho a znovu se vylučuje. Za nedovolené bránění dostal menší trest Oskar Haas (MBL).

46:57

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí se při hře čtyři na čtyři dostávají opět do vedení. Během skrumáže před bránou sklepl puk mezi tři tyče TOMÁŠ RAJGL. Asistence: Oskar Haas.

45:08

Po delší době se znovu vylučuje. Dvě minuty na trestné lavici by měli strávit současně Gabriel Szturc (MBL) za hrubost a Matouš Hail (CEM) za nedovolené bránění.

36:49

Boleslavští zmatkovitě přihráli puk přímo na hokejku Petra Lukeše. Na něm bylo znát, že něco takového neočekával a s rychle nastalou situací si neporadil nejlépe, k zakončení totiž nedošlo.

36:01

České Budějovice právě vstřelily branku!
Hosté se radují z rychlého průniku a vyrovnávají v signalizované výhodě. Na 1:1 vyrovnal FILIP PETRÁSEK. Asistence: Matyáš Fousek.

33:22

Za nedovolené bránění dostal menší trest Boris Žabka (MBL).

29:17

Za nedovolené bránění musí na trestnou lavici Matouš Hail (CEM).

25:58

Polák vybídl k zakončení Haase, jenže ten u pravé tyče netrefil odkrytou branku.

19:31

Současné vyloučení. Proti němu rázně protestují českobudějovičtí trenéři, ty musel až píšťalkou umravnit hlavní rozhodčí a následně jim vše u střídačky vysvětluje. Za hrubost byli současně potrestáni Oskar Haas (MBL) a Alois Dubský (CEM).

17:09

Obrovskou šanci měl David Kredl. Po přihrávce z pravé strany mohl zakončovat u levé tyče, jenže brankář se nakonec stihl přemístit.

08:48

Využitá přesilovka. Bruslaři si vytvořili velký tlak před bránou a ze skrumáže sklepl puk do horní části branky OSKAR HAAS. Asistence: Jindřich Plíšek, Karel Křepelka.

08:06

Je tu první vyloučení zápasu. Tomáš Březina (CEM) si odpyká dvě minuty za faul kolenem.

2:1

Branky a nahrávky: 9. Haas (Plíšek, Křepelka), 47. Rajgl (Haas) – 37. Petrásek (Fousek)

BK Mladá Boleslav: Král (Šatný) – T. Moravec, Křepelka, Jasečko, Rajgl, Hrouda, Žabka, D. Moravec – Sluka, Kredl, Peca, Pavlík, Půček, Polák, Hruška, Szturc, Haas, Strnádek, Plíšek (C)

HC Motor České Budějovice: Lidák (Šebo) – Fousek (A), Dohnal, Hail, Placek, Hromada, Dvořák – Lukeš (C), Dub, Marhoun, Kašpar, Petrásek, Kantor, Březina, Pitel, Kalčík, Kundrát, Vavřík, Dubský

Rozhodčí: Müller – Tasch, Axman