Extraliga dorostu

HC Meteor Třemošná – HC Škoda Plzeň

2:6

konec (2:2, 0:2, 0:2)

05.10.2019, 10:45 • Sport Aréna Třemošná • Skupina Západ • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního dne se s vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (12:48:51)
V Třemošné máme konec utkání. Po vyrovnané první periodě hosté v celku v klidu dokráčeli pro tři body, když zvítězili 6:2. V poslední třetině se dvakrát prosadil Jakub Holý, címž dal výsledku definitivní podobu. Hosté byli lepší mužstvo a ve finále zaslouženě vyhráli.

59:58

V posledních vteřinách pálil Jiří Beníšek, z voleje ovšem o dobrý dva metry minul bránu. Plzeň vítězí.

59:43

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Páník – 2 min., krosček).

58:51

V situaci dvou na jednoho pálil na zadní tyč Milan Steinbrücker, hostující útočník ale branku vůbec netrefil.

58:25

Jakub Holý útočil na čistý hattrick, ale z pravého kruhu nemířil až tak přesně, jak by si samotný hráč představoval.

58:01

Před námi jsou závěrečné dvě minuty dnešního utkání.

56:28

Na ose hřiště dostal nabito Aleš Matoušek, nicméně proti němu se opět vytáhl brankář Vondraš.

55:30

Tomáš Václavík utajeno střelou trefil jen prostředek brány, což bylo pro domácího brankáře velké štěstí.

55:18

Jakub Holý zpoza branky oslovil Matěje Korčák, ten ale z malé blízkosti trefil lapačku Vondraše.

54:47

Bočan vyrazil střelu Dvořáka jen před sebe, domácí hráč už se ale k dorážce vlastní střely nedostal.

53:59

Po střele Hausera nikdo nevěděl kde je kotouč, nakonec ho našli domácí hráči, kteří ho poslali alespoň do středního pásma.

53:42

Marek Soukup měl na hokejce sedmou branku, ale jeho dělovku stačil včas zastavit Vondraš reflexním zákrokem.

53:22

Plzeň mu utkání ve svých rukou, o vítězi je zřejmě rozhodnuto.

52:36

Plzeň právě vstřelila branku!
A protiútok končí šestou brankou hostujícího celku. V předbrankovém prostoru si JAKUB HOLÝ navedl puk na bekhend a s pořádnou dávkou paní štěstěny skončil puk za zády Vondraše. Asistence: Samuel Schindler, Aleš Matoušek.

52:17

Beránek střelou zápěstím netrefuje bránu. Na tahu jsou opět hostí.

51:38

Rána Matěje Houdka končí vysoko v ochranné síti, hra pokračuje.

50:55

50:25

Matyáš Krasanovský se dostal do úniku, domácí útočník mířil pod horní tyčku, ale puk zvedl až moc a černá guma branku přeletěla.

50:00

Prudká rána Beránka, Bočan puk odrazil do rohu.

49:21

Po Bočanově zákroku Jakub Holý vyhazuje přes všechny čáry.

48:55

Minuta a deset vteřin přesilové hry pět na tři pro Třemošnou.

48:55

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hauser – 2 min., podrážení).

48:30

Hosté drží puk a šetří cenné vteřiny.

48:06

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Steinbrücker – 2 min., podrážení).

48:00

Rána Albrechta přelétla zcela všechny, i bránu.

47:19

To už ovšem neplatí. Na ose hřiště si vzal puk JAKUB HOLÝ a neskutečně přesnou ranou vymetl všechny pavučiny v pravém horním rohu Vondrašovy brány. Asistence: Marek Soukup.

46:36

Na druhé straně se v permanenci lapačka Bočana. Oba brankáři zatím v poslední třetině bezchybní.

46:09

Jakub Šiler se prezentoval hezkou střelou z otočky, v akci Vondrašům levý beton.

44:52

V posledním dnešním dějství vidíme plno nepřesností, Milan Steinbrücker už se chystal vystřelit, ale najednou zjistil, že puk na hokejce už dávno nemá.

44:07

Martin Jánský už si připravoval puk ke střele, ten mu ovšem začal poskakovat po čepeli holi a hostující obránce nakonec ani nevystřelil.

43:28

Zakázané uvolnění Škodovky.

43:20

42:53

Ve vlastním oslabení ujeli Beránek s Dvořákem proti jedinému obránci, nicméně druhý jmenovaný poslal puk jen do lapačky Bočana.

42:32

Alespoň do středního pásma dokázala Třemošná dostat puk.

42:03

Ránu Petra Hausera zastavila pohotová vyrážečka Vondraše.

41:36

Steinbrücker před brankou netrefil puk, čímž dovolil domácím vyhodit puk.

41:20

Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Kaiser – 2 min., podrážení).

40:11

Domácí se také mohli prosadit zkraje třetiny, ale Adam Dvořák ztroskotal na posledním hostujícím obránci.

40:01

Čtyřicet minut hry už je za námi. Druhá třetina už se hrála podle not plzeňské Škodovky, hosté přidali dvě branky a do šaten si odnášejí pohodlný dvoubrankový náskok. Již po patnácti vteřinách se prosadil Jakub Šiler, na něj navázal z přesilové hry od modré čáry obránce Jan Hodinář.

Poslední třetina začne přibližně v 12:17.

40:00

39:46

Poslední střelecký pokus druhé periody měl na hokejce Tomáš Václavík, avšak jeho rána se do historie nezapíše.

38:43

Jakub Holý vypálil velmi ostrou ránu, domácí brankář Vondraš ji vyrazil jen k volnému Steinbrückerovi, který dorážkou trefil boční síť.

37:38

Pokus domácího hráče od modré končí bez větších problému v lapačce Bočana.

36:46

Skvělý Adam Páník, hostujíc obránce se stačil bleskurychle vrátit do obrany a vypíchnutím nedovolil domácí Třemošné zakončit.

36:16

Jakub Šiler byl sám před brankou, ale černá guma mu projela mezi nohy.

35:00

Paní na tribuně se ptala pána, co je vlastně zač ten ofsajd. Muž kontruje: "To je to samé, jako když jdeš do obchodu a jsi tam dříve než prodavačka." :D

34:52

Matěj Korčák byl o půl vteřiny rychlejší než puk, což čároví rozhodčí moc dobře viděl – ofsajd.

33:53

33:25

Další ostrá rána domácího celku, o tu se nyní postaral Adam Dvořák, ale puk skončil až v ochranné síti.

32:30

Střelou z voleje se prezentoval Ondřej Pešek, ale Bočan rychle přispěchal s ještě hezčím zákrokem vyrážečkou.

32:10

Vysoké nahození Ondřeje Peška končí v rukavici Bočana.

31:53

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Houdek – 2 min., vysoká hůl).

31:16

Zajímavostí je, že dobrých dvacet vteřin nešla časomíra, ale nikomu to zřejmě nevadilo. Aspoň budeme dneska hrát déle než šedesát minut.

30:59

Dominik Soukup vyslal pořádnou jedovku, dunění od zadního mantinelu muselo být slyšet snad až do Plzně.

30:01

Adam Dvořák byl blízko kontaktní branky, zpoza branky obdržel hezkou přihrávku, avšak domácí třináctka tento bonbon poslala nad branku. Velká škoda.

29:42

Matěj Korčák měl před sebou trojnásobnou přesilu, to nemohlo dopadnou jinak než odebráním kotouče.

28:47

Jakub Holý nenápadnou střelou od mantinelu vyděsil brankáře Vondraše.

28:22

Další útočná akce Škodovky je zastavena zcela jasným ofsajdem.

27:37

Hostující obránce podklouzl, čímž dostal spoustu prostoru domácí Jiří Beránek, ale z nájezdu z levé strany trefil jen tyčku.

27:18

Tomáš Václavík si navedl puk na osu hřiště, ale z rychlé střely trefil jen nohy obránce.

25:54

Hosté nakonec početní výhodu využívají. JAN HODINÁŘ napřáhl na modré čáře a propálil vše co mu stálo v cestě. Plzeň utíká do dvoubrankového vedení. Asistence: Matěj Korčák, Marek Soukup.

25:33

David Špaček si sjel od modré čáry před bránu, kam dostal dárek v podání skvělé přihrávky, nicméně hostující obránce jemnou tečí poslal puk těsně vedle.

25:05

Hosté se sami vyhnali z útočné třetiny, s další akcí musí začít od svého brankáře.

24:22

David Špaček je dnes při chuti, ale zatím mu není přáno. Tentokrát se proti němu vyznamenal Vondraš.

24:12

Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Kaiser – 2 min., hákování).

23:40

Plzeň musela mít v kabině velkou bouřku, jelikož hráči hrají úplně jinak. Po dalším velkém závaru před Vondrašem puk zmizel mezi těly, nakonec si ho našel sám brankář a hru přerušil.

22:30

Jakub Šiler se z čista jasna objevil sám před gólmanem, toho ovšem střelou na zadní tyč nepřekonal.

22:05

Domácí Třemošná je pod tlakem a hráči se brání jen za cenu zakázaného uvolnění.

21:40

Tomáš Václavík si klepal hokejkou o puk, nicméně toho se na útočné modré čáře nedočkal.

21:11

Schindler z dobré pozice svůj pokus namířili jen do bránícího hráče.

20:15

To byl fofr, uběhlo patnáct vteřin druhé třetiny a hosté opět vedou. V situaci dvou na jednoho oslovil Dominik Soukup na druhé vlně JAKUBA ŠILERA, který ranou z první trefil jackpot. Asistence: Dominik Soukup, Petr Hauser.

20:01

Máme za sebou úvodní třetinu a možná překvapivě je skóre vyrovnané 2:2 Do vedení se dostali hráči Plzně zásluhou Dominika Soukupa, ale domácí aktivní Třemošná dokázala skóre dvěma brankami otočit na svou stranu. Zatím definitivní podobu dal výsledku Tomáš Václavík, jenž v poslední minutě skóre opět srovnal.

Druhá třetina začne přibližně v 11:33.

20:00

19:42

Hosté mohli těsně před odchodem do šaten opět překlopit skóre na svou stranu, ale po přihrávce Hausera pálil Dominik Soukup po ledě těsně vedle.

19:12

Střelu Martina Jánského vyrazil Vondraš jen k volnému TOMÁŠI VÁCLAVÍKOVI, na kterého už zívala poodkrytá část brány. Asistence: Martin Jánský, Aleš Matoušek.

18:28

Hráči Třemošné byli hodně utahaní a jelikož nemůžou vystřídat, domácí trenér si bere oddechový čas.

18:28

Třemošná byla pod tlakem a tak hráči nic složitého nevymýšleli a jen puk poslali přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

17:46

Adam Páník měl na levém kruhu spoustu času, nicméně svůj pokus namířil jen do brankáře.

16:42

16:42

Hodinářovu ránu zastavil obránce Třemošné, který si pohotově lehl do střely.

15:56

Po úmyslném ofsajdu domácího celku se bude vhazovat před Vondrašem.

15:41

Dominikovi Soukupovi se vůbec nepovedla rána od modré čáry, po níž se domácí opět osvobozují.

15:00

Domácí Třemošná se i hned osvobozuje.

14:42

Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Beníšek – 2 min., držení).

13:51

Meter vůbec nehraje jako nějaký outsider, další slibnou příležitost měl Adam Dvořák, ale svého bývalého spoluhráče nepřekonal.

13:13

Třemošná právě vstřelila branku!
Branka co svět neviděl. ONDŘEJ PEŠEK se hnal za pukem u kterého byl dříve než brankář, následně puk nahodil od rohu ledové plochy a hostující brankář si ho dovezl sám do brány. Velmi šťastná branka, ale platí stejně jako ostatní. Bez asistence.

12:52

Marek Soukup to zkusil rovnou po vhazování, Vondraš připraven.

12:42

David Špaček vypustil na gólmana další dvě střely, při obou byla v akci lapačka Vondraše.

12:31

12:14

Petr Hauser si vybruslil do střelecké pozice, ale mezeru mezi betony nenašel.

11:43

Domácí se zatím výborně brání, zatím ani jeden střelecký pokus Škodovky nedolétl až k brankáři

10:59

Matěj Korčák napřáhl na pravém kruhu, ale trefil jen domácího hráče.

10:31

Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Dvořák – 2 min., podrážení).

10:24

Matěj Houdek zachyboval v obranné pásmu, nechal se o puk připravit Jiřím Beránkem, ten ovšem trefil jen Bočana do hrudi.

09:28

Špačkova dělovka mířila nad bránu.

08:43

Marek Soukup poslal domácího hráče na párek parádní stahovačkou, následnou střelu na bližší tyč kryje Vondraš.

08:17

Plzeň si moha vzít vedení bleskově zpět, ale Jakub Šiler z předbrankového prostoru tečnul střelu mimo tři tyče.

07:49

Máme srovnáno, domácí Třemošná se prosazuje z přesilové hry. JAKUB SIEGER se dostal do samostatného úniku a střelou mezi betony vykoupal Bočana. Bez asistence.

07:29

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hodinář – 2 min., sekání).

07:09

Petr Hauser na ledě, ale dle hlavního rozhodčího se o faul nejednalo.

06:43

Velký boj u mantinelu o puk, nakonec z něho odjeli jako vítězové hosté, ale špatnou přihrávkou se dopustili zakázaného uvolnění.

05:51

Mohlo být vyrovnáno. Jiří Beníšek se dostal za záda obránců, ale tváří tvář brankáři o kousek minul branku.

05:24

Krátce za modrou čárou vypálil švihem Ondřej Pešek, jeho pokus ovšem zastavila lapačka Bočana.

04:50

Opět od modré čáry zkoušel své štěstí Tobias Šipla, ale ani tentokrát jeho muška nebyla přesná.

03:55

Střelec první branky ale nyní v obranném pásmu namazal přihrávkou soupeří do šance, ale Jakub Sieger z ostrého úhlu trefil jen boční sítku.

03:05

Máme tu první branku utkání. Plzeň vyhrála buly v útočném pásmu a po rychlé střele se prosazuje DOMINIK SOUKUP. Asistence: Petr Hauser.

03:00

Tomáš Václavík se hezky otočil mezi obránci, ale střelou z mezikruží jen vyprášil brankáři betony.

02:22

I Třemošná už má za sebou první střelecký pokus, nicméně Tobias Šipla branku také netrefil.

02:04

Aleš Matoušek obdržel přihrávku zpoza branky, ale střelou na první tyč Vondraše nepřekonal.

01:20

Plzeň už od prvních minut ukazují svou sílu směrem dopředu, další kdo měl nabito byl Adam Páník, ale trefil jen obránce clonící před ním.

00:24

První střelecký pokus má na svědomí obránce David Špaček, ale z mezikruží těsně minul branku.

00:01

HC Meteor Třemošná: Vondraš (Ženíšek) – Čarda, Dolhý, Šipla, Plecitý (A), Bláha, Balák, Albrecht – Beníšek, Šmíd, Sieger, Dvořák, Fiala, Krasanovský, Schindler, Pešek, Kaiser, Beránek (C)

HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Schindler, Houdek, Hodinář, Špaček (A), Páník (C), Jánský – Steinbrücker, Šiler, Hauser, D. Soukup (A), Korčák, M. Soukup, Matoušek, Václavík, Holý

Rozhodčí: Martin Němec – Miroslav Šimán, Filip Sýkora.
Krásné sobotní dopoledne z Třemošné nedaleko Plzně!

Vítám všechny hokejové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na sobotní den dopřát trochu mládežnického hokeje. Od 10:45 hodin se totiž na třemošenském stadionu hraje osmé utkání ELIOD extraligy, ve kterém domácí HC Meteor Třemošná přivítá na svém ledě tým Škody Plzeň.

Obě mužstva se v loňské sezóně utkala ve dvou utkáních. První zápas se hrál hned v první polovině října v Plzni a indiáni ho zvládli v poměru 4:0. Škodovce se následně povedla i odveta, když na konci listopadu zvítězila na u svého rivala vysoko 6:1. Jedinou branku Třemošné tenkrát vstřelil kuriózně brankář Vondraš.

Domácí Meteor Třemošná začala sezónu domácím zápasem s Chomutovem, ale z divoké přestřelky neměla ani bod, prohrála 4:6. Následovalo utkání v Praze, kde si proti místní Kobře hráči zastříleli a po jasné výhře 7:1 vezla domů tři body. Poté ale z následujících tří zápasů nezískali ani bod, nejprve doma podlehli 3:7 Rytířům z Kladna, v dalším utkání přišla prohra 5:1 v Karlových Varech a vše vyvrcholilo porážkou 0:8 s Litvínovem. Zatím v posledním utkání ale Meteor zabral a po výhře 2:1 v prodloužení přivezla Třemošná dva body od PZ Kladna.

To Škodovka Plzeň začala letošní sezónu ve velkém stylu. Nejprve na domácím ledě přejela pražskou Spartu 6:2, následně si poradila s chomutovskými Piráty na jejich ledě vysoko 7:0. Následovala neskutečná výhra 14:2 nad Kobrou, kterou indiáni potvrdili výhrou 6:2 nad Rytířům z Kladna. Plzeňští poté ovládli derby ve Varech, když zvítězili 4:1, ale v utkání hrané v Litvínově už plzeňští narazili. Severočeši uštědřili Škodě první porážku, když vyhráli těsně 4:3. Naposledy plzeňský tým hostil PZ Kladno a bez větších potíží zvítězil jasně 9:0.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné dopoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:45.

2:6

Branky a nahrávky: 8. Sieger, 14. Pešek – 4. D. Soukup (Hauser), 20. Václavík (Jánský, Matoušek), 21. Šiler (D. Soukup, Hauser), 26. Hodinář (Korčák, M. Soukup), 48. Holý (M. Soukup), 53. Holý (Schindler, Matoušek)

Rozhodčí: Martin Němec – Miroslav Šimán, Filip Sýkora

03:05 PLZ 0:1 D. Soukup (Hauser)
07:29 PLZ 2 Hodinář, sekání
07:49 MTT 1:1 Sieger
10:31 MTT 2 Dvořák, podrážení
13:13 MTT 2:1 Pešek
14:42 MTT 2 Beníšek, držení
19:12 PLZ 2:2 Václavík (Jánský, Matoušek)