bet-at-home ICE Hockey League

EC Red Bull Salzburg – HC LERAM Orli Znojmo

4:3

po s.n. (1:0) (0:3, 1:0, 2:0 - 0:0)

28.09.2019, 19:15 • Eisarena Salzburg (kapacita 3.200 míst) • 6. kolo • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 1.52 5.17 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších ONLINE přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:03:38)
Statistiky dnešního zápasu:

Střely na branku: 35:26
Trestné minuty: 10:12
Přesilové hry: 2/5:0/4

Branky a nahrávky: 40. Raffl (Hughes, Herburger), 53. Herburger (Hughes, Regner), 58. Raffl (Herburger, Hughes), rozh. náj. Rauchenwald – 5. McRae (Luciani, Mikliš), 9. Luciani (Svoboda, Matuš), 14. Novák. Rozhodčí: Nikolic, Reimer – Ankerstierne, Schauer. Diváci: 1987.
Hodně napínavou bitvu přinesl dnešní zápas mezi Salzburgem a Znojmem. Z vítězství 4:3 po samostatných nájezdech se nakonec radují domácí, kteří dokázali dotáhnout tříbrankové manko z první třetiny.

Úvodní dějství patřilo zcela jasně Orlům. Už v 5. minutě se prosadil americký útočník Philip McRae. O pár minut později přidal druhou trefu Anthony Luciani, který využil přečíslení dvou na jednoho. Ve 14. minutě vyrobil obrovskou hrubku obránce Pallestrang a Patrik Novák zvýšil už na 3:0.

Ve druhé třetině Znojmo dlouho zápas kontrolovalo, nepouštělo soupeře do moc šancí. V závěru prostřední části hry ale přišlo klíčové snížení Salzburgu, když se v přesilové hře prosadil Thomas Raffl.

Třetí třetinu domácí naprosto opanovali. Na střely vyhráli tuto část hry 15:2 a zaslouženě se dočkali vyrovnání. Nejdříve v 53. minutě snížil v další přesilové hře Raphael Herburger a v 58. minutě přidal svou druhou trefu v utkání Thomas Raffl.

Orli vzápětí dokázali zásluhou Antonína Bořuty znovu skórovat, branka ale nakonec po konzultaci rozhodčích s videem neplatila. Zápas tak šel do prodloužení, v němž Salzburg nevyužil přesilovku a rozhodnout tak musely až nájezdy. V nich byl jediným úspěšným střelcem Alexander Rauchenwald.

Salzburg tak neprohrál v základní hrací době ani v šestém utkání sezony a se 14 body nadále vede tabulku EBEL. Znojmo se díky zisku bodu posunulo na třetí místo před Villach, na kontě mají Orli deset bodů.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým EC Red Bull Salzburg.
Autorem vítězné branky je ALEXANDER RAUCHENWALD.

3. série 1:0

Aaron Berisha otřel puk jen o rameno Herzoga a kotouč skončil nad brankou.

Chad Kolarik se snažil vystřelit nad lapačku Lassily, kotouč však dostatečně nezvedl.

2. série 1:0

Podobným způsobem se na druhé straně snažil prosadit Tomáš Svoboda, Herzog si ale pokryl prostor mezi betony.

Alexander Rauchenwald překvapil Lassilu střelou po ledě, znojemský brankář nestihl zareagovat.

1. série 0:0

Za Znojmo začal Anthony Luciani. Nic nevymýšlel, vypálil ale mimo tři tyče.

Jako první se rozjel Thomas Raffl. Střelou s hokejkou mezi nohama ale Lassilu nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.
Salzburg měl v prodloužení velkou příležitost dokonat obrat, přesilovou hru čtyři na tři ovšem domácí nevyužili. Neujal se ani následný únik Chada Kolarika. O vítězi dnešního utkání tak rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:31

Aktivní Anthony Luciani znovu vypálil, Herzog si poradil i s jeho dalším pokusem.

64:02

Na druhé straně pálil Anthony Luciani, domácí brankář Herzog našel puk v lapačce.