1:4

konec (0:3, 0:0, 1:1)

28.09.2019, 17:00 • ZS Kadaň • 8. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 4.48 5.0 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trhači vykřesali jiskřičku naděje v úvodu třetí třetiny zásluhou Františka Wágnera, definitivní tečku nad utkáním udělal v polovině třetiny Ondřej Kachyňa. Havířov si tak odváží tři body za výhru 1:4. To je z Kadaně pro dnešní večer vše, já vám děkuji za pozornost. (19:18:16)

59:21

Zakázané uvolnění domácích.

58:48

Protiútok hostů zastavil ofsajd.

58:30

Eliáš se protáhl mezi třemi hráči hostů, ale nedokázal přesně zakončit.

57:45

Dvořák zkusil vystřelit z ostrého úhlu, Wolfova levačka byla na správném místě.

55:45

Veselý se dostal do samostatného úniku. Dokázal si sice položit brankáře, ale jeho zakončení šlo mimo branku domácích.

55:06

Hosté vyhráli vhazování a vyhazují kotouč.

54:57

Oddechový čas pro domácí. Před Trhači je více než minutová přesilová hra 5 proti 3.

54:57

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Matai – 2 min., sekání).

54:12

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Chroboček – 2 min., sekání).

54:12

Čech se rozjel do samostatného úniku, ale v zakončení mu zabránil nedovolený zákrok ze strany hostů!

53:25

Fridrich zkoušel využít střídání domácích k rychlému útoku, obránci k němu stihli přistoupit a vytlačili jej do rohu kluziště.

52:30

Domácí rozehrávka končí icingem.

51:55

Trhači drží kotouč, ale nedaří se jim přechod přes střední pásmo.

1:4

Branky a nahrávky: 42. Wágner (J. Müller) – 2. R. Veselý (L. Bednář, Mrowiec), 4. Kotala (Mrowiec, Rašner), 13. Mrowiec (R. Veselý, Dvořák), 52. Kachyňa (F. Seman, Kotala)

SK Trhači Kadaň: Wolf (Galuška) – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Mert, Eliáš, Klodner – Čech, Chlouba, Michnáč – Zabloudil, Zygmunt, R. Pilař – J. Müller, Řepík, Wágner – Zd. Zabloudil, Rindoš, Koblížek.

AZ Havířov: Stezka (Matoušek) – Matai, Chroboček, Rašner, Mrowiec, Kachyňa, L. Rutar, Nepokoj – Bambula, F. Seman, Kotala – L. Bednář, R. Veselý, Pawliczek – Fridrich, Maruna, Žiak – Dvořák, Cihlář, Pořízek.

Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Tvrdík, Šimán

01:18 HAV 0:1 R. Veselý (L. Bednář, Mrowiec)
03:07 HAV 0:2 Kotala (Mrowiec, Rašner)
03:52 HAV 2 R. Veselý, hákování
12:19 HAV 0:3 Mrowiec (R. Veselý, Dvořák)
24:43 HAV 2 F. Seman, hákování