Extraliga dorostu

HC RT TORAX Poruba – HK Mladí Draci Šumperk

3:4

konec (0:1, 0:1, 3:2)

28.09.2019, 15:15 • RT TORAX ARENA • Skupina Východ • Patrik Rošič (@patrik_rosic)

Ode mne to je pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a těším se na Vás u dalších textových přenosů. (17:38:18)
Poslední třetina nám přinesla hned pět branek. Nejprve snížil David Lambert, aby o tři minuty později navýšil náskok hostů Matěj Trögner. O dvě minuty později snížil Krzysztof Macias. Přibližně minutu před koncem navýšil Jiří Fibiger. Už se zdálo, že Poruba prohraje 2:4, ale tři sekundy před koncem kosmeticky upravil Krzysztof Macias. Hosté si tedy odváží všechny tři body a Poruba si bude muset ještě chvilku počkat.

59:57

Domácí gólman zůstává na střídačce. Poruba hraje v šesti.

59:57

Poruba právě vstřelila branku!
Domácí už jen kosmeticky upravují podobu utkání. KRZYSZTOF MACIAS stál sám před pravou tyčí a z první snížil stav utkání na 3:4. Asistence: David Lambert a Matěj Halata.

59:14

Domácí hrají bez brankáře.

58:43

Mladí Draci právě vstřelili branku! Zdá se, že je rozhodnuto! JIŘÍ FIBIGR dostal přesný pass od Jana Kučery a trefil se pod horní víko Drabčíkovy brány. Asistence: Jan Kučera.

58:37

Šumperští vyhráli vhazování a ženou se do útoku.

58:32

Domácí v šesti hráčích v poli.

58:20

Vhazování v šumperském obranném pásmu.

58:00

Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52

Poruba se nevzdává. Přidává na pohybu a soupeře odstřeluje ze všech možných stran.

57:27

Šumperk v plném počtu.

56:32

Při špatné porubské rozehrávce se dostali hosté do úniku dva na jednoho. Drabčík však vytáhl parádní semafor a tuhle šanci zastavil.

56:07

RT TORAX nezačal přesilovku dobře, a tak musí pro puk až za vlastní branku.

55:27

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Kareš – 2 min., podrážení).

54:31

Poruba v plném počtu.

53:15

Do úniku se dostal Jakub Slusarczyk. Jeho střela přeskočila beton Ryšavého a puk se pohyboval blízko pravé tyčky. Obránci však byli včas na svém místě.

3:4

Branky a nahrávky: 44. Lambert (Stibor, Koudelný), 49. Macias Krz., 60. Macias Krz. (Lambert, Halata) – 14. Fibigr (Kučera), 29. Burda (Mann, Trögner), 47. Trögner (Panáček), 59. Fibigr (Kučera)

HC RT TORAX Poruba: Drabčík (Chylík) – Černý, Kríž, Macias Kac., Kosina, Borkovec, Gelnar – Hlaváč, Lambert, Koudelný, Ślusarczyk, Macias Krz., Hradil, Halata, Chovanec, Stibor, Stodůlka, Kovalčík, Hlavatý

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Šedivý) – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas

Rozhodčí: Kašík – Vengřín, Janoško

01:05 POM 2 Kříž, podrážení
08:20 MDS 2 Haas, sekání
12:14 POM 2 Kovalčík, faul kolenem
13:30 MDS 0:1 Fibigr (Kučera)
14:57 MDS 2 Burda, hrubost