28.09.2019, 16:30 • 4. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.02 7.47 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:53:16)
HC Dukla Praha – Talent M.A.T. Plzeň 23:27 (10:11)
Nejvíce branek: Patzel 7, Reichl 6, Harabiš 3 – Macháč 6, Bogdanić 5, Tonar 5/2. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 0 – 2/2. Vyloučení: 3:4. Diváci: 200.
Je dobojováno! O tom, že Plzeň získá dva body, rozhodl vstup do druhého poločasu, ve kterém hosté odskočili svému soupeři na rozdíl pěti branek, který si v následujícím průběhu utkání už pohlídali. Za zmínku stojí především výborný výkon plzeňského gólmana Karla Šmída, který předváděl jeden úspěšný zákrok za druhým!

Konec zápasu. (23:27)

60

Domácí šli do přečíslení, ovšem Sviták trefil pouze brankovou konstrukci! (23:27)

60

Oddechový čas pro hosty. (23:27)

60

V hlavní roli znovu Patzel! Ten však spíše kosmeticky upravil skóre. (23:27)

59

Patzel to vzal na sebe. Z levé spojky zakončoval mezi nohy hostujícího gólmana! (22:27)

58

Na druhé straně snižuje Zelenka, rozeběhly se poslední tři minuty zápasu. (21:27)

57

Další branku navíc přidává Bogdanić, jehož střela šla přesně k levé tyčce! (20:27)

56

Pražané se nedokázali prosadit a zdá se, že je rozhodnuto! (20:26)

56

Tonar ze sedmičky zakončoval do horní části branky! (20:26)

55

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (20:25)

55

Bránění v brankovišti, rozhodčí nařídil sedmimetrový hod pro Plzeň! (20:25)

55

Technickým zakončením se na druhé straně prezentoval Reichl! Dukla ještě rozhodně nic nevzdává! (20:25)

54

Chytrá přihrávka do pivota, Macháč se prosazuje dnes poněkolikáté ze šesti metrů! (19:25)

53

Rozhodčí pískal útočný faul, domácí si celou rozehrávku zopakují. (19:24)

52

Šmíd zasahoval nohou! Hostující gólman je dnes hlavním klíčem k úspěchu, do konce zbývá zhruba osm minut. (19:24)

52

Hosté mají obrovskou radost, Nejdl totiž navyšuje jejich náskok na pět branek! (19:24)

51

Dukle se skórovat nepodařilo! Západočeši už směřují do postupného útoku. (19:23)

51

O balónu si na pivotu řekl Macháč, který se následně ocitl tváří v tvář domácímu brankáři! (19:23)

50

Pražané ale na nic nečekají a krátce po obdržené brance jdou dopředu. Patzel snižuje! (19:22)

50

Krátce po oddechovém čase se prosazuje Ivančev. Nutno ale dodat, že to bylo se štěstím! (18:22)

49

Oddechový čas pro domácí. (18:21)

49

Hodně nepřehledná situace! Míče se ujal Harabiš, který v podstatě trefoval odkrytou branku! (18:21)

48

Totožná situace jak před malou chvílí! Reichl jednou rukou zpracoval balón, poté zakončoval z otočky! (17:21)

48

Rychlý přechod na útočnou polovinu hřiště, Reichl zase snižuje! (16:21)

47

Ivančev se prodral mezi obranou soupeře bez větších problémů překonal domácího gólmana! (15:21)

47

Po šesti minutách se trefují také domácí, konkrétně Šůstek, který snižuje na rozdíl pěti branek! (15:20)

46

Plzeň doslova rozebrala defenzivu soupeře, Macháč se prosadil ze šesti metrů! (14:20)

46

Následovat bude další úprava hrací plochy, po ní budou rozehrávat hosté. (14:19)

45

Další zákrok Šmída. Ten je dnes jednoznačně hráčem utkání! Zakončení domácího házenkáře bylo s faulem. (14:19)

45

Šmíd vyráží za vlastní branku! Pražané se v posledních minutách trápí na útočné polovině hřiště. (14:19)

44

Tvrdý zákrok od Vinkelhöfera, vylučovat se podle rozhodčích nebude. (14:19)

44

Oddechový čas pro domácí. (14:19)

43

Po domácí ztrátě šel Vinkelhöfer sám na branku. Volil zakončení o palubovku, Plzeň odskakuje na pět gólů! (14:19)

43

Tonar zvyšuje na čtyřbrankový rozdíl! Zatím největší vedení v tomto zápase! (14:18)

42

Z osmi metrů na středu šel do vzduchu Bogdanić. Brankář Petržala na jeho ránu nedokázal zareagovat! (14:17)

41

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Šimon Macháč). (14:16)

41

Rozhodčí teď nechával výhodu, kterou domácí zužitkovali ve snížení. Navíc se bude vylučovat, na palubovce zůstává ležet jeden z domácích hráčů. (14:16)

40

Oddechový čas pro domácí. (13:16)

40

Dukle se teď nedaří na útočné polovině! Ivančev pálil z pravé spojky na vzdálenější tyč, Petržala nedokázal zareagovat! (13:16)

39

Z levého křídla se trefuje Vinkelhöfer, kterému stačí opravdu málo, aby šel do zakončení! (13:15)

39

Západočeši už zase vedou, postaral se o to Tonar. Plzeňští se musí rychle vracet, soupeř už spěchá do brejku. (13:14)

38

Zdá se, že nás čeká ještě obrovské drama! Patzel totiž k radosti domácích fanoušků srovnává! (13:13)

38

Hodně prostoru dostal Bogdanić. Ze středu si došel až na brankoviště, poté poslal Petržalu na druhou stranu! (12:13)

37

Domácí se prosazují střelou přes celé hřiště, hostující branka byla prázdná, máme srovnáno! (12:12)

36

Bleskově využitá přesilovka! Grištšuk se prosazuje ze středu a snižuje! (11:12)

36

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer). (10:12)

36

Výborným zákrokem se v tuto chvíli prezentoval také Petržala, který zastavil pravé křídlo Plzně! (10:12)

35

Dukle se stále nedaří skórovat! Západočeši jdou do postupného útoku. (10:12)

34

Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Milan Ivančev). (10:12)

34

Bogdanić se obtočil kolem bránícího hráče a skóroval o palubovku! (10:12)

33

Přihrávka na Reichla, kterého z pivota vychytal Šmíd! Neskutečný vstup plzeňského gólmana do druhého poločasu. (10:11)

33

Třetí vyložená příležitost pro Duklu! Šmíd však doslova čaruje, domácí budou rozehrávat. (10:11)

33

Tonar zkoušel podstřel, ovšem minul branku! (10:11)

32

Další úspěšný zákrok hostujícího gólmana, tentokráte proti Patzelovi! (10:11)

32

Zelenka po zisku míče postupoval úplně sám na branku. Domácího házenkáře vychytal Šmíd! (10:11)

31

Úvodní útočná akce druhé půle patří hostujícím hráčům. (10:11)

31

Začal druhý poločas. (10:11)
Druhý poločas začne přibližně v 17:24.
Brankář Šmíd si poradil také se závěrečným střeleckým pokusem! Úvodní třicetiminutovka hry nám nabídla hodně vyrovnanou podívanou, oba celky se střídaly ve vedení, nakonec je to Plzeň, který má před odchodem do kabin o jeden přesný zásah navrch.

30

První poločas skončil. (10:11)

30

Do konce první půle zbývá osm vteřin, Dukla má dvojnásobnou početní převahu! (10:11)

30

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jan Chmelík). (10:11)

29

Snaha domácího házenkáře trefit prázdnou branku přes celé hřiště. Balón zastavilo břevno! (10:11)

29

Výborný zákrok brankáře Šmída proti levému křídlu Dukly! Rozeběhly se poslední dvě minuty první půle. (10:11)

28

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar). (10:11)

28

Grištšuk byl hodně tvrdě dohrán Tonarem. Rozhodčí se poradí, každopádně zdá se, že se bude vylučovat! (10:11)

28

Po delší době se balón dostal k Macháčovi. Ten trefil ze šesti metrů pouze tyčku! (10:11)

27

Taktickým faulem teď Grištšuk zastavil rychlý brejk soupeře a může být rád, že se nebude vylučovat. (10:11)

27

Balón si vzal na starost Tonar, který překonal Petržalu a poslal hosty znovu do vedení! (10:11)

26

Nařízen byl sedmimetrový hod pro Plzeň! (10:10)

25

Reichl si udělal prostor na brankovišti, poté z otočky prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Srovnáno! (10:10)

25

Obrany výrazně přidaly, už tři minuty čekáme na další změnu ve skóre. (9:10)

24

Domácí příznivci se hlasitě zlobí. Dukla šla do brejku, jenže rozhodčí ji vrátil o pár centimetrů zpět na místo přestupku. (9:10)

23

Pražané se marně dožadovali faulu, rozhodčí byli jiného názoru. (9:10)

22

Vinkelhöfer na Petržalu nevyzrál, domácí gólman si pohlídal zakončení o palubovku! (9:10)

22

Harabiš byl v těžkém úhlu, přesto se mu podařilo vymést šibenici hostující branky a snížit! (9:10)

21

Hostujícího gólmana zachránila branková konstrukce, Plzeň teď s rozehrávkou rozhodně nepospíchá. (8:10)

21

Západočeši šli rychle dopředu. Zdálo se, že to Nejdl se svou střelou uspěchal, ovšem míč skončil až za zády Petržaly! (8:10)

20

U míče jsou už zase domácí, rozhodčí pískal nedovolený zákrok, devítka pro Duklu. (8:9)

20

Hodně jednoduše sehraná akce Dukly. Pražané snižují na nejtěsnější možný rozdíl ve skóre! (8:9)

19

Následovat bude úprava hrací plochy. (7:9)

19

Ztráty na obou stranách palubovky, domácí zklidňují hru, na rozehrávce Patzel. (7:9)

18

Dukla je kompletní, vyloučený Krušberský se vrátil zpátky na palubovku. (7:9)

18

Na levé spojce zůstal úplně volný Nejdl. Ten si došel na šest metrů, odkud skóroval na bližší tyčku! (7:9)

17

V signalizované pasivitě pálil Patzel. Přes početnou zeď hostujících hráčů se prosadit nedokázal! (7:8)

16

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Krušberský). (7:8)

16

Oba celky se snaží hrát hodně rychle! Tonar prolétl mezi obranou a přidal osmý gól plzeňských házenkářů. Navíc to bylo s faulem, bude se vylučovat! (7:8)

15

I přesto, že byl Vinkelhöfer dobře bráněn, šel do zakončení. Levé křídlo Plzně je k nezastavení! (7:7)

15

Skóre je jako na houpačce. Reichl proběhl mezi obranou soupeře a ze středu skóroval! (7:6)

14

Blesková odpověď na druhé straně palubovky, Patzel srovnává skóre! (6:6)

14

Západočeši jdou do vedení, to byla nechytatelná rána z nějakých devíti metrů. Balón šel pod břevno! (5:6)

14

Zdá se, že oddechový čas hostům pomohl, vstřelili tři góly v řadě. Na tuto šňůru přichází reakce od domácího kouče! (5:5)

13

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Vít Reichl). (5:5)

13

K výbornému výkonu se rozehrál Macháč, který je téměř u všeho podstatného. V tuto chvíli srovnával skóre! (5:5)

12

Slušný úhel pro plzeňské levé křídlo. Vinkelhöfer zamířil na vzdálenější tyčku! (5:4)

11

Byl to zase Macháč, který si při rychlém brejku říkal o přihrávku. Ta byla tečovaná, hosté zůstanou u míče. (5:3)

11

Sehrávka do brankoviště, odkud se prosadil Macháč! Rozdíl ve skóre je dvoubrankový, za námi je deseti minut. (5:3)

10

Oddechový čas pro hosty. (5:2)

10

Petržala vs. Macháč. Domácí brankář připisuje další úspěšný zákrok, ze kterého má obrovskou radost! (5:2)

9

Na druhé straně se píská prorážení. Západočeši teď zklidňují hru a střídají. (5:2)

9

Hostům byly odpískány kroky, Pražané spěchají ihned dopředu. (5:2)

8

Zakončení Patzela z delší vzdálenosti. Střela nakonec měla gólové parametry! (5:2)

8

Už podruhé dnes Macháč běžel sám na Petržalu. V tomto případě byl úspěšný, Plzeň snižuje! (4:2)

7

Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer). (4:1)

7

Petržala zastavil pravé křídlo Plzně! Poté byl pískán přešlap brankoviště, rozehrávat budou domácí. (4:1)

6

Reichl dostal milimetrově přesnou přihrávku a skóroval v pádu ze šesti metrů na bližší tyč! (4:1)

6

V závěru celé útočné akce zakončoval Patzel. Rozdíl ve skóre je znovu dvoubrankový! (3:1)

5

Do samostatného úniku postupoval Macháč. Výborný zákrok vytáhl Petržala, který se dočkal hlasitého potlesku! (2:1)

5

Za hosty snižuje Bogdanić! Pražané bleskově rozehrávají a spěchají dopředu. (2:1)

5

Klímu vychytal hostující gólman, ovšem balón se odrazil zpět k domácímu hráči. Ten se napodruhé nemýlil! (2:0)

4

Vinkelhöfer chtěl přehodit Petržalu, ovšem nakonec minul branku! (1:0)

3

Žlutá karta pro tým Talent M.A.T. Plzeň (Šimon Macháč). (1:0)

3

Dočkali jsme se až téměř po třech minutách! Klíma zakončil rychlý brejk a otevřel skóre! (1:0)

3

Několik tvrdých soubojů na brankovišti, na první gól zatím čekáme. (0:0)

2

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma). (0:0)

2

Tonar hledal svého spoluhráče na brankovišti, rozhodčí pískal nedovolený zákrok. (0:0)

1

Jako první zakončoval z pravé strany Šůstek. Hostující gólman byl včas na zemi a připsal si úspěšný zákrok! (0:0)

1

Úvodní útočná akce bude patřit domácím. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Pokud se podíváme na kurzy sázkových kanceláří, tak ty jsou vyrovnané a jen těžko můžeme hledat favorita. To samé napovídají i poslední tři vzájemné zápasy. Jednou zvítězila Dukla, podruhé Plzeň a potřetí se body dělily. Zápas bude řídit dvojice rozhodčích Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Delegátem bude Jiří Konečný.
Na druhé straně Plzeň, která je na tom hodně podobně. Západočeši sice mají o jeden zápas více, ovšem ani oni ještě nenašli přemožitele, s osmi body a skóre 132:92 vévodí tabulce. Mistrovský tým se opět opírá o týmový výkon, Jan Chmelík je s patnácti góly nejlepším střelcem Plzně.
Dukla Praha vyhrála ve všech třech dosavadních zápasech, které hrála. Celek z hlavního města bude hrát už potřetí doma, zatím má šest bodů a skóre 91:69. Co se týče střeleckých čísel, nejlépe je na tom Matěj Klíma, který se postaral o dvacet branek svého týmu.
Přeji pěkné odpoledne. Nejvyšší česká házenkářská soutěž má na programu další zápasy. V sobotu nás čeká kompletní čtvrté kolo, Dukla Praha přivítá Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

23:27

HC Dukla Praha: Zavázal, Petržala – Zelenka, Klíma, Patzel, Sviták, Krušberský, Reichl, Křístek, Harabiš, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha, Šimůnek.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Wildt, Macháč, T. Nejdl, Šafránek, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, Kačín, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček