28.09.2019, 16:30 • 4. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.02 7.47 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:53:16)
HC Dukla Praha – Talent M.A.T. Plzeň 23:27 (10:11)
Nejvíce branek: Patzel 7, Reichl 6, Harabiš 3 – Macháč 6, Bogdanić 5, Tonar 5/2. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 0 – 2/2. Vyloučení: 3:4. Diváci: 200.
Je dobojováno! O tom, že Plzeň získá dva body, rozhodl vstup do druhého poločasu, ve kterém hosté odskočili svému soupeři na rozdíl pěti branek, který si v následujícím průběhu utkání už pohlídali. Za zmínku stojí především výborný výkon plzeňského gólmana Karla Šmída, který předváděl jeden úspěšný zákrok za druhým!

Konec zápasu. (23:27)

60

Domácí šli do přečíslení, ovšem Sviták trefil pouze brankovou konstrukci! (23:27)

60

Oddechový čas pro hosty. (23:27)

60

V hlavní roli znovu Patzel! Ten však spíše kosmeticky upravil skóre. (23:27)

59

Patzel to vzal na sebe. Z levé spojky zakončoval mezi nohy hostujícího gólmana! (22:27)

58

Na druhé straně snižuje Zelenka, rozeběhly se poslední tři minuty zápasu. (21:27)

57

Další branku navíc přidává Bogdanić, jehož střela šla přesně k levé tyčce! (20:27)

56

Pražané se nedokázali prosadit a zdá se, že je rozhodnuto! (20:26)

56

Tonar ze sedmičky zakončoval do horní části branky! (20:26)

55

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (20:25)

55

Bránění v brankovišti, rozhodčí nařídil sedmimetrový hod pro Plzeň! (20:25)

55

Technickým zakončením se na druhé straně prezentoval Reichl! Dukla ještě rozhodně nic nevzdává! (20:25)

54

Chytrá přihrávka do pivota, Macháč se prosazuje dnes poněkolikáté ze šesti metrů! (19:25)

53

Rozhodčí pískal útočný faul, domácí si celou rozehrávku zopakují. (19:24)

52

Šmíd zasahoval nohou! Hostující gólman je dnes hlavním klíčem k úspěchu, do konce zbývá zhruba osm minut. (19:24)

52

Hosté mají obrovskou radost, Nejdl totiž navyšuje jejich náskok na pět branek! (19:24)

23:27

HC Dukla Praha: Zavázal, Petržala – Zelenka, Klíma, Patzel, Sviták, Krušberský, Reichl, Křístek, Harabiš, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha, Šimůnek.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Wildt, Macháč, T. Nejdl, Šafránek, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, Kačín, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček