28.09.2019, 18:00 • 4. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.47 7.58 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HC ROBE Zubří – HCB Karviná 24:21 (11:11)
Nejvíce branek: Řezníček 6, Šustáček 5, Hlinka 4 – Monczka 8/1, Brůna 5, Solák 3/1. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 5:4. (12:44:55)
Šimon Mizera – jednoznačně muž utkání! Deset minut před koncem platilo vyrovnané skóre, jenže poté se hostům nepodařilo šest minut skórovat, což rozhodlo o tom, že body zůstanou v Zubří. Jak už jsem několikrát zmiňoval, asi největší zásluhu na tom má domácí brankář, který dnes předváděl neskutečné zákroky!

Konec zápasu. (24:21)

60

Žlutá karta pro realizační tým HCB Karviná. (24:21)

60

Nahození Šustáčka pro Jurku. Tato parádní akce gólem neskončila, stejně jako následné zakončení Řezníčka z devíti metrů. (24:21)

60

Oddechový čas pro domácí. (24:21)

60

Nepřesná přihrávka hostů do brankoviště, domácí příznivci už děkují svému týmu, o vítězi je rozhodnuto. (24:21)

59

Dělovka od Monczky, to snad ani nešlo chytat. Mizera nedokázal nijak zareagovat! (24:21)

59

Řezníček vzal zakončení už potřetí v řadě na sebe! Bylo to správné řešení, Mokroš nedokázal zabránit jeho střele. (24:20)

58

Do konce zbývají dvě a půl minuty, u míče jsou domácí házenkáři. Hostující obrana je teď hodně vysoko! (23:20)

57

Po další trefě Řezníčka je rozdíl ve skóre už zase tříbrankový! Karviná jde rychle dopředu. (23:20)

57

Zkušení borci to teď berou na sebe. Brůna také střílel z dlouhé vzdálenosti, míč poslal pod břevno! (22:20)

56

Řezníček trefuje šibenici z nějakých devíti metrů. To byla pořádná rána od domácího házenkáře! (22:19)

56

Téměř nulový úhel pro Nedomu na pravém křídle. Mizera si vychutnal hostujícího házenkáře a má obrovskou radost! (21:19)

56

Brůna nahazoval pro Zbránka, ovšem domácí obrana tuto situaci přečetla. (21:19)

55

K radosti domácích příznivců byl úspěšnější střelec Hrstka. Zubří vede o dva góly! (21:19)

55

Hybner skvěle na brankovišti, Zubří bude zahrávat sedmičku. Hrstka vs. Marjanović! (20:19)

24:21

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Přikryl, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Souček, Hybner, Hlinka, Dořičák, Vlk.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Urbański, Gromyko, Plaček, Chudoba, Jan Užek, Solák, Skalický, Zbránek, Nedoma, Chosik, Franc, Nantl.

Rozhodčí: Kozler, Zych