konec (9:15)

28.09.2019, 11:00 • 4. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 11.2 15.3 1.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Z nějakých devíti metrů pálil Kukla. To byla pořádná rána, balón šel od břevna za brankovou čáru! (21:33)

58

Učebnicově sehraný rychlý brejk Lovosic. Míč šel do pivota, Mazač neměl šanci na úspěch! (20:33)

57

Z levého křídla se trefil Kolář, který našel skulinku mezi hostujícím gólmanem a tyčí. (20:32)

57

A zase Malý! Tentokráte se prosadil po samostatném úniku z poloviny hřiště. (19:32)

56

Do zakončení z pravého křídla se dostal Malý, který bravurně přehodil Mazače! (19:31)

55

Podstřelem to ze sedmi metrů zkusil Číž. Balón poslal mezi nohy Günla a snížil! (19:30)

54

Třicátá trefa hostů! Zaznamenal ji z pravé strany Malý! (18:30)

51

Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka, Číž se prosadil ze zhruba osmi metrů! (18:29)

50

Po rychlé rozehrávce Maloměřic se prosazuje Horák, který snižuje na dvanáct branek! (17:29)

50

Nechytatelná rána od Bartha ze sedmi metrů. Míč šel přesně do šibenice! (16:29)

47

A zase Motl! Zkušený házenkář Lovosic teď přehazoval Mazače. (16:28)

46

Motl běžel úplně sám na branku soupeře. To nemohlo dopadnout jinak! (16:27)

46

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec). (16:26)

45

Horák volil chytré zakončení do protipohybu brankáře Hrdličky! (16:26)

45

Balón skončil v zámezí, Motl pak trefoval prázdnou branku z vlastní poloviny hřiště! (15:26)

44

Hosté využívají přesilovku! Akci sehráli do brankoviště, poměrně snadno se dostali do zakončení. (15:25)

43

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Martin Jirák). (15:24)

43

Samostatný únik teď zakončil Jung. Ten střílel přesně k tyči! (15:24)

42

Dva rychlé kroky do středu, poté nechytatelná rána doprostřed branky. Trefil se Jirák! (14:24)

41

Rychlý útok Lovosic zakončil Jelínek, který se prodral mezi obranou na pravé straně! (13:24)

40

Každá útočná akce teď končí gólem, Horák překonal Hrdličku střelou mezi nohy. (13:23)

40

Z pravé strany odpovídá Jelínek, kterému se podařilo skórovat o palubovku. (12:23)

39

Horák je dnes nejaktivnějším střelcem zápasu. V tuto chvíli se mu podařilo skórovat! (12:22)

39

Rána Trkovského pod horní tyčku! Mazač si na míč možná sáhl, přesto nedokázal zabránit gólu. (11:22)

37

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Jung snižuje na desetibrankový rozdíl ve skóre! (11:21)

37

Hosté teď celou akci sehráli do levého křídla. Téměř každá jejich akce teď končí gólem! (10:21)

36

Trkovskému odpískány kroky. Domácí šli rychle dopředu, Jirák je autorem jejich první branky ve druhém poločasu! (10:20)

35

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (David Bičiště). (9:20)

35

Bouček se prosazuje takovou hodně nenápadnou střelou, Mazač teď rozhodně nemá čisté svědomí. (9:20)

34

Čtvrtá branka Lovců za necelé čtyři minuty! Do střelecké listiny se zapisuje znovu Kupa. (9:19)

33

Domácím se vstup do druhé půle vůbec nedaří. Další samostatný únik teď zakončil Motl. Nepomohl ani nástup Mazače! (9:18)

32

Rangl do samostatného úniku poslal Nového, který se nemýlil! (9:17)

32

Stejně jako v první půli, i teď je Kupa prvním autorem hostujícího gólu v tomto zápase! Obrana Maloměřic mu nechala hodně prostoru. (9:16)

30

Jung proměnil sedmičku, hostům už nezbývá mnoho času na útok. (9:15)

30

Patnáctá branka Lovosic je na světě. Z bezprostřední blízkosti ji přidal Nový! (8:15)

29

Z levého křídla snižuje Kolář střelou na bližší tyčku. To nebyl vůbec snadný úhel! (8:14)

28

Milimetrově přesná přihrávka Boučka na Motla, se kterou domácí obrana vůbec nepočítala! Zkušený hráč Lovosic si věděl rady! (7:14)

28

Nepřehledná situace na brankovišti. K balónu se dostal Jung, který se štěstím skóroval. (7:13)

27

Jaroslav Trkovský zůstává stoprocentní. V tomto případě volil technickou střelu! (6:13)

26

Jung minul branku a Rangl poslal dlouhý pas přes celé hřiště na Motla. Ten ze šesti metrů navýšil náskok Lovců! (6:12)

25

Dvakrát Motl z levého křídla neuspěl. Teď se mu skórovat podařilo, rozdíl ve skóre je už pětibrankový! (6:11)

24

Tak to byla paráda! Zatím nejhezčí akce zápasu. Nahození z pravého křídla směřovalo na hráče, který ve výskoku zpracoval míč, následně trefoval prázdnou branku! (6:10)

24

Horák vzal zakončení na sebe! Balón poslal přesně pod břevno a snížil. (6:9)

23

Balón si vzal na starost opět Trkovský, který zakončoval přesně k levé tyčce! (5:9)

21

Náskok Lovosic narůstá, v tuto chvíli se o to postaral Kupa! (5:8)

18

Trkovský proměňuje sedmimetrový hod, hosté vedou o dva góly! (5:7)

18

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vojtěch Číž). (5:6)

16

Koňařík vyrazil pouze na pravou stranu, kde byl Malý. Ten trefoval v podstatě prázdnou branku! (5:6)

15

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl). (5:5)

15

Netrvalo to dlouho a domácím se podařilo srovnat! Jung skóroval s nedovoleným zákrokem Motla za dvě minuty. (5:5)

15

O přihrávku do pohybu si řekl Motl, který se následně prosadil z bezprostřední blízkosti! (4:5)

14

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský). (4:4)

13

Bleskově využitá přesilovka, Vítek volil technické zakončení přes prsty z pravého křídla! (4:4)

13

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek). (3:4)

12

Jelínek zakončoval přes dva bránící hráče. Koňařík moc neviděl, balón šel od palubovky za jeho záda. (3:4)

11

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý). (3:3)

10

O srovnání se vzápětí postaral Jung, který šel po inkasované brance rychle dopředu! (3:3)

10

Zakončení z delší vzdálenosti. Trkovského rána mířila na vzdálenější tyčku a skončila v síti! (2:3)

9

Středem domácí obrany Kupa. Ten zůstává jediným střelcem Lovosic, srovnáno! (2:2)

7

Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Radek Horák). (2:1)

7

Radek Horák šel do vzduchu někde na osmi metrech. Rangla poslal na druhou stranu! (2:1)

5

Ve stoprocentní příležitosti byl Malý. Ten ale tváří v tvář domácímu gólmanovi minul branku! (1:1)

4

Jung sice skórovat nedokázal, ovšem k odraženému míči se na brankovišti dostal Černý, který srovnal! (1:1)