konec (1:0, 0:0, 1:0)

26.09.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim, CA • Jiří Sameš

Tipsport: 2.05 3.68 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný čtvrtek! (06:40:13)
Přípravné utkání mezi Ducks a Kings bylo soubojem gólmanů, z výhry 2:0 se mohou po závěrečné siréně radovat domácí hokejisté.

Brankáři Ryan Miller, Jonathan Quick předvedli dohromady celkem 61 úspěšných zákroků. Miller jich měl 34, Quick potom 27.

Góly Anaheimu obstarali útočníci Adam Henrique, Sam Carrick.
Statistiky brankářů

ANA: Ryan Miller – 34 zákr., 0 OG, 100.0%, 60:00

LAK: Jonathan Quick – 27 zákr., 1 OG, 96.4%, 59:08
Česká a slovenská stopa v utkání

Do tohoto utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.

1. Ryan Miller (ANA) – 34 zákroků, 0 gólů, 100.0%
2. Jonathan Quick (LAK) – 27 zákroků, 1 gól, 96.4%
3. Adam Henrique (ANA) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 17:07.

59:30

Puk si to namířil do ochozů Honda Center, následovat bude vhazování před Millerem.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:48

58:48 Sam CARRICK - 2:0

58:48

Anaheim právě vstřelil branku!
Je s největší pravděpodobností hotovo! Opuštěnou bránu soupeře totiž od modré čáry trefil SAM CARRICK. 2:0! Asistence: Ryan Getzlaf, Cam Fowler.

58:40

Quick zamířil na střídačku, Kings zkusí hru bez brankáře.

58:34

57:57

Domácí v plném počtu. Začíná jejich čtvrtá početní výhoda.

57:44

Huttonova střela od modré čáry, Miller má kotouč ve svém držení.

56:34

Přesilovka Los Angeles neměla dlouhého trvání, hrát se bude ve čtyřech. Vhazování po Quickově levici.

56:34

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., krosček).

56:33

Střelecký pokus Martineze od modré bez přípravy, dorážka Amadia z těsné blízkosti, Miller v obou případech pozorný.

55:57

Pátá přesilová hra Kings a jedinečná příležitost srovnat krok. Vhazuje se po pravé ruce Millera.

55:57

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Brendan Guhle – 2 min., vysoká hůl).

55:07

Čároví Králům odpískali ofsajd.

54:46

Pět minut a 14 vteřin do konce třetí třetiny, podaří se Kings očarovat Millerovo kouzlo? Na vhazování po pravici Millera se staví Rowney a Amadio.

54:46

Adrian Kempe nabral rychlost, po levé straně projel do útočného pásma, jeho následná střela byla ovšem zablokována vysoko nad, do ochranné sítě. Před námi je poslední reklamní přestávka.

52:40

Larsson pálil od modré čáry zleva bez přípravy, Quickovu svatyni minul.

51:36

Střely na bránu: 25 – 27

51:17

Špatný přechod Kings do útočného pásma, postavení mimo hru.

50:41

Zakázané uvolnění od domácího celku.

50:18

Henrique a Prochorkin v souboji na vhazování ve střední třetině poblíž trestné lavice Los Angeles.

50:18

Neúspěšná útočná snaha Kačerů, čároví jim odpískali ofsajd. Následuje reklamní přestávka.

49:58

Těsně před polovinou třetí třetiny Ducks stále vedou mezi domácími mantinely nad Kings 1:0.

47:52

Zpět do akce! Vhazuje se po pravici Millera, jsou zde Carrick a Mario Kempe.

47:52

Miller výborně proti střele Adriana Kempeho z levého kruhu pro vhazování, na řadě je reklamní přestávka.

47:51

47:31

Dobrá hra Los Angeles při početní převaze, Miller vyrážel střelecké pokusy Adriana Kempeho a Amadia.

45:51

Čtvrtá početní výhoda Kings, vhazování po pravé ruce Millera.

45:51

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Cam Fowler – 2 min., sekání).

45:16

Lewis mohl z těsné blízkosti srovnat na 1:1, za překonaného Millera ale na poslední chvíli skvěle zakročil hokejkou Guhle.

44:51

Střely na bránu: 23 – 22

44:25

Martinez od modré z levé strany provětral Millerovu rukavici, jednalo se ovšem o jednoduchý zákrok.

43:40

Grundström se s pukem po levé straně daleko nedostal, defenziva Ducks odvedla dobrou práci.

42:29

Střelecký pokus Lewise z levé strany, Miller ale zasahovat nemusel.

41:47

40:56

Králové se doposud nedostali do útočného pásma.

40:02

Kings zahajují třetí třetinu na přesilové hře. K dispozici mají přitom téměř celé dvě minuty.

40:01

Hokejisté Anaheimu a Los Angeles ze šaten zpět na ledové ploše, závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět.

39:47

Přesilovka číslo tři pro Kings, přesně 13 vteřin před koncem druhé třetiny vhazování po pravici Millera.

39:47

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

39:47

Fowler prostřelil Quicka z mezikruží, gól ale neplatí. Předcházelo mu totiž nedovolené bránění brankáři v podání Ritchieho.

39:01

Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:10

Oba brankáři se prezentují výborným výkonem.

37:47

36:37

Comtois vystřelil dobře z levého kruhu pro vhazování, Quick ovšem touš vyrazil ramenem do ochranné sítě.

35:47

Čtyři minuty a 13 vteřin do konce druhé třetiny, vhazuje se po Quickově levici mezi hokejky Getzlafa a Anderson-Dolana.

35:47

Po reklamní přestávce budeme moci sledovat v pořadí třetí přesilovou hru Ducks.

35:47

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Blake Lizotte – 2 min., podrážení).

34:20

Momentálně jinak sledujeme asi nejklidnější fázi zápasu, hodně nepřesností na obou stranách.

33:55

Amadio z pravé strany vyslal na Millera velmi nepříjemnou střelu, brankář byl ale pozorný.

31:26

Střely na bránu: 20 – 15

30:21

Můžeme pokračovat. Vhazování v neutrální zóně před střídačkou Kings obstarávají Getzlaf a Amadio.

30:21

Ofsajd v podání hostů, proběhne reklamní přestávka.

29:55

Krátce před polovinou utkání na výsledkové tabuli stále svítí Ducks – Kings 1:0.

28:49

Střela Ryana z pravé strany postrádala přesnost. Následně Kačerům odpískáno zakázané uvolnění.

27:38

Hokejisté Los Angeles se provinili icingem.

27:08

27:08

Guhleho nahození od modré z levé strany, Quick sbírá puk do své rukavice. Na řadu přichází reklamní přestávka.

25:25

Ryan se snažil překvapit Millera střelou od modré čáry zleva. Nebezpečná potom byla dorážka Clifforda z těsné blízkosti, skóre se ale nemění.

24:41

Střely na bránu: 18 – 11

23:14

22:49

Následně Clifford zaútočil při vlastním oslabení, Miller proti jeho střeleckému pokusu zprava připraven.

22:40

Rána Rakella z levého kruhu pro vhazování trefila pouze před bránou clonícího Ritchieho.

21:14

Druhá početní převaha Ducks, vhazuje se po Quickově pravici.

21:14

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Carl Grundström – 2 min., držení).

20:55

Huttonova střela od modré čáry zleva na Millerovu bránu neprošla.

20:01

Obě mužstva se vrátila zpět na led Honda Center, druhá část bude zahájena za malou chvíli.

19:59

Hokejisté Los Angeles se ještě v posledních vteřinách snažili něco vymyslet, avšak neúspěšně.

19:19

19:01

Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:57

Martinezovi se střela od modré čáry zprava vůbec nepovedla, Miller tak byl bez práce.

17:57

Hosté v plném počtu. Začíná jejich druhá početní výhoda.

17:42

Skórovat mohli také Králové. Prochorkin se dostal za obranu soupeře do úniku, Miller svůj tým ovšem podržel.

17:31

Situace 2 na 1 pro Anaheim, Comtois si ale na levé straně na Quicka nepřišel.

17:19

Necelých 39 vteřin se bude hrát ve čtyřech. Vhazování po pravé ruce Millera.

17:19

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., hákování).

16:58

Začala druhá minuta z trestu Adriana Kempeho, Quick zatím bez zásahu.

15:57

První přesilovka pro Ducks, vhazuje se po Quickově pravici.

15:57

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., hákování).

15:56

Na opačné straně ledu měl Rakell zleva velkou šanci poslat Ducks do dvougólového vedení, Quick se ale blýskl parádním zákrokem.

15:10

Wagner si na levé straně najel do dobré střelecké pozice, avšak z ní minul tři tyče.

14:26

Pět minut a 34 vteřin do konce první třetiny, na vhazování po pravé ruce Millera máme Getzlafa a Amadia.

14:26

Střelecký pokus Clifforda z levé strany, Miller neměl problémy zasáhnout. Před námi je reklamní přestávka.

14:16

13:17

První polovina z trestu Lindholma je pryč, Miller zatím může být naprosto v klidu.

12:16

Kings si zahrají první přesilovou hru utkání, vhazování po levici Millera.

12:16

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., nedovolené bránění).

11:51

Střely na bránu: 10 – 4

10:58

Zpět do akce! Vhazuje se mezi hole Henriquea a Lizottea po Quickově pravé ruce.

10:58

Carrick střílel zleva bez přípravy, Quick kotouč nachází ve svém náručí. Následuje druhá reklamní přestávka.

09:50

Fowlerova střela ze středu útočného pásma, Quick touš vyrazil před sebe.

08:15

Další zakázané uvolnění od Kačerů.

08:02

Anaheim se provinil icingem, za malý moment se tedy bude vhazovat před Millerem.

07:45

Králové toho zatím směrem dopředu moc nepředvedli.

06:31

Konec reklamní přestávky, Getzlaf a Amadio v souboji na vhazování po Quickově pravici.

06:31

Fowler zkusil štěstí po vhazování od modré z levé strany, Quick připraven. Proběhne první reklamní přestávka.

06:26

Nepřesná rozehrávka hostujících hokejistů, odpískáno zakázané uvolnění.

05:35

Úvodní okamžiky zápasu patří jednoznačně Ducks.

04:56

Střely na bránu: 5 – 2

04:33

Nahození Getzlafa od modré čáry, Quick zasáhl holí.

03:02

Lundeström a Del Zotto obstarali další útok Kačerů, avšak nepochodili. Obrana Kings byla pozorná.

02:35

Rakell vystřelil z pravého kruhu pro vhazování, Quick puk vyrazil svou vyrážečkou do rohu.

01:40

01:40 Adam HENRIQUE - 1:0

01:40

Čas 01:40, Ducks otevírají skóre utkání! Ritchie před bránou tečoval střelu Larssona od modré z levé strany, Quick puk dokázal vyrazit. Dorážkou zleva potom ihned uspěl ADAM HENRIQUE. Jeho druhý gól v letošní přípravě, 1:0! Asistence: Nick Ritchie, Jacob Larsson.

01:23

Od levého mantinelu prověřil Millerovu pozornost Ryan, následně Los Angeles odpískán ofsajd.

00:14

První útočná akce patřila Anaheimu, Quick také hned zaznamenal zákrok.

00:01

Úvodního vhazování se zúčastní Grant a Adrian Kempe, jdeme na to!
Hymna je minulostí, přípravný duel mezi Ducks a Kings odstartuje za několik málo okamžiků.
Obě zahajovací formace stojí na modrých čarách, v Honda Center zazní americká státní hymna.

→ Z:46 REC:16-23-7 PR:3.38 %ÚS:88.8

Anaheim Ducks: Miller (Boyle) – Guhle, Fowler (A), Larsson, Manson, Del Zotto, Lindholm (A) – Henrique, Getzlaf (C), Deslauriers, Rowney, Ritchie, Grant, Carrick, Lundeström, Comtois, Terry, Sherwood, Rakell

Los Angeles Kings: Quick (Campbell) – Hutton, Walker, Martinez (A), Roy, Ryan, LaDue – Grundström, Amadio, Wagner – Kovalčuk, A. Kempe, Kupari – Clifford (A), Lizotte, Lewis (A) – Anderson-Dolan, Prochorkin, M. Kempe

Rozhodčí: TJ Luxmore, Graham Skilliter – Bevan Mills, Kiel Murchison.
Příjemné čtvrteční dobré ráno! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování přípravného utkání mezi Anaheim Ducks a Los Angeles Kings.

Ducks vs Kings (Honda Center) ČT 26. 09. 2019, 04:00 SEČ

LOS ANGELES KINGS

Kings zvládli odehrát pět přípravných zápasů, přičemž z nich mají výsledek 3-1-1.

Naposledy hráli v noci na úterý a doma uspěli proti dnešnímu soupeři Ducks 3:0. Brankáři Cal Petersen, Jack Campbell dohromady pochytali všech 31 střel soupeře.

Závěrečné přípravné utkání mají Králové na programu v noci na sobotu, zavítají na led Vegas Golden Knights.

ANAHEIM DUCKS

Ducks za dosavadní čtyři přípravné zápasy zapsali bilanci 2-1-1.

V noci středu porazili doma San Jose Sharks 4:1. O úspěch se hodně zasloužil brankář John Gibson, jenž předvedl celkem 31 úspěšných zákroků.

Poslední utkání v rámci přípravy před začátkem sezony 2019-2020 Kačeři sehrají v noci na neděli mezi domácími mantinely proti Arizona Coyotes.
V noci na čtvrtek 26. září má příprava nejlepší hokejové ligy na svém programu celkem devět zápasů.

Zde budete moci sledovat přípravné utkání mezi dvěma rivaly z Pacifické divize, když Anaheim Ducks hostí Los Angeles Kings. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Honda Center vhozeno krátce po 04:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

2:0

Branky a nahrávky: 2. Henrique (Ritchie, J. Larsson), 59. Carrick (Getzlaf, Fowler)

Anaheim Ducks: Miller (Boyle) – Manson, H. Lindholm (A), Fowler (A), Guhle, Del Zotto, J. Larsson – S. Carrick, Getzlaf (C), Comtois – Terry, Lundeström, Rakell – Sherwood, Henrique, RItchie – Rowney, Grant, Deslauriers.

Los Angeles Kings: Quick (Campbell) – Hutton, S. Walker, Martinez (A), M. Roy, J. Ryan, LaDue – Grundström, Amadio, A. Wagner – Kovalčuk, A. Kempe, Kupari – Clifford (A), Lizotte, Lewis (A) – Anderson-Dolan, Prochorkin, M. Kempe.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Graham Skilliter – Bevan Mills, Kiel Murchison

Diváci: 12 410

01:40 ANA 1:0 Henrique (Ritchie, J. Larsson)
12:16 ANA 2 Lindholm, nedovolené bránění
15:57 LAK 2 A.Kempe, hákování
17:19 ANA 2 Ritchie, hákování