3:4
po s.n. (0:1) (1:1, 0:0, 2:2 - 0:0)
26.09.2019, 18:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Tomáš Kubečka
Tipsport: 1.95 4.21 3.22 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.95 - 4.21 - 3.22
Neftěchimik Nižněkamsk – Red Star Kunlun
3:4
po s.n. (0:1) (1:1, 0:0, 2:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Černikov (S. Zacharčuk), 42. S. Zacharčuk, 53. Porjadin (Z. Mitchell, White) – 3. Lockhart (Cracknell, Wong), 50. Yip (Wolski, Miller), 52. Miller, rozh. náj. Wong
Karty:
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Pajgin, Rjasenskij, Bryncev, S. Zacharčuk, Šaripzjanov, Ignatovič – Porjadin, Z. Mitchell, White – Chajrullin, P. Kulikov, Černikov – Denis Kazionov, Fazlejev, Rychel – Šiksatdarov, Rybakov, Grošev.
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun:
J. Smith – Bartley, Šustr, Chelios, Maione, Tam, T. Murphy – Wolski, Miller, Yip – Foo, Brulé, Palola – Lockhart, Cracknell, Wong – DeFazio, Kane, Hunt.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ovčinnikov, Cyplakov – Galimov, Goljak
Diváci: 2985
1. třetina | ||||
02:47 | KUN | 0:1 | Lockhart (Cracknell, Wong) | |
03:28 | KUN | 2 | Hunt, sekání | |
03:37 | NIZ | 1:1 | Černikov (S. Zacharčuk) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:11 | NIZ | 2 | Rybakov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
34:14 | KUN | 2 | Miller, podrážení | |
37:31 | NIZ | 2 | Rybakov, podrážení | |
39:32 | NIZ | 2 | Chajrullin, vysoká hůl | |
39:58 | KUN | 2 | Yip, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:21 | KUN | 2 | Wolski, podrážení | |
41:51 | NIZ | 2:1 | S. Zacharčuk | |
45:50 | NIZ | 2 | Rychel, hákování | |
46:41 | KUN | 2 | Cracknell, podrážení | |
49:34 | KUN | 2:2 | Yip (Wolski, Miller) | |
51:08 | KUN | 2:3 | Miller | |
52:54 | NIZ | 3:3 | Porjadin (Z. Mitchell, White) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:26 | KUN | 2 | Bartley, podrážení | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
KUN | 3:4 | Wong (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Přerov – Vsetín 16:00 4:2
PZ Kladno – Hvězda Praha • po s.n. (1:2) 16:10 2:3
Č. Budějovice – Slavia 16:15 2:4
Vítkovice – Zlín 17:00 6:4
Sparta – Kladno 17:15 4:6
Třinec – Poruba 17:30 7:0
Jihlava – Havlíčkův Brod 17:30 3:6
Mladá Boleslav – Technika Brno 17:30 9:3
Kometa Brno – HK MD Šumperk 17:45 11:1
Olomouc – Havířov 18:00 1:4
Pardubice – Liberec 18:00 6:4
Tábor – Mountfield HK 18:00 2:8
K. Vary – Plzeň 18:00 1:4
Andrej Šustr (KUN) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 24:22
Tyler WONG - 3:4
Autorem vítězné branky je TYLER WONG!
5. série 0:1
5. série 0:1
4. série 0:1
4. série 0:1
3. série 0:1
3. série 0:1
2. série 0:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0