konec (1:1, 4:2, 1:0)

25.09.2019, 01:00 • BB&T Center, Sunrise, FL • Jiří Sameš

Tipsport: 2.51 3.57 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:50

Dobrá střela Paláta z pravého kruhu pro vhazování, Driedger měl ale připravený levý beton, kterým vyrazil.

45:21

Stamkos vytvořil dobrou příležitost Witkowskimu, ten ale následně z levého kruhu pro vhazování na Bobrovského nevyzrál.

43:53

43:53 Denis MALGIN - 6:3

43:53

Florida právě vstřelila branku!
6:3 pro Panthers! Se štěstím uspěl dorážkou vlastní střely DENIS MALGIN, Vasilevskij si dnešní zápas za rámeček rozhodně nedá. Asistence: Vincent Trocheck, Mike Hoffman.

42:45

Další útok Floridy při vlastním oslabení. Zprava se před Vasilevského natlačil Borgström, avšak neuspěl.

40:48

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jonathan Huberdeau – 2 min., hákování).

36:35

36:35 Michail SERGAČJOV - 5:3

36:35

Tampa právě vstřelila branku!
Využitá přesilovka Bolts, 3:5 z jejich pohledu! Raduje se konkrétně MICHAIL SERGAČJOV, který z mezikruží vystřelil naprosto ukázkově. Asistence: Carter Verhaeghe, Ondřej Palát.

34:47

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., podrážení).

34:11

34:11 Dominic TONINANTO - 5:2

34:11

Cats na začátku pětatřicáté minuty přidávají pátý gól! Z levé strany Vasilevského překvapil DOMINIC TONINATO. 5:2! Asistence: Dryden Hunt, Aaron Ekblad.

31:08

Střídání v týmu Florida Panthers: ze hřiště odchází Sergej Bobrovskij, přichází Chris Driedger.

28:00

Verhaeghe měl zleva, po pasu od Stamkose, kvalitní příležitost, Bobrovskij ale připraven na správném místě.

25:36

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Josh Brown – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Luke Witkowski – 5 min., bitka).

25:14

25:14 Jonathan HUBERDEAU - 4:2

25:14

Dvougólový náskok pro Panthers! Autorem gólu je JONATHAN HUBERDEAU, jenž se ve skrumáži u Vasilevského zorientoval nejlépe. Asistence: Aleksander Barkov, Jevgenij Dadonov.

24:55

24:55 Aleksander BARKOV - 3:2

24:55

Čas 24:55, domácí znovu o krok vpřed! Zaváhání Vasilevského při rozehrávce za bránou využil bez problémů ALEKSANDER BARKOV. 3:2! Bez asistence.

23:54

23:54 Anthony CIRELLI - 2:2

23:54

Konec čtyřiadvacáté minuty, 2:2! Shattenkirkovu střelu od modré čáry zprava před bránou tečoval ANTHONY CIRELLI. Asistence: Kevin Shattenkirk, Alexandr Volkov.

22:12

22:12 Aleksander BARKOV - 2:1

22:12

Cats jdou ve třiadvacáté minutě do vedení! Po pěkné kombinaci skóroval z předbrankového prostoru ALEKSANDER BARKOV. 2:1! Asistence: Jonathan Huberdeau, Jevgenij Dadonov.

20:40

Stamkos pálil z levé strany prudce bez přípravy, Bobrovskij má kotouč ve své moci.

19:04

19:04 Frank VATRANO - 1:1

19:04

Necelých 56 vteřin před koncem první třetiny Panthers při vlastním oslabení srovnávají skóre! Přečíslení 2 na 1 zakončoval z pravého kruhu FRANK VATRANO. 1:1! Asistence: Henrik Borgström, Aaron Ekblad.

18:44

Vyloučení v týmu Florida Panthers (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Brett Connolly.

17:59

Další šance Floridy! Malgin mezi kruhy tečoval střelu spoluhráče od modré čáry, Vasilevského potom zachránila branková konstrukce.

17:22

Stillman měl na levé straně dobrou příležitost rychle srovnat, Vasilevskij ovšem pozorný, když kotouč vyrazil.

15:53

15:53 Alexandr VOLKOV - 0:1

15:53

Konec šestnácté minuty, Lightning otevírají skóre utkání! Z levé strany Bobrovského dokázal prostřelit ALEXANDR VOLKOV. Jeho druhý gól v letošní přípravě! Asistence: Anthony Cirelli, Alex Killorn.

11:50

Sergačjov v první velké šanci utkání, zprava z těsné blízkosti ale narazil na Bobrovského vyrážečku.

02:36

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Brett Connolly – 2 min., nedovolené bránění).

6:3

Branky a nahrávky: 20. Vatrano (Borgström, Ekblad), 23. Barkov (Huberdeau, Dadonov), 25. Barkov, 26. Huberdeau (Barkov, Dadonov), 35. Toninanto (Hunt, Ekblad), 44. Malgin (Trocheck, Hoffman) – 16. Volkov (Cirelli, Killorn), 24. Cirelli (Shattenkirk, Volkov), 37. Sergačjov (Verhaeghe, Palát)

Florida Panthers: Bobrovskij (32. Driedger) – Matheson, Ekblad (A), Yandle, Brown, Stillman, Strålman – Huberdeau, Barkov (C), Dadonov – Hoffman, Trocheck (A), Malgin – Vatrano, Borgström, Connolly – Hunt, Toninanto, Greco

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Hedman, Sergačjov, McDonagh, Černák, Coburn, Shattenkirk – Palát, Stamkos (C), Kučerov – Killorn, Cirelli, Volkov – Joseph, Gourde, Verhaeghe – Maroon, Smith, Witkowski

Rozhodčí: Jean Hebert, Brandon Blandina – Tyson Baker, David Brisebois

Diváci: 8 744

02:36 FLA 2 Connolly, nedovolené bránění
15:53 TBL 0:1 Volkov (Cirelli, Killorn)
18:44 FLA 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Connolly
19:04 FLA 1:1 Vatrano (Borgström, Ekblad)
22:12 FLA 2:1 Barkov (Huberdeau, Dadonov)
23:54 TBL 2:2 Cirelli (Shattenkirk, Volkov)