25.09.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.1 3.67 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Artěmij Panarin (NYR) 2+0
2. Henrik Lundqvist (NYR) 13 zák., 0 gólů, 100,0%
3. Vitalij Kravcov (NYR) 1+0 (03:27:00)
Artěmij Panarin vstřelil dva góly a rozhodl o výhře Rangers nad městským rivalem, Islanders ovšem mohli v první třetině několikrát skórovat nebýt fantastických zákroků Henrika Lundqvista. Konečný výsledek derby v MSG zní. New York Rangers 3 New York Islanders 1.

59:44

59:44 Artěmij PANARIN - 3:1

59:44

Rangers právě vstřelili branku!
Mika Zibanejad předvedl na modré obranné čáře důležitý obranný zákrok a ARTĚMIJ PANARIN zamířil střelou zápěstím téměř přes celé kluziště doprostřed prázdné brány! O výhře Rangers je rozhodnuto – 3:1! Asistence: Mika Zibanejad.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:41

Thomas Greiss opustil bránu a Islanders zkouší vyrovnat při hře bez brankáře. Skóre je 2:1!

57:34

Artěmij Panarin vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho pokus zápěstím minul pravou tyč.

57:16

Thomas Greiss ukryl střelu Rangers od modré čáry v lapačce a následuje poslední komerční přestávka.

57:01

Marc Staal na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho střela bez přípravy skončila nad bránou Islanders.

55:16

Derick Brassard se ocitl na vzdálenější levé tyči po přihrávce z pravého kruhu ve skvělé šanci, jenže puk usměrnil tečí těsně vedle! Málem 2:2!

54:50

Islanders vypálili na bodu levého kruhu nepřesně a Alexander Georgijev zmrazil odražený kotouč pod lapačkou. Po přerušení následuje komerční přestávka.

53:32

Brady Skjei vystřelil před vrcholem levého kruhu, jeho střela ale nebyla před bránou Islanders tečována.

52:07

52:07 Jordan EBERLE - 2:1

52:07

Islanders právě vstřelili branku!
JORDAN EBERLE si nyní najel u pravé tyče na nádhernou žabku Mathewa Barzala zpoza brány a parádní střelou zápěstím vymetl vzdálenější levý horní roh brány! Asistence: Mathew Barzal.

51:13

Alexander Georgijev dobře ucpal prostor u své pravé tyče a střelu hostů z blízkosti vyrazil za svou bránu.

50:13

Rangers se během pouhých deseti sekund dostali ke střele na pravém křídle, první ale skončila na výstroji Thomase Greisse, zatímco druhá byla velmi nepřesná.

48:35

Pavel Bučněvič vystřelil na bodu levého kruhu a Thomas Greiss jeho střelu zápěstím úspěšně vyrazil.

3:1

Branky a nahrávky: 23. Kravcov (Skjei, Trouba), 31. Panarin (Bučněvič, Skjei), 60. Panarin (Zibanejad) – 53. Eberle (Barzal)

New York Rangers: Lundqvist (30. Georgijev) – Staal (A), Fox, Skjei, Trouba, Smith, Morrow – Panarin, Zibanejad (A), Bučněvič – Kravcov, Howden, Kakko – Lemieux, Strome, Fast – Haley, Andersson, O'Regan. Hlavní trenér: David Quinn.

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Pelech, Pulock, Leddy, Dobson, Toews, Mayfield – Eberle, Lee (C), Barzal – Bailey (A), Ho-Sang, Nelson (A) – Beauvillier, Brassard, Wahlstrome – Johnston, Bardreau, Fritz. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Furman South, Eric Furlatt. Čároví: Derek Amell, Brian Murphy

Diváci: 16450

05:56 NYR 2 Trouba, hákování
11:39 NYR 2 Panarin, vysoká hůl
14:42 NYI 2 Fritz, hákování
15:12 NYI 2 Mayfield, podrážení