Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:59
Andrej Sekera (DA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:35 (04:42:56)
1. Landon Bow (DAL) 15 zák., 0 gólů, 100 %
Střely na branku – 29:18 (9:6, 6:8, 14:4)
Zblokované střely – 11:9
Vyhraná vhazování – 30:19
Trestné minuty – 12:16
Hity – 16:16
Hokejisté St. Louis už dokázali ve třetí třetině jen snížit a tak podlehli Dallasu 1:2. V 8. minutě zápasu poslal Stars do vedení ve vlastním oslabení Jason Dickinson. Ve druhé třetině se trefil naopak v přesilovce John Klingberg. V 56. minutě domácím vrátil naději Ryan O'Reilly, ovšem ani velký závěrečný tlak už Bluesmanům vyrovnání nepřinesl.

59:59

Ani velký tlak St. Louis vyrovnání nepřinesl. Hosté vyhrají!

59:15

Další rána stejného hráče, Oettinger přerušuje hru.

59:04

Máme tu už poslední minutu. Pietrangelovu střelu vyrazil Oettinger.

58:15

Domácí to zkoušejí bez brankáře!

58:10

Další icing hostujícího týmu.

56:35

Hosté se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění.

56:15

K další střele napřáhl Dunn. Kiviranta mu ránu zablokoval.

56:04

Domácí ožili! Rány Bortuzza a Saforda pochytal Oettinger.

55:46

Hosté se dostali do útočného pásma a Roman Polák se s ničím nepáral. Jeho projektil od modré vyrazil Allen.

55:17

55:17 Ryan O'REILLY - 1:2

55:17

St. Louis právě vstřelilo branku!
Závěr ještě bude pořádně dramatický! Na rozdíl jediné branky snižuje RYAN O'REILLY, který usměrnil do odkryté branky puk po přihrávce Blaise – 1:2. Asistence: Sammy Blais a David Perron.

54:42

Střelu Mattiase Janmarka z mezikruží ztlumil bránící hráč. Puk, který se doklouzal k brankovišti, následně přikryl Allen.

54:10

Zakázané uvolnění hostí. Do konce zbývá necelých šest minut.

1:2

Branky a nahrávky: 56. O'Reilly (Blais, Perron) – 8. Dickinson (Lindell), 37. Klingberg (Hintz, Radulov)

St. Louis Blues: Allen (Wilcox) – Bortuzzo, Dunn, Gunnarsson, Pietrangelo (C), Walman, Mikkola – Barbašev, Blais, Bozak, Fabbri, Kostin, O'Reilly, Perron, Sanford, Schenn, Schwartz (A), Steen (A), Sundqvist.

Dallas Stars: Bow (41. Oettinger) – Klingberg (A), Harley, Polák, Lindell (A), Sekera, Oleksiak – Radulov, Hintz, Benn (C) – Gurjanov, Dickinson, Janmark – Robertson, Gardner, Caamano – Kiviranta, Dellandrea, Comeau.

Rozhodčí: Halkidis, Brenk – Flemington, Nagy

Diváci: 16 515

07:05 DAL 2 Comeau, podrážení
07:56 DAL 0:1 Dickinson (Lindell)
10:04 DAL 2 Polák, vražení na hrazení
10:23 STL 2 Pietrangelo, nedovolené bránění