4:1

konec (1:0, 1:1, 2:0)

20.09.2019, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.85 3.8 3.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Pittsburghem a Columbusem. Domácí tým vyhrál 4:1. Vítězství je spravedlivé, protože Pens byli po většinu střetnutí lepším celkem. Dva góly Nathana Legara v poslední třetině pečetily stav tohoto zápasu.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (03:38:08)
Hvězdy zápasu:

1. Nathan Legare (PIT), 2+0
2. Jake Guentzel (PIT), 1+1
3. Alex Galchenyuk (PIT), 1+0.
Československá stopa:

Dominik Simon (PIT), 0+0, 0 střel, 3 hity, +/-: 0, čas na ledě: 14:02, ČR
Marko Daňo (CBJ), 0+0, 0 střel, 7 hitů, +/-: 0, čas na ledě: 15:27, SR.

59:13

Murrayho výkon minutu po minutě roste. Nyní se parádně přesunul proti dělovce Bemströma, kterou udržel ve své lapačce.

58:52

Hosté hrají bez brankáře. Zkouší powerplay.

58:33

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Dominik Kahun – 2 min., hrubost).

58:22

Wennberg měl na hokejce obrovskou šanci. Murray se sice nestačil přesunout, ale i tak neinkasoval. Centr první lajny Blue Jackets trefil pouze boční síť.

57:56

Zápas se už víceméně dohrává. Obránci Pittsburghu si přihrávají puk na své polovině kluziště.

56:55

Touš skončil v ochranné síti a hra se tak musela přerušit. Zbývají nám zhruba tři minuty do konce utkání a nic nenasvědčuje tomu, že by se zápas měl protáhnout do prodloužení.

56:32

Columbus se dostal do přečíslení 3 na 2. Robinson situaci nezvládl a ani nepřešel do útočného pásma.

55:50

Marino se zapojil do útočení, ale při snaze přihrát se mu zlomila hokejka.

55:30

55:02

Až nyní dostává Simon puk z vlastního pásma do bezpečí a oba celky střídají.

54:28

Hosté dlouho kombinují s pukem. Ke střele se zatím neodhodlali.

53:56

Domácí se zatím dobře brání početní výhodě soupeře.

53:30

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Samuel Poulin – 2 min., podrážení).

52:52

Daňo udržel puk v útočném pásmu, ale to bylo v podání hostů vše. Pittsburgh se ubránil a hru zase trochu uklidnil.

4:1

Branky a nahrávky: 7. Galchenyuk (Guentzel, Schultz), 33. Guentzel (Malkin, Schultz), 47. Legare (Lafferty, Bjorkqvist), 47. Legare (Bjorkqvist) – 28. Milano (Stenlund, Karlsson)

Pittsburgh Penguins: Murray (D´Orio) – Schultz, Marino, Pettersson, Gudbranson, Joseph, Warsofsky – Simon, Tanev, Galchenyuk, Bjorkqvist, Poulin, Kahun, Bjugstad, Lafferty, Legare, Guentzel, Malkin, Hornqvist

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (31. Vehvilainen) – Harrington, Savard, Karlsson, Carlsson, Collins, Gavrikov – Nyquist, Wennberg, Bemström – Stenlund, Dubinsky, Milano – Lilja, Dalpe, Daňo – Hannikainen, MacInnis, Robinson

Rozhodčí: O´Donnell, Charron – Amell, Toomey

Diváci: 15 649

00:43 PIT 2 Guentzel, hákování
06:20 CBJ 2 Hannikainen, hákování
06:28 PIT 1:0 Galchenyuk (Guentzel, Schultz)
27:58 CBJ 1:1 Milano (Stenlund, Karlsson)