1:4

konec (1:0, 0:2, 0:2)

20.09.2019, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky (Zlín) • 3. kolo • Tomáš Němčík

Tipsport: 2.4 3.9 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo utkání 3. kola Tipsport extraligy mezi týmy PSG Berani Zlín a HC Olomouc. V první třetině začali lépe domácí, když se v 17. minutě prosadil Pavel Sedláček a do kabin se šlo poprvé za stavu 1:0. Ve druhé třetině došlo po gólech Davida Ostřížka a Jiřího Ondruška k otočení skóre a ve třetí třetině pečetili výhru hostí opět Ostřížek a Lukáš Klimek. Hanáci si tak odvážejí ze zlínského ledu všechny 3 body. (20:00:40)

Olomouc právě vstřelila branku!
Výhru Olomouce pečetí gólem do prázdné brány LUKÁŠ KLIMEK. Bez asistence.

59:07

Hostující bek Ondrušek dostává puk do středního pásma, s akciemi domácích to už nevypadá dobře.

58:53

Zlínští to opět zkouší v šesti v útočném pásmu!

58:26

58:26 David OSTŘÍŽEK - 1:3

58:26

A je nejspíše rozhodnuto! DAVID OSTŘÍŽEK vyvezl puk z obranného pásma a backhandem poslal puk mezi tři tyče prázdné brány. Bez asistence.

58:10

Olomoučtí vyhazují puk z pásma po střele Davida Noska!

57:35

Domácí to zkouší v šesti v útočném pásmu!

57:35

Oddechový čas pro domácí.

Dnešní utkání sleduje 4230 diváků.

57:35

Domácí nahodili puk na Jana Lukáše, který hru přerušil.

57:02

Strapáčova jedovka se otřela o roh lapačky Libora Kašíka.

56:20

Domácím se absolutně nedaří si vytvořit nějaký tlak. Hosté v poklidu zatím sbírají puky a vyváží je do bezpečí.

55:51

Střela Pavla Sedláčka byla zablokována holí Martina Vyrůbalíka.

55:19

Lukáš Nahodil odvedl dobrou defenzivní práci a vyvezl puk až ke Kašíkovi.

1:4

Branky a nahrávky: 17. Szturc (Köhler) – 31. Ostřížek (Irgl, Vyrůbalík), 36. Ondrušek (Jaroměřský), 59. Ostřížek, 60. Klimek

Berani Zlín: Kašík (Huf) – Žižka (C), Nosek (A), Freibergs, Gazda, Řezníček, Buchta, Ferenc – Köhler, P. Sedláček, Szturc – Kubiš (A), Herman, Okál – Honejsek, Palmberg, Šlahař – Fryšara, Popelka, J. Ondráček.

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Ostřížek, J. Knotek (A), Irgl – Strapáč, Kolouch, Klimek – Burian, Nahodil, Olesz – V. Tomeček, Handl, Hecl.

Rozhodčí: Hejduk, Kubičík – Lučan, Kis

06:07 ZLN 2 Popelka, držení
16:01 ZLN 1:0 Szturc (Köhler)
16:49 ZLN 2 Kubiš, podrážení
19:16 OLO 2 Burian, nedovolené bránění
21:51 OLO 2 Vyrůbalík, hákování