19.09.2019, 21:00 • Ghelamco Arena, Gent • Skupina I • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.94 3.64 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

75

75. Thomas KAMINSKI - 3:2

75

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Jenže po neuvěřitelné hrubce domácího brankáře je to už pouze o jeden gól! THOMAS KAMINSKI dostal přihrávku, byl zcela sám, jenže nezvládl zpracování, míč mu utekl a skončil až v brance, neuvěřitelný vlastní gól.

64

64. Loic PERRIN (vl.) - 3:1

64

Gent právě vstřelil branku!
Domácí celek jde do vedení 3:1 Po centru vrátil míč před branku Mikael Lustig a atakovaný LOIC PERRIN si ho nešťastně srazil do branky.

43

43. Jonathan DAVID - 2:1

43

Jenže domácí se vydali dopředu a po bleskové akci jdou znovu do vedení. Ve vápně se zjevil JONATHAN DAVID, který přesným projektilem překonal brankáře.

38

38. Vahbí CHAZRÍ - 1:1

38

Je vyrovnáno! Po dlouhém nákopu míč skvěle připravil Romain Hamouma, na hranici velkého vápna se k němu dostal VAHBÍ CHAZRÍ, který ho parádně napálil pod břevno. Thomas Kaminski byl proti této parádní trefě bez šance.

2

2. Jonathan DAVID - 1:0

2

Tak to je parádní začátek pro domácí celek, protože ten se dostává hned ve 2. minutě do vedení 1:0! Po střele z úhlu dokázal Stéphane Ruffier míč vyrazit, ovšem k dorážce se dostal JONATHAN DAVID, který to už měl lehké.

3:2

konec (2:1)

Branky: 2. David, 43. David (Depoitre), 64. Perrin (vla.) – 38. Chazrí (Hamouma), 75. Kaminski (vla.)

Karty:   49. Ngadeu (GNT), 56. Kums (GNT) – 44. Hamouma (SET), 71. Trauco (SET), 73. Kolodziejczak (SET), 85. Chazrí (SET)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:13.

KAA Gent: Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Kums (90+4. Dejaegere), Owusu, David (90+4. Kvilitaja), Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre, Jaremčuk (81. Bronn).
Náhradníci: Coosemans – Bronn, Dejaegere, Dompé, Kubo, Kvilitaja, Mohammadí.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Moukoudi (72. Berić), Perrin (C), Kolodziejczak – Cabaye (65. Bouanga), M'Vila, Youssouf, Trauco – Chazrí, Hamouma (73. Nordin).
Náhradníci: Vermot – Berić, Bouanga, Boudebouz, M. Camara, Nade, Nordin.

Rozhodčí: Reinshreiber – Biton, Shimon