19.09.2019, 18:55 • PSV Stadion, Eindhoven • Skupina D • Tomáš Němčík

Tipsport: 1.57 4.4 6.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek všechno. Přeji krásný zbytek týdne! (20:51:24)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 9:9. Střely mimo: 2:3. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:16.
Skončilo 1. utkání skupiny D mezi týmy PSV Eindhoven a Sporting Lisabon. Sledovali jsme vyrovnaný zápas plný střel a šancí, po kterém se nakonec radují domácí fotbalisté, kteří proměnili o jednu šanci více než hosté. Rozhodující branku vsítil ve 47. minutě Timo Baumgartl.

90+5

90+5

To je neuvěřitelné, jak dobře domácí hrají toto nastavení. Celých 5 minut se hraje na polovině hostí.

90+4

Žlutá karta pro hostujícího Jovane Cabrala.

90+3

Domácí fotbalisté si počínají velmi zkušeně, vůbec nepouští svého soupeře k míči.

90+2

Nebezpečnou střelu Doana musel hostící gólman vyrazit na roh.

90+1

Střídání v týmu Sporting Lisabon. Odchází Wendel, nahrazuje jej Rafael Camacho.

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut.

89

Rozhodčí odpískal hostům útočný faul a jejich akcie na zisk bodu se stále snižují.

88

PSV hraje v posledních minutách zkušeně. Hostující celek z Lisabonu se prozatím nemůže dostat do závěrečného tlaku.

85

Žlutá karta pro hostujícího obránce Luíse Neta.

85

Pedro Mendes si předkopl míč až příliš. V poklidu si pro něj došel domácí gólman.

84

Střídání v týmu PSV Eindhoven. Ze hřiště odchází Donyell Malen, nahrazuje jej Michal Sadílek.

82

82. Pedro MENDES - 3:2

82

Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
Hostům vyšlo skvěle střídání! PEDRO MENDES si převzal míč a zhruba z dvaceti metrů vypálil k pravé tyči, ke které se nestihl včas Zoet přesunout. 3:2

80

Střídání v týmu Sporting Lisabon. Hřiště opouští Miguel Luis, nahrazuje jej Pedro Mendes.

80

Hosté mají nyní možnost v podobě rohového kopu.

3:2

konec (2:1)

Branky: 20. Malen (Ihattaren), 25. Coates (vla.), 47. Baumgartl – 38. B. Fernandes, 82. Mendes (Bolasie)

Karty:   12. Rosario (PSV) – 30. I. Doumbia (SPL), 44. Acuňa (SPL), 53. B. Fernandes (SPL), 85. Neto (SPL), 90+4. Cabral (SPL)

PSV Eindhoven: Zoet – Dumfries, Baumgartl, Viergever, Boscagli – Hendrix, Rosario (C), Ihattaren (64. Gakpo) – Bergwijn, Malen (84. Sadílek), Bruma (78. Doan).
Náhradníci: Ruiter – Schwaab, Gakpo, Sadílek, Teze, Mitroglu, Doan.

Sporting Lisabon: Ribeiro – Acuňa, Neto, Coates, Rosier – Bolasie, I. Doumbia, Wendel (90+1. Camacho), M. Luís (80. Mendes) – Vietto (64. Cabral), B. Fernandes (C).
Náhradníci: Maximiano – Borja, Camacho, Cabral, Henrique, Ilori, Mendes.

Rozhodčí: Kružliak – Somolani, Hancko