19.09.2019, 21:00 • Ghelamco Arena, Gent • Skupina I • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.94 3.64 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera či dobrou noc. (22:53:52)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas, který nakonec nabídl pět branek. Domácí se dostali v prvním poločase do vedení 1:0, ovšem hosté dokázali vyrovnat. Poslední slovo ale měl v první poločase David a Gent vedl 2:1. Ve druhém poločase si dal vlastní branku Perrin a belgický celek vedl o dvě branky. Další vlastní branka padla v 75. minutě, kdy vyrobil neuvěřitelnou chybu domácí brankář a drama bylo na světě, 3:2. Nic dalšího se už ale nestalo a Gent si došel pro výhru 3:2.

90+5

90+4

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Giorgi Kvilitaja.

90+4

A hostům se to málem povedlo, protože z otočky střílel Berič a míč orazítkoval tyč!

90+4

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Brecht Dejaegere.

90+3

Hosté mají tlak, hraje se pouze na polovině Gentu, ale do zakončení se hráči francouzského celku nemohou dostat.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Ale domácí zadáci to zvládli, ubránili se, jenže u míče jsou stále hráči francouzského celku.

88

Rohový kop pro hosty.

87

Hostům v závěru utkání tečou nervy a zcela zbytečně dohrávají souboje, tak jako nyní Vahbí Chazrí.

85

Žlutou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).

83

Domácí zahrávali ještě jeden rohový kop, ale jejich snažení ukončil útočný faul a hrát budou tedy hosté, kterým se velmi rychle krátí čas.

82

Rohový kop pro domácí celek.

81

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Dylan Bronn.

81

Vahbí Chazrí kličkoval na hranici velkého vápna, ale byl zdvojen a o míč obrán.

3:2

konec (2:1)

Branky: 2. David, 43. David (Depoitre), 64. Perrin (vla.) – 38. Chazrí (Hamouma), 75. Kaminski (vla.)

Karty:   49. Ngadeu (GNT), 56. Kums (GNT) – 44. Hamouma (SET), 71. Trauco (SET), 73. Kolodziejczak (SET), 85. Chazrí (SET)

KAA Gent: Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Kums (90+4. Dejaegere), Owusu, David (90+4. Kvilitaja), Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre, Jaremčuk (81. Bronn).
Náhradníci: Coosemans – Bronn, Dejaegere, Dompé, Kubo, Kvilitaja, Mohammadí.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Moukoudi (72. Berić), Perrin (C), Kolodziejczak – Cabaye (65. Bouanga), M'Vila, Youssouf, Trauco – Chazrí, Hamouma (73. Nordin).
Náhradníci: Vermot – Berić, Bouanga, Boudebouz, M. Camara, Nade, Nordin.

Rozhodčí: Reinshreiber – Biton, Shimon