KHL

Spartak Moskva – HC Dinamo Minsk

4:5

konec (3:2, 1:2, 0:1)

08.09.2019, 16:00 • CSKA Arena, Moskva • Daniel Fekets (@DFekets), Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.53 4.7 5.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:03

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Anatolij Nikoncev – 2 min., hákování).

56:04

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., podrážení).

17:59

Martinš Karsums u mantinelu v útočném pásmu tvrdě poslal na hrazení jednoho ze svých soupeřů a dostává dvě minuty za krosček.

11:08

První vyloučení dnešního zápasu je tu! Andrej Pavlenko po přerušení hry u domácí branky sekl Bespalova přes vyrážečku a dostává dvě minuty za sekání.

4:5

Branky a nahrávky: 10. Rylov (Karsums), 13. Hersley (Zubov, R. Hanzl), 18. Juňkov (Leščenko), 24. Karsums – 8. Pavlovič, 9. Pulkkinen (Martynov, Gotovec), 25. A. Kosticyn (Paré, Gotovec), 31. Elliott (Děmkov), 58. Stefanovič (Paré, Elliott)

Spartak Moskva: Bespalov (31. Chomčenko) – Rylov, Hersley, Kutějkin, D. Višněvskij, Kulik, Gončarov, Nikišin – Karsums, Zubov, Daugavinš – Talalujev, R. Hanzl, Nikoncev – Fjodorov, Zlobin, Chochlačov – Kokarev, Juňkov, Leščenko – Šablovskij.

HC Dinamo Minsk: Osipkov (Enroth) – Gragnani, Děrjabin, Elliott, Denisov, Jevenko, Gotovec, Znacharenko – An. Stěpanov, Děmkov, Pavlovič – Stefanovič, Paré, A. Kosticyn – Pulkkinen, Shore, Martynov – Drozdov, Kitarov, Pavlenko – Kogaljov.

Rozhodčí: Gofman, Spirin – Bitjukov, Galimov

07:14 MIN 0:1 Pavlovič
08:03 MIN 0:2 Pulkkinen (Martynov, Gotovec)
09:07 SPM 1:2 Rylov (Karsums)
11:08 MIN 2 Pavlenko, sekání
12:07 SPM 2:2 Hersley (Zubov, R. Hanzl)