1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

08.09.2019, 18:00 • Hakametsä Stadium • Skupina A • Tomáš Němčík

Tipsport: 1.52 4.8 4.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo utkání Hokejové Ligy mistrů, ve kterém se potkala finská Tappara proti švýcarskému Bielu. První třetina se nesla ve znamení dobrého pohybu hostů, z něhož pramenily šance pro hosty, ale domácí gólman všem situacím odolal.
Ve druhé třetina převzali iniciativu domácí, kteří šli ve 23. minutě do vedení zásluhou Tylera Morleyho, a do kabin se po čtyřiceti minutách šlo za stavu 1:0 pro domácí.
Ve třetí třetině si Biel zahrál přesilovku 5 na 3, ve které měl švýcarský celek několik možností na skórování, ale z žádného mráčku nezapršelo. Následovala dlouhá pasáž, ve které měla Tappara navrch a zkušeně si pohlídala své vedení do závěrečného hvizdu rozhodčích. Finská Tappara si tak odnáší cenné 3 body do tabulky ve skupině A.

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek neděle a pokud možno pohodový vstup do nového týdne!
Střely na branku 25:25
Trestné minuty 10:8
Vhazování 34:16 (20:18:50)

59:31

Po bloku domácí obrany přišla ještě jedna střela z hole Salmely. Puk si našel Heljanko a přerušil hru.

59:00

Hosté v šesti v útočném pásmu.

58:24

Ve skvělé pozici se úplně sám ocitl Samuel Kreis, ale střelou příklepem se mu nepodařilo trefit prostor mezi třemi tyčemi.

58:00

Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:51

Přihrávka rukou v podání domácích. Hra se přesune opět před bránu Heljanka.

57:36

Svižná střela Cuntiho skončila v lapačce Heljanka.

57:00

Dlouhý pas domácích nalezl Bertranda, který se hnal do situace 1 na 1, ale nepodařilo se mu přehrát hostujícího obránce.

55:49

Zakázané uvolnění Bielu.

55:31

Domácí jsou opět nastěhovaní v útočném pásmu, ale tahají pouze čas hrou u mantinelu.

53:10

Domácí jsou stále na puku, ale neženou se do zakončení. Vypadá to, že se domácí spoléhají na výsledek 1:0, případně na gól do odkryté brány na konci.

51:40

Finský celek kombinuje v útočném pásmu, zatím bez střeleckého pokusu.

50:03

Hra vysokou holí v podání domácích. Následovat bude další vhazování v útočném pásmu Bielu.

49:42

Nahození hostů pohodlně ukryl do své lapačky Heljanko. Vhazovat se bude po jeho pravici.

48:48

Zakázané uvolnění hostů.

48:14

Hostujícím se stále nedaří se propracovat k nějakému tlaku. Tappara má v posledních minutách hru pod kontrolou.