1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

08.09.2019, 09:00 • Universiade Sports Centre, Šen-čen • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.58 4.0 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (11:30:40)

Trestné minuty: 10:4
Utkání je u konce a domácí Kunlun se dočkal první výhry v základní hrací době. Třetí třetina přinesla snahu Barysu o vyrovnání, jenže Smith byl dnes k nepřekonání. Jeho hvězdný okamžik přišel v 57. minutě, kdy se stačil přemístit ke své pravé tyčce a zastavil Pakarinenovu střelu z první. Udržel tak čisté konto a velkou měrou přispěl k výhře Kunlunu 1:0.

59:50

Hned po buly přilétla na Smithe nepříjemná střela z úhlu, ten opět přerušil hru.

59:45

Kaneův pokus o střelu do prázdné branky skončil mimo, je z toho zakázané uvolnění.

59:18

Zleva si do pásma najížděl Michajlis, přes Šustra se ale ke střele nedostal a s pukem zajel za branku.

58:45

Hosté se teď nemohou dostat z vlastního pásma, tohle Kunlunu maximálně vyhovuje.

58:13

Je to tak, Karlsson je na střídačce, začíná power-play Barysu.

58:13

Karlsson již pokukuje po střídačce a vypadá to, že po oddechovém času bude hrát Barys v šesti.

57:22

Oba týmy jsou již v plném počtu.

56:58

Chelios nahodil puk z rohu před brankoviště, Wolskiho zakončení pak ale Karlssona nepřekvapilo.

56:26

56:26 Pakarinenovu střelu zastavil vynikající Smith

56:26

Obrovská šance hostů na srovnání skóre! Boyd našel na levé straně Pakarinena, ten pálil z první, jenže Smith se stačil na brankové čáře roztáhnout a puk zastavit pravým betonem!

56:03

Brulé dobře podržel puk a poté za vlastní brankou rozehrál. Kunlun může vyrazit do útoku.

55:22

No a je velice rychle po přesilovce, neboť dvě minuty za faul v obranném pásmu dostal i Cory Kane. Verdikt zní – dvě minuty za podrážení.

55:06

Bude se opět vylučovat, tentokrát ale na straně Barysu. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jegor Šalapov.