Liga mistrů (předkola)

FK Crvena Zvezda Bělehrad – BSC Young Boys

1:1

konec (0:0)

27.08.2019, 21:00 • Stadión Rajka Mitiće, Bělehrad • Play-off • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.53 3.67 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:22. (23:28:29)
Po remíze 2:2 v Bernu jsme dnes viděli velmi nezáživný první poločas, po změně stran už se ale přeci jen začaly dít věci.

V době, kdy hosté začínali mít převahu, tak prokázal svoji genialitu Marko Marin výborným čtením hry, z čehož těžili jeho spoluhráči Milan Rodić a zakončující Aleksa Vukanović.

Hosté pak potřebovali vstřelit dvě branky a zápas se jim povedlo zdramatizovat nešťastnou tečí domácího Ben Nabouhana do vlastní branky a v nastaveném čase měl rozhodnutí na kopačce Nsame, jehož ránu pod břevno dokázal vyrazit brankář Borjan!
Závěrečný hvizd Anthonyho Taylora rozpoutal v Bělehradu bouřlivé oslavy! Crvena Zvezda Bělehrad druhý rok po sobě vyřadila čtyři soupeře v cestě do základní fáze Ligy mistrů a zopakuje si loňskou účast mezi evropskou elitou.

90+7

90+7

Ze standardní situace se hosté nijak nedokázali prosadit a po odrazu míče za domácí branku bude rozehrávat Milan Borjan.

90+6

Dušan Jovančić navíc inkasuje žlutou kartu za protesty.

90+6

90+6. Červená karta po 2. žluté - Tomané

90+6

Po faulu Tomaného bude Young Boys zahrávat zřejmě poslední standardní situaci tohoto zápasu!

Tomané je navíc po druhé žluté kartě vyloučen.

90+5

Půl minuty do konce avizovaného nastavení, dá se ale čekat ještě taková minuta navíc za ošetřování Borjana.

90+4

Po dalším nákopu do domácího pokutového území Milunoviće zasáhl do tváře Hoarau a výborný rozhodčí Taylor zase všechno správně viděl a ukazuje Hoarauovi žlutou kartu.

90+4

Za bouřlivého pískotu centroval bývalý hráč Partizanu Sulejmani, jeho centr na přední tyč se ale neujal.

90+3

Milan Borjan už je zhruba minutu ošetřován, hra už ale brzy zase naváže rohovým kopem.

90+2

90+2. Jean-Pierre Nsame mohl rozhodnout, Borjan byl proti!

90+2

Jean-Pierre Nsame mohl převážit postupové misky vah na stranu Young Boys! To poté, co mu připravil střeleckou pozici Hoarau a kamerunský útočník ránou pod břevno nechal vyniknout Milana Borjana!

90+1

Až v padesáté sekundě nastavení se k míči dostávají hosté.

90+1

Zatím se ale stále hraje na polovině Young Boys pod taktovkou domácího týmu.

90+1

Rozhodčí Taylor ještě prodlužuje druhý poločas o pět nastavených minut a čeká nás v nich pořádné drama.

89

Aebischer byl pozdě v souboji s Caňasem, soupeře podrazil a byť se čílí proti rozhodnutí Anthonyho Taylora, o faul se samozřejmě jednalo. Anglický sudí nadále vede zápas s obrovským přehledem.

88

Další Jankův centr zleva, tentokrát velmi nepovedený, míč doskákal za branku Crvene Zvezdy a Borjan si zopakuje odkop.