2:0
konec (1:0)
03.08.2019, 17:00 • Mariánské Lázně • Předkolo • Info o změnách stavu (Jaroslav Paseka)
FC Viktoria Mariánské Lázně – SK Rakovník
2:0
konec (1:0)
Branky: 30. Nedbalý, 56. Šácha
Karty: 33. Červený (MLA), 65. Hraško (MLA) – 83. Severin (RAK) 36. Červený (RAK)
Neproměněná penalta:
FC Viktoria Mariánské Lázně:
Štrunc – Kořistka (58. Lukáš), Šácha, Pěček, Habart, Drahorád (C) (79. Parák), Braun, Nedbalý, Ruda, Popovič (58. Hraško), Cinkač
Náhradníci: Šmejkal, Lukáš, Hraško, Šilhán, Parák
Trenér:
SK Rakovník:
Buchlák – Pelyak, Krupička, Klein, Tvrz, Hamouz (58. Čech), Sklenka (71. Rohla), Hejda (56. Pucholt), Schwendt, Červený (C), Severin
Náhradníci: Šindler, Razím, Čech, Pucholt, Rohla
Trenér:
Rozhodčí: L. Szikszay – M. Janoch, M. Volf
Diváci: 250
Kutná Hora – Meteor 10:15 0:1
Dvůr Králové – Benátky n/J. 10:15 3:1
Kladno – Ostrov 10:15 2:0
Louny – Brandýs n/L 10:15 0:2
Petřín Plzeň – Hostouň 10:30 1:2
Komárov – Hořovicko 10:30 1:0
Chomutov – Neratovice 10:30 1:0
P. Kopanina – Ostrá 17:00 1:3
Skalice – Libiš 17:00 0:2
Slaný – Přeštice 17:00 3:2
Štětí – Velké Hamry • po prodl. 17:00 3:4
Srbice – Brozany • po penal. (3:2) 17:00 2:2
Náchod – Horky n/J. 17:00 3:0
Březová – Doubravka 17:00 3:2
Cheb – Zbuzany 17:00 3:5
Hlinsko – Kolín 17:00 0:1
Moravská Třebová – Vysoké Mýto 17:00 0:5
Beroun – Tn. Rakovník 17:00 3:0
Adm. Praha – Živanice 17:00 2:1
Letohrad – Čáslav 17:00 1:0
Libčany – Nymburk 17:00 3:2
Mar. Lázně – Rakovník 17:00 2:0
Č. Lípa – Motorlet • po penal. (2:3) 17:00 2:2
N. Včelnice – Sedlčany 17:00 0:10
Nové Sedlo – Souš 17:00 0:5
Rokycany – Aritma 17:00 1:2
Poříčany – Český Brod 17:00 2:4
90
83
79
71
65
58
Střídání v týmu FC Viktoria Mariánské Lázně: ze hřiště odchází Kořistka, přichází Lukáš.
58
56
56
Autorem branky je MARTIN ŠÁCHA.
46
45
36
33
30
Autorem branky je FRANTIŠEK NEDBALÝ.
1
FC Viktoria Mariánské Lázně: Štrunc – Kořistka, Šácha, Pěček, Habart, Drahorád (C), Braun, Nedbalý, Ruda, Popovič, Cinkač
Náhradníci: Šmejkal, Lukáš, Hraško, Šilhán, Parák
SK Rakovník: Buchlák – Pelyak, Krupička, Klein, Tvrz, Hamouz, Sklenka, Hejda, Schwendt, Červený (C), Severin
Náhradníci: Šindler, Razím, Čech, Pucholt, Rohla
Rozhodčí: L. Szikszay – M. Janoch, M. Volf.