konec (0:1)

03.08.2019, 17:00 • Generali Arena, Vídeň • 2. kolo • Tomáš Němčík

Tipsport: 3.76 3.69 1.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:29. (18:55:25)
Skončil nám duel druhého kola Tipico Bundesligy, ve kterém dokázal celek LASK Linz zvítězit na půdě Austrie Vídeň poměrem 0:3. Nejprve se v prvním poločase prosadil po rohu Ramsebner, poté ve druhé půli také po rohu Trauner a tečku za tímto utkáním udělal střídající Raguz. Je třeba říct, že LASK Linz si odváží 3 body naprosto zaslouženě, jelikož byl aktivnějším celkem po většinu utkání.
Z mé strany je to vše, přeji hezký zbytek víkendu!

90+4

90+4

Poslední akci zápasu rozehrají hosté ze standardní situace.

90+4

Zápas se již víceméně dohrává, o osudu utkání je jasno.

90+2

90+2. Marko RAGUZ - 0:3

90+2

Linz právě vstřelil branku!
Zřejmě poslední gólovou tečku přidává střídající MARKO RAGUZ, který se ocitl naprosto sám před brankářem domácích, kterého se mu povedlo obstřelit. 0:3

90+1

Nákop domácího brankáře skončil na kopačkách hostů, kteří vyrážejí do útoku.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Poslední střídání dnešního zápasu. Ze hřiště odchází hostující Joao Klauss, nahrazuje jej Marko Raguz.

89

Austrii sice nelze upřít snaha, ale je to dneska z jejich strany bez větší kreativity.

88

Hosté se dnes již dvakrát prosadili z rohového kopu. Je vidět, jak dobře zahrané standardní situace mohou rozhodnout o osudu utkání.

86

86. Gernot TRAUNER - 0:2

86

A máme tady zpečetění výhry hostů! Po rohovém kopu se k míči dostal obránce GERNOT TRAUNER, který neměl problém jej uklidit za záda bezmocného Lučiče.

86

86. Razantní střela prosvištěla kolem tyče

86

Tohle byl velmi povedený signál! Míč po teči jednoho z domácích skončil ani ne metr od tyče!