MONACObet liga

MFK Skalica – FK Železiarne Podbrezová

3:1

konec (1:0)

03.08.2019, 19:00 • MFK Skalica • 3. kolo • Info o změnách stavu (Lukáš Rastislav Ovšonka) sk

Tipsport: 1.95 3.4 3.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (21:08:00)

90

Prebieha záver stretnutia, ale je zrejmé, že to Skalica dotiahne do víťazného konca.

81

Žltú kartu dostáva (MFK Skalica).

77

Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Leško, prichádza Mejri.

70

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Šulc, prichádza Galčík.

68

Skalica dala gól!
Gól strelil HAŠA.

67

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Mášik, prichádza Hollý.

67

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Šebesta, prichádza Tomovič.

67

Žltú kartu dostáva (FK Železiarne Podbrezová).

64

Autorom gólu z pokutového kopu je HAŠA..

60

Máme za sebou hodinu hry, stále stav nezmenený od 17. minúty. Skalica vedie nad Podbrezovu 1:0.

46

Začal sa druhý polčas.
V úvodnom polčase sme videli jeden gól. Do vedenia sa v priebehu 17. minúty dostali Skaličania vďaka zásahu Popoviča.

45

Prvý polčas sa skončil.

33

Máme za sebou už polhodinu hry. Skaličania zatiaľ vedú vďaka zásahu Popoviča 1:0 a snažia sa na ihrisku dominovať.

17

Gól strelil POPOVIČ.

16

1

Stretnutie sa práve začalo.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..